Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Anıttepe Koltuk Yıkama

25 Ekim 2017
72 kez görüntülendi
Anıttepe Koltuk Yıkama

Anıttepe Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Anıttepe koltuk yıkama, evinizde bulunan koltuklarınızı uzman çalışanları ile en ekonomik şekilde derinlemesine temizler.

Anıttepe Hakkında

Anıttepe mahallesi, Çankaya ilçesine bağlı Maltepe semtindedir. Bulunduğu semt itibariyle kalabalık ve nüfus yoğunluğu fazladır. Eski adı Rasattepe olan mahalle, Anıtkabir’in olmasından dolayı Anıttepe adını almıştır. Anıtkabir Tandoğan girişi burada yer almaktadır. Merkezi bir bölge olması nedeniyle bölge her türlü hizmet sektörü açısından zengindir. Birçok market, restoran, kafe ve otel mevcuttur. Turistlik mekânlara yakın olması nedeniyle bölgede birçok otel bulunmaktadır. Anıtpark, Ördekli Parkı, Bitiştiren Parkı bölgenin park ve bahçe ihtiyacını karşılamaktadır. Yoğun bir bölge olması nedeniyle diğer bölgelere ulaşım da oldukça kolay sağlanmaktadır.

anıttepe koltuk yıkama

Anıttepe Güvenilir Koltuk Yıkama

Koltuk, bir evin en çok kirlenen eşyalarıdır. Koltuklar üzerinde misafirlere ikramlarda bulunulur ve gün boyu buralarda oturulur. Bundan dolayı kirlenmeye müsait ve temizlenmesi de oldukça zordur. Birçok ev hanımı koltuk temizliğini evde bulunan deterjanlar yardımı ile yapmaktadır. Fakat bu deterjanların uzun süre kullanımı koltuklarınızda kalıcı hasarlar ve lekeler bırakabilir. Uzun ömürlü koltuk kullanımı için, koltukların silinmemesi ve belli aralıklarla yıkatılması gerekmektedir. Anıttepe koltuk yıkama alanında uzman koltuk yıkama firmasıdır. Koltuklarınızda hiçbir iz ve leke kalmamakla beraber, yıpranma da yaşanmaz. Firma bünyesinde profesyonel bir kadro bulunmakta ve kullanılan ekipmanlar da son sistemdir. Kendini sürekli geliştiren bir firma anlayışına sahip olmakla beraber, anti bakteriyel ilaçlar sayesinde koltuklarınızda yıpranma olmaz. Firma size bu güvenceyi vermektedir. Yalnızca Anıttepe mevkiine değil, birçok bölgeye hizmet veren firma, yalnızca evde değil ofis ve iş yerlerine de hizmet vermektedir. Güvenilir bir firma arayan kişiler, gönül rahatlığı ile Anıttepe koltuk yıkama firmamızı tercih edebilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?