Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Araç Koltuk Yıkama

26 Eylül 2017
145 kez görüntülendi
Araç Koltuk Yıkama

Araç Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara’daki en iyi hizmeti veren araç koltuk yıkama firması olarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Araç Koltuklarının Temizliğinin Önemi

Araçlarımız evimizden sonra vakit geçirmekten en çok hoşlandığımız ve en çok vakit geçirdiğimiz alanları oluşturmaktadır. Özellikle seyahat etmekten keyif alıyorsanız ve aile boyu seyahat ediyorsanız, araçlarınızın hijyenik olması çok büyük önem arz etmektedir. Araç koltukları araç ile en çok temas halinde bulunduğumuz araba bölümlerdir. Sürekli temas halinde bulunduğumuz bu alanların kirlenmeye çok müsaittir. Araba koltukları dışarıdan bakıldığında kirli zannedilmez; özellikle de araba koltuğunuz kumaştan yapılmış ise kumaş kiri emerek aracın süngerlerine aktarır ve koltuğun aslında yüzeyinin altında bakteriler üremeye başlar. Ailenizle seyahat ediyorsanız aileniz, özellikle çocuklarınız bu bakteriler nedeniyle kolayca hastalanabilirler. Gerek tenimizden gerek kıyafetlerimizden, tozdan ve diğer dış etkenlerden etkilenen araç koltukları düzenli olarak temizlenmelidir.

araç koltuk yıkama

Araç Koltuklarını Nasıl Yıkıyoruz?

Aracınızı maksimum hijyende minimum zamanda yıkıyor, sizlere teslim ediyoruz. Güler yüzlü ve işinde profesyonel ekibimiz araç koltuklarınızı temizlerken, koltuğunuzun yapısına zarar vermeyecek makineler ve ürünlerle temizleme işlemini gerçekleştirmektedir. Araç koltuğunuz, profesyonel ekibimiz tarafından araç koltuğunuzun yapısı incelenerek ve hangi kumaştan yapıldığı göz önünde bulundurularak uygun yıkama programı ile hijyenik hale getirilmektedir. Kullandığımız hiçbir üründe kimyasal bir bileşen bulunmamaktadır. Tamamen bitkisel ürünlerden elde edilen %100 doğal temizleyiciler kullanılmaktadır. Oto koltuk yıkama hizmetimizi şu adımları izleyerek gerçekleştirmekteyiz:

  1. Koltuk Yapısının İncelenmesi: Öncelikle ekibimiz tarafından aracınız incelenerek, araç koltuğunun yapısı, sünger yapısı, koltuk malzemesi gibi özellikler göz önünde bulundurulur. Bu kriterler ele alınarak araç koltuğunuzun yıkanmasında kullanılacak en uygun materyaller belirlenir.
  2. Aracı Hazırlama: Malzemeler belirlenmesinin ardından araç, hijyenik araç yıkama bölümümüze alınarak yıkanmaya hazırlanır ya da aracın bulunduğu yere gerekli malzemeler getirilir.
  3. Temizleme: Araç koltuklarınız temizleme makinelerimiz ile köpüklenerek yıkama malzemeleri derinlemesine koltuğa işletilir.
  4. Durulama: Koltuklar köpükleme işleminin ardından sonra durulanırken koltuğu şık gösterecek solüsyonlar yardımıyla, koltuklara sanki araç yeni alınmış gibi bir izlenim verilir.
  5. Vakumlama: Pek çok kademe vakum ayarına yıkama makinemiz ile araç koltuklarınız ve dilerseniz araç içiniz yıkama işleminin ardından vakumlanarak temizlenir.
  6. Artık Su: Araç koltuklarının vakum makinesi ile vakumlanmasının ardından ortaya çıkan atık su, temiz suya karıştırılmayarak atılımı gerçekleştirilir.
  7. Geri Dönüşüm: Atık su arıtılarak doğaya geri döndürülür böylece doğa dostu bir koltuk temizleme hizmeti siz değerli müşterilerimize sunulur.
Araç Koltuk Yıkama Fiyatları
Size hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Firma olarak en çok önem verdiğimiz şey müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin hepsi bize tam puan vermiş ve araç koltuklarının periyodik bakımlarını hep biz gerçekleştirmişizdir. Hizmetimizin kalitesini görünce düzenli müşterimiz olacağınızı garanti edebiliriz. Araç koltuk yıkama fiyatımız 100 TL olup, siz değerli müşterilerimizin her türlü isteği ve ihtiyacını karşılayacak bir hizmetin yanında oldukça makul kalmaktadır.

 

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?