Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Halı Yıkama

26 Eylül 2017
172 kez görüntülendi
Ankara Halı Yıkama

Ankara İmza Halı Yıkama

Her tür halıda Ankara halı yıkama firması olarak otomatik makinelerle profesyonel şekilde yıkama işlemi yapmaktayız.

Firmamız Hakkında

Ankara Etimesgut merkezli firmamız Ankara’nın tüm semtlerine halı yıkama hizmeti vermektedir. Kazanda bulunan fabrikamız son teknolojik halı yıkama makinaları ile donanımlı olup 3000 m2 kurutma alanına sahiptir. Özel yetiştirilmiş ve deneyimli yıkama personellerimizle halılarınız fabrika ortamında kısa zamanda tertemiz yıkanır ve müdahale edilmesi gereken lekeler varsa özel leke çıkarıcı deterjanlarımızla lekeler çıkarılarak kurutma personellerimize teslim edilir. Kurutma personellerimiz askılarda güneş görmeden kurutarak pakaltlemeyi yapar ve teslim edilecek hale getirir. Teslimat personellerimiz de halı sahibi müşterilerimizdi arayarak randevu alır ve randevu saatinde teslimatı makbuz karşılığı teslim eder.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Talep etmeniz durumunda adresinize teslim alınacak olan halılarınız fabrika içerisine getirilmektedir. Yapılan kontrollerin ardından halılar türlerine göre ayrılmaktadır. Her halının türüne göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Vakumlu süpürgelerle halıların üzerinde bulunan toz ve kalıntıların alınması sağlanmaktadır. Daha sonrasında otomatik halı yıkama makineleri ile yıkama işlemi başlatılmaktadır.

Yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz antibakteriyal şampuanlar halıların aynı zamanda hijyenik şekilde temizlenmesini sağlamaktadır. Halı yıkama makineleri içerisinde sırasıyla yapılan işlemlerin ardından yıkama işleminin tamamlanmasıyla halılar sıkma makinesi içerisinden geçirilir. İçerisinde bulunan fazla suyun alınması ile kapalı kurutma alanlarında kurutma işlemi yapılmaktadır. 3000 metrekarelik kapalı alanlarda yapılan kurutma işlemleri kısa süre içerisinde güneşe maruz bırakılmadan halıların kurumasını sağlamaktadır.

Halılarınızı Kaç Günde Teslim Ediyoruz?
Adresinizden teslim alınan halılarınız yıkama işleminin tamamlanmasının ardından aynı şekilde adresinize teslim edilmektedir. Teslimat süremiz 4 gündür. 4 gün içerisinde yapılan yıkama işlemlerinin ardından adresinize sorunsuz şekilde teslimat yapılmaktadır.
Tüm Semtlere Ücretsiz Servis Hizmet
Profesyonel hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Ankara halı yıkama firmamız yapmış olduğu her çalışmada müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunmaktadır. Ankara'nın tüm semtlerine ücretsiz servis hizmetimiz bulunmaktadır. Halıların adresinizden alınması ve aynı şekilde yeniden adresinize temizlenerek teslim edilmesi sürecinde ücretsiz servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Hızlı Teslimat
Yeterli kapasite sayesinde kısa süre içerisinde hızlı teslimat yapılmaktadır. Bu sayede herhangi bir problem yaşamadan aldığınızda kısa sürede teslim alarak temiz şekilde kullanabilirsiniz. Ankara'nın her semtine kısa süre içerisinde teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Adresinizden alınacak olan halıların yıkanması ve daha sonrasında yeniden adresinize teslim edilmesi sürecinde yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekip ile çalışma yapılmaktadır.
Leke Çıkarma Garantisi Veriyoruz

Halılarda oluşabilecek her türlü lekeye karşı leke çıkartma garantili hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz kaliteli leke çıkarıcı ürünler kısa süre içerisinde halının yapısına zarar verilmeden lekelerin çıkartılmasını sağlamaktadır. Alanında yeterli bilgi ve deneyime sahip olan ekibimiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde her türlü soruna karşı çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Halılarda oluşan lekelere daha önce müdahale edilmemesi halinde leke çıkartma işinde garantili hizmet sunmaktayız. Mürekkep lekesi dışında oluşabilecek her türlü lekenin çıkartılması sağlanarak halılarınızın ilk günkü gibi temiz olması sağlanmaktadır.

Halı Yıkama Fiyatlarımız

Uygun fiyat seçenekleri üzerinden yapılacak Ankara halı yıkama işlemleri sayesinde istediğiniz her durumda kaliteli sonuçlar elde etmeniz sağlanmaktadır. Halıların türüne göre belirlenmiş olan metrekare fiyat seçenekleri üzerinden yıkama yapılmaktadır. Her halının türüne göre belirlenmiş fiyat seçenekleri değişmektedir.

Makine halısı 4 TL metrekare fiyatı üzerinden yıkanırken el dokuma yün halılar 8 TL metrekare fiyatı üzerinden yıkanmaktadır. Metrekare fiyatları yıkanacak olan halının toplam kapasitesine göre yıkama fiyatının belirlenmesini sağlamaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?