Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Batıkent Koltuk Yıkama

24 Eylül 2017
277 kez görüntülendi
Batıkent Koltuk Yıkama

Batıkent Koltuk Yıkama Hizmeti

En iyi koltuk yıkama hizmetiyle Batıkent koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Batıkent Hakkında

Batıkent, Ankara’nın Yenimahalle ilçesine bağlı bir semt olup Yenimahalle ilçesinin yaklaşık yarısını oluşturan Türkiye’nin en büyük modern yerleşim projelerinden biridir. Metro, otobüs ve diğer ulaşım araçlarıyla, ulaşımın oldukça akıcı ve açık olduğu bir yer olan Batıkent, sakinlerine yaşanılası bir alan sunan bir semttir. Oldukça kalabalık bir nüfusa sahip olan Batıkent, şehrin gün geçtikçe daha çok geliştiği ve yaşam standartlarının yükseldiği bir semttir. Batıkent sakinleri artan bilgi ve teknoloji ağı ile birlikte, kaliteli, ekonomik, güvenilir ve son teknoloji hizmet veren firmaları merak etmekte ve onlara ulaşmak istemektedir. Bu firmalar, Batıkent sakinlerine hem zaman hem nakit kazandıran, kaliteli hizmet veren özelliğe sahiplerdir.

Her ne kadar dışarıdan fark etmesek bile koltuklarımız çok çabuk kirlenen yapıya sahiptir. Gün içerisinde zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz; işten, okuldan gelir gelmez kendinizi bıraktığınız, rahatladığınız koltuklarınız evinizde en çok temizlenmesi ve hijyenik halde tutulması gereken eşyalardan birisidir. Tüm ailenizle vakit geçirdiğiniz, sürekli temas halinde olduğunuz koltuklarınız, kirlendiği zaman bağışıklık sisteminizi zayıf düşürüp hastalanmanıza neden olacak bakterileri içerisinde barındırır. Kendiniz ve ailenizin sağlığı için koltukların düzenli olarak aralıklarla temizlenilmesi ve hijyenik hale getirilmesi gereklidir.

rezidans koltuk yıkam

Yepyeni Görünen Koltuklar

Koltuklarınızı derinlemesine temizliyor, hijyenik hale getiriyoruz. Koltuğunuzu hijyenik hale getirirken, koltuğunuzun dokusuna zarar vermeyecek tamamen doğal ve zararlı olmayan temizleyiciler kullanıyoruz. Böylece temizlenme işlemi bittikten sonra, sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. Koltuğunuzu temizlerken kullandığımız temizleyiciler, koltuğunuzun dokusunu yumuşatacak ve onlara canlılık katacak içeriğe sahip olduğu için; koltuklarınız yıkandıktan sonra yepyeni görünecektir.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Batıkent’te yaşayanların modern ve ileri teknoloji hizmetlere artan ilgisi firmamızın halkımızın bu ihtiyaçlarınıza cevap vermesi için temel oluşturmuştur.  Batıkent’te yaşayan halkımızın bu isteklerine cevap veren Batıkent koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

Koltuklarınızı öncelikle kaba kirinden arındırıyor; daha sonra koltuklarınızı yıkama, durulama, vakumlama ve kurutma işlemlerine tabi tutarak tamamen temizlenmiş ve yenilenmiş hale gelmiş şekilde size teslim ediyoruz.

  • Koltuklarınızı öncelikle kaba kir ve tozdan arındırmak için ön temizleme işlemine tabi tutulur.
  • Koltuğunuzun türüne, dokumasına ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak uygun yıkama programına hazırlanır.
  • Son teknoloji ile üretilen koltuk yıkama makineleri ile koltuğunuz titizlikle yıkanır ve ardından koltuğunuza zarar vermeyecek hassas programda çalıştırılır. Durulama, sıkma işlemleri sırayla uygulanır.
  • Koltuklarınız temizlenmiş ve yenilenmiş bir şekilde size teslim edilir.

Farkımız

Size piyasadaki koltuk yıkama hizmeti veren firmaların çok daha üstünde hizmet veren lider bir firmayız. Bu farkımızı oluşturan neden hizmet kalitemizdir.

  • Profesyonel personellerle çalışıyoruz
  • Kullandığımız makinelerin son teknoloji ürünüdür.
  • Yüzeysel değil derinlemesine temizlik yapıyoruz.
  • %100 doğal bitkisel temizleyiciler kullanıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz.
  • Hızlı, güvenilir bir hizmet sunuyoruz.
  • Kalitemiz ile karşılaştırıldığında oldukça ekonomik bir hizmet veriyoruz.

Batıkent Koltuk Yıkama Fiyatımız
Bizimle iletişime geçerek Batıkent koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Görüş ve önerilerinizi belirtebilir, firmamızdan randevu alabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?