Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ankarada Koltuk Yıkama Fiyatları

17 Kasım 2017
50 kez görüntülendi
Ankarada Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara koltuk yıkama fiyatları sunduğumuz hizmete ve koltuğunuzun yapısına göre değişiklik gösteren fiyatlara göre belirlenmektedir.

Neden Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine İhtiyacınız Var?

Koltuklarınızı, kendi evinizde temizlediğinize inanıyor ve profesyonel koltuk yıkama hizmetini gereksiz buluyorsanız; size ev usulü koltuk temizlemenin asla profesyonel koltuk yıkama ile karşılaştırılamayacağını söylememizde fayda var. Ev usulü koltuk temizlemede kullandığınız deterjanlar koltuğunuzun dokusuna zarar vererek, zamanla koltuklarınızın çirkin ve kullanılamayacak hale gelmesine neden olarak aslında daha çok masrafa neden olan bir yıkama işlemidir. Ev usulü koltuk temizleme aynı zamanda koltukta tam anlamıyla bir temizlik sağlamaz. Koltuğun sadece yüzeyinin temizlenmesini, iç süngerinin kirli kalmasına neden olarak yüzeysel ve alelade bir temizliğe yol açar.

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti, koltuğunuzun derinlemesine yıkanmasını ve koltuğunuzun dokusunun zarar görmemesini sağlar. Ayrıca profesyonel koltuk yıkama hizmeti, koltuğunuzun dokusunu yumuşatarak yepyeni, adeta ilk aldığınız günkü gibi koltuklara kavuşmanızı sağlar. Profesyonel koltuk yıkama hizmetimizi oldukça makul Ankara koltuk yıkama fiyatları karşılığında siz değerli müşterilerimize sunarak, sizlere yepyeni görünen, tertemiz koltuklar teslim ediyoruz.

Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?

Koltuklarınızı, elemanlarımız aşağıdaki işlemleri uygulamaktadır:

  1. Ön Temizleme: Koltuklarınızı öncelikle bir ön temizleme işlemine tabi tutuyoruz. Bu ön temizleme işlemi, koltuğunuzun yüksek vakum gücüne sahip süpürgeler yardımı ile süpürülmesi ile koltuğunuzun kaba kir ve tozundan arındırılmasını sağlayan bir temizleme işlemidir. Bu işlem vasıtası ile koltuklarınızı yıkama işlemine hazır hale getirerek, koltuklarınızın maksimum ölçüde temizlenmesini sağlıyoruz.
  2. Yıkama İşlemi: Koltuğunuzu yıkamak için son teknoloji ışığında tasarlanan koltuk yıkama makinelerini ve bitkisel ürünlerden elde edilen ve insan sağlığına zararlı olmadığı kanıtlanan bitkisel temizleyicileri kullanıyoruz. Son teknoloji ürünü koltuk yıkama makinelerimiz, doğal temizleyicileri koltuğun her yerine eşit olarak dağıtarak, koltuğun bu temizleyiciler ile etkileşime geçerek kirlerin koltuktan ayrılmasını sağlar. Koltuktan ayrılan kirler, yine makinelerimizin yüksek vakum gücü ile koltuğun en derin kısımlarından emilerek, koltuktan tamamı ile arındırılarak koltuğun temizlenmesi sağlanır.
  3. Teslimat: Yıkama ve vakumlama işleminin ardından koltuklarınız sizlere teslim edilir.

Koltuklarınızı oldukça uygun Ankara koltuk yıkama fiyatları karşılığında yıkayarak siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz. Fiyat hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?