Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ayvalı Koltuk Yıkama

17 Ekim 2017
98 kez görüntülendi
Ayvalı Koltuk Yıkama

Ayvalı Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ankara’nın en kalabalık mahallelerinden olan Ayvalı Mahallesi için Ayvalı koltuk yıkama hizmetlerini size sunuyoruz.

Ayvalı Hakkında

Başkent Ankara’nın ve Türkiye’nin nüfusu en kalabalık ilçelerinden olan Keçiören ilçesine bağlı olan Ayvalı Mahallesi bu ilçeye ait olan en büyük ve en kalabalık mahallelerden birisi olma özelliği göstermektedir. Yayla ve Atapark mahallelerinin ardından ilçenin en kalabalık üçüncü mahallesi olma özelliğine sahiptir. Son nüfus sayımlarına göre Keçiören ilçesine bağlı olan Ayvalı Mahallesinin nüfusu 41.865’ tir. Ayvalı mahallesi bu nüfusu ile ülkemizdeki bazı il merkezlerinden daha fazla nüfusa sahip olmakla birlikte Türkiye’nin en kalabalık mahalleleri arasındadır. Ayrıca Keçiören ilçesi gün içinde binlerce ziyaretçi akınına uğradığı için bu mahalle de bu ziyaretlerden etkilenmekte ve gün içinde nüfusu daha da artmaktadır. İlçeye bağlı Ayvalı Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan insanların birçoğu memur veya işçi statüsünde çalışmaktadır.

ayvalı koltuk

Ayvalı Garantili Hizmet

Koltuk yıkama hizmetleri ev temizliği açısından tercih edilen ve faydalanılan hizmetlerdendir. Koltuklarınız gün içinde kolayca ve sıkça kirlenebilmektedir. Bunun sebebi koltukların sıkça kullanılmasıdır. Koltuklar üzerlerine dökülen herhangi bir sıvıyı içine çeker ve bu yüzden zamanla kötü koku gibi istenmeyen durumların oluşmasına da neden olur. Bu nedenle koltuk temizliği gayet önemli bir hal almaktadır.

Ankara’nın birçok mahallesinde size hizmet veren koltuk yıkama firmamız, Ayvalı koltuk yıkama araştırmalarınız sonucunda da size hizmet vermektedir. Gayet zor ve meşakkatli olan koltuk yıkama işini profesyonel çalışanları ile son derece temiz bir şekilde halleden firmamız ayrıca koltuklarınızın sağlığı açısından da son derece titiz bir çalışma göstermektedir. Firmamız koltuklarınızın cinsine ve kumaşına göre temizlik ürünleri ve temizlik malzemeleri kullanma hassaslığını gösteren ender koltuk yıkama hizmetlerindendir.

Ev ve İşyeri Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız firmamıza başvurarak bu konudaki en kaliteli hizmetlere ulaşabilirsiniz. Firmamız evlerde olduğu gibi işyeri, kafe, yurt, otel, kreş gibi mekanlarda da yerinde yıkama hizmeti ile sizlere yardımcı olmaktadır. Ayvalı koltuk yıkama araştırması ile ulaşacağınız firmamız sayesinde ev ve işyerleriniz için koltuk yıkama hizmeti alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?