Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ayrancı Perde Yıkama

26 Ekim 2017
99 kez görüntülendi
Ayrancı Perde Yıkama

Ayrancı Perde Yıkama Hizmetimiz

Her tür perdede Ayrancı perde yıkama hizmeti ile profesyonel şekilde yıkama işlemi yapılması sağlanmaktadır.

Perde Nasıl Yıkanır?

Kullanmakta olduğunuz perdeleriniz adresinizden teslim alınarak fabrika içerisinde yıkamaktadır. Her perdenin türüne göre yapılacak olan yıkama işlemleri yapısına zarar vermeden kısa süre içerisinde temizlenmesini sağlamaktadır. Özellikle kısımların daha fazla kirlenmesi nedeniyle etkili şekilde temizleme işlemi yapılması adına en kaliteli malzeme seçenekleri kullanılmaktadır. Yıkama işlemi sırasında oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemler alınarak kaliteli hizmet sunulmaktadır.

İşlemi devam ettiği sırada özellikle leke olması durumunda leke çıkarıcı ürünler ile duruma müdahale edilmektedir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan daha temiz ve hijyenik şekilde yıkama işlemi yapılmaktadır. Durulama işleminin tamamlanmasının ardından kontroller sağlanarak kapalı kurutma alanlarına alınan perdeler kuruma süresi kadar alanda bekletilmektedir. Profesyonel şekilde yapılan yıkama işlemleri otomatik makineler içerisinde uygun koşullarda yapılmaktadır.

Ayrancı Stor Perde Yıkama

Stor perdelerin kirlenmesi durumunda yıkama işlemi zorlayıcıdır. Bu nedenle profesyonel yardım almak istediğiniz her durumda Ayrancı perde yıkama şubemiz ile sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. Alanında profesyonel olan ekibimiz her türlü ayrıntıya dikkat ederek otomatik makineler içerisinde yıkama işleminin profesyonel şekilde yapmaktadır. Yıkama işlemi sırasında kullanmış olduğumuz kaliteli malzemeler daha etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasına imkan sağlamaktadır.

Ayrancı Tül Perde Yıkama

Ayrancı Zebra Perde Yıkama

Stor perdelerin farklı bir modeli olan zebra perdeler de etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını istediğiniz her durumda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yapacağınız talepler doğrultusunda sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan kaliteli sonuçlar elde edebilirsiniz. Yıkama işlemi son sistem teknolojik makinelerle yapılmaktadır. Yıkama işleminin ardından perdeler güneş görmeyecek alanlarda kurutulmaktadır.

Ayrancı Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perde modelleri yıkanırken özellikle yapısına zarar vermemek adına gerekli hassasiyetin gösterilmesi gerekir. Bu nedenle yapılacak olan işlemlerin profesyonel şekilde yapılması istenilen kaliteli sonuçların elde edilmesini sağlar. Firmamız uzun yıllardır bu alanda vermiş olduğu hizmetler sayesinde en iyi sonuçları elde etmeniz için çalışmaktadır. Yeterli kapasitemiz her talebinizi kısa süre içerisinde karşılamamıza imkan sağlamaktadır.

Ayrancı Tül Perde Yıkama

Tül perdeler en sık tercih edilen perde modelleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle geniş kullanım alanına sahiptir. Perdelerin kirlenmesi durumunda Ayrancı perde yıkama şubemiz ile yapmış olduğunuz her talebi karşılayarak kısa süre içerisinde kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?