Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aktepe Koltuk Yıkama

10 Ekim 2017
155 kez görüntülendi
Aktepe Koltuk Yıkama

Aktepe Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Aktepe koltuk yıkama faaliyetlerinde beklentileri karşılayan firmamız son teknoloji cihazlarla müşterilerine hizmet vermektedir.

Aktepe Hakkında

Ankara’nın Keçiören ilçesine bağlı bir semt olan Aktepe, hayat şartlarının ortalama seviyelerde olması ve uygun yaşam koşullarıyla tercih edilen bir yerdir.  Farklı illerden göç alarak oluştuğu bilinen bu semt gerçekten tepe üzerinde kurulu olduğu için bu ismi almıştır.  Ayrıca ulus’tan bakıldığı zaman beyaz görüntüsü olduğundan da bu ismi aldığı bilinmektedir. Hatta bazı binalarında Ankara manzarasının muhteşem olduğu bilinmektedir. Semt, özellikle Yozgat, Çankırı ve Kırşehir’den gelen kişiler için merkezi bir yer haline gelmiştir. 90’lı yılların başına kadar gecekondular yoğun şekilde görülse de daha sonra büyükşehir özelliklerini taşımaya başlamış, hızla gelişim içine girerek şehir özellikleri daha yoğun görünür hale gelmiştir. Kat karşılığında apartman dairesi alımı bu dönemde yaygın görülmüştür. Apartman dairelerinin artışı ve şehirleşmenin giderek daha yoğun olması beraberinde işletmeleri de etkiler. Bölgede çok sayıda küçük ve orta ölçekli işletme yer almaktadır.

Koltuklarınız İçin Etkili Çözümler

Aktepe koltuk yıkama talepleriniz için güvenle firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Planlı bir çalışma sonrasında firma görevlilerimiz koltuklarınızın yenilenmesini sağlayacaktır. Toz, kahve ve çay lekeleri, çamur izleri, evcil hayvan pati izleri ve daha birçok lekeyi kolayca çıkarma fırsatı bulabilirsiniz.  Lekeler çıkarılırken makinelerle işlemler yapılmaktadır. Güçlü motor özellikleri olan bu cihazlar derinlemesine temizlik sağlar.

aktepe

Koltukların Ömrünü Uzatmak İçin Öneriler

Koltuklarınızın daha uzun süre sorunsuz kullanılması için bazı detaylara dikkat etmek gerekir:

  • Çok sık yıkamaya vermeyin, hassas işlem görse de kumaşların dayanıklılığını azaltacaktır.
  • Günlük kullanım sırasında dekorasyonu bozmayacak şekilde benzer desen ve renklerde örtü kullanın. Eğer koltuklar açık renkse örtü koyu renk de olabilir.
  • Çamur gibi lekeleri bekledikten sonra temizleyin ve ıslak lekeleri de tam tersine anında kuru bezle alın.
  • Koltuk kumaşlarının ara kısımlarını ihmal etmeyin. Elektrikli süpürgeyle arada bir en dip yerleri temizleyin.

Aktepe Koltuk Yıkama Fiyatları

Aktepe koltuk yıkama ücretleri kaç koltuk yıkanacağı, malzeme kullanım özellikleri, personel sayısı gibi ayrıntılara göre değişebilir.  Firmamızdan net bir fiyat almak için taleplerinizi ileterek önce fiyat teklifi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?