Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankara Koltuk Yıkama Fiyatları

22 Ekim 2017
107 kez görüntülendi
Ankara Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara koltuk yıkama fiyatları koltuğunuzun yapısına ve sunulan hizmete göre değişim gösteren fiyatlardan oluşmaktadır.

Neden Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetinden Yararlanılmalı?

Ev usulü koltuk yıkama, koltuğun bir bez yardımı ile silinmesiyle gerçekleştirilen, koltuğun sadece yüzeyini temizleyen ancak süngerlerin kirli kalmasına ve dolayısıyla koltuğu tam olarak temizlemeyen bir yıkamadır. Aynı zamanda koltuğun yapısının zarar görmesine ve yıpranmasına yol açan birtakım kimyasallarda ev usulü temizlemede kullanılır ve koltuk zamanla çirkin görünmeye başlar. Koltuklarınızın tamamen steril hale gelmesini ve dokusunun zarar görmemesini istiyorsanız, sizlere profesyonel hizmet veren firmaların hizmetlerinden yararlanmalısınız.

Ev usulü temizlik, başta ekonomik göründüğü için tercih edilse de zamanla koltuğunuzu kullanılmayacak hale getirdiği için aslında daha pahalı bir temizlik yöntemidir. Bu nedenle koltuğunuzu kendiniz temizlemeye çalışmayınız. Firmamız, oldukça makul koltuk yıkama fiyatları karşılığında, koltuklarınızı yıkayarak, sizlere yepyeni görünen koltuklar sunmaktadır.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuklarınızı yıkama hizmetimiz, koltuklarınızı en hijyenik hale getirmemizi sağlayacak birtakım adımlardan oluşmaktadır. Bu adımları sıralamak gerekirse:

  1. Ön Temizleme: Öncelikle koltuklarınızı yüksek vakum gücüne sahip süpürgelerimiz ile süpürerek, koltuğunuzu kaba kirinden ve tozundan arındırıyoruz. Böylece koltuğunuzu yıkama işlemine hazır hale getiriyoruz.
  2. Yıkama İşlemi: Koltuğunuzu son model ve teknolojiye sahip koltuk yıkama makinelerimiz ile yıkıyoruz. Makinelerimiz önce temizleyicileri koltuğun en derin kısımlarına göndererek, koltuğun en derin kısmında bulunan kir ve tozun bu temizleyiciler tarafından koltuktan çıkarılmasını sağlıyor; daha sonra yüksek vakum gücü ile bu kirleri koltuğunuzdan çekerek koltuğunuzun hijyenik hale gelmesini sağlayarak çalışmaktadır. Kullandığımız hiçbir ürün, herhangi bir kimyasal içermemekte ve sizin ya da ailenizin sağlığına zarar verecek kimyasal bileşenlerine ürün bileşiminde yer vermemektedir.
  3. Teslimat: Koltuklarınız daha sonra kalan suyundan vakum makinelerimiz ile arındırılarak sizlere teslim edilmektedir. Koltuklarınızı yazın 2-3 saat içerisinde; kışın 4-6 saat içerisinde tamamen kuruduktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara koltuk yıkama fiyatları, istenen hizmetin cinsine, yıkanacak koltuk sayısına ve koltuğunuzun kumaş yapısına ve iplik yapısına göre değişim göstermektedir. Kesin ve net fiyat bilgisi almak, randevu alarak koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizlere ulaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?