Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Koltuk Yıkama Fiyat Listesi

18 Ekim 2017
128 kez görüntülendi
Ankara Koltuk Yıkama Fiyat Listesi

Ankara koltuk yıkama fiyat listesi koltuğunuzun yapısına göre belirlenen fiyatları içeren bir listedir.

Ankara Koltuk Yıkama Fiyat Listesi Neye Göre Belirlenir?

Günümüzde pek çok kişi uğraştırıcı olmaması, koltuğu tamamen kirden arındırması ve koltuğun yapısının zarar görmemesi nedeni ile profesyonel koltuk yıkama firmalarının hizmetlerinden yararlanmaktadır. Profesyonel koltuk yıkama hizmetinden yararlanmaya karar veren müşterilerimizin en çok merak ettiği konu ise koltuklarının yıkanmasının onlara ne kadara mal olacağıdır. Koltuklarınız için sizlere firmamız tarafından iletilen fiyat belirlenirken, pek çok etken göz önünde bulundurulur. Koltuklarınızın niteliğine göre belirlediğimiz fiyatlar, piyasaya göre makul ve cebinizi yakmayacak niteliktedir.

koltuk yıkama fiyatları

Fiyat listesi, koltuğunuzun kumaş yapısı, dokusuna göre belirlenen fiyatlardan oluşan bir listedir. Sizin de bileceğiniz gibi, piyasada pek çok koltuk bulunmaktadır. Bu koltukların bazıları sık ve sert dikiş yapısına, bir kısmı gevşek ve seyrek dikişe sahiptir. Daha pek çok dikişe ve iplik yapısına sahip olan koltukların yıkanması için hepsinde farklı bir usul izlenmektedir. Örneğin kumaş koltuk ile deri bir koltuğun aynı şekilde yıkanması beklenemez.

Her bir koltukta ayrı bir yıkama programı ve yıkama prosedürü uygulanmaktadır. Yine aynı şekilde kullanılan temizleyiciler de koltuktan koltuğa değişim göstermektedir. Bu nedenle koltuğunuza en uygun yıkama programı ve yine koltuğunuzun yapısını bozmayacak en uygun doğal temizleyicinin belirlenmesinin ardından koltuk yıkama için belirli bir ücret belirlenecektir.

Bu nedenler ışığında oluşturulan Ankara koltuk yıkama fiyat listesi koltuklarınızın yapısına uygun yıkama ücretini belirlemenizde siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaktır. Koltuk yıkama ücreti belirlenirken, koltuğunuzun yapısı ve yıkama programı, en uygun temizleyici belirlenecek bu hususlar üzerinde belirlenen fiyat yıkanacak koltuklarınızın sayısı ile çarpılarak size kesin ve net bir koltuk yıkama fiyatı, firmamız tarafından verilecektir.

Ankara Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara koltuk yıkama fiyat listesi ışığında koltuklarınız için bir koltuk yıkama ücreti belirlenecektir. Koltuk yıkama ücreti belirlenirken, koltuğunuzun kumaş yapısı, koltuğunuzun dokusu göz önüne alınarak en uygun temizleyici ve yıkama programı belirlenir. Bu ayarlamaların ardından belirlenen ücret, yıkanacak koltuklarınızın sayısı ile çarpılarak sizlere iletilir.  7 kişilik bir koltuk takımını 100 tl den yıkıyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?