Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Batıkent Perde Yıkama

10 Ekim 2017
149 kez görüntülendi
Batıkent Perde Yıkama

Batıkent Perde Yıkama Hizmetimiz

Ankara Batıkent perde yıkama şubemiz, jaluzi, stor perde gibi tüm çeşitlerde en iyi sonucu almanızı sağlar.

Perde Yıkamada Farkımız

Batıkent perde yıkama firmamız perde yıkama işlemlerinde sektörde fark yaratan kurumsal bir firmadır. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız açısından en temel bakış açılarından birini oluşturur. Kullanılan cihazlar, personel eğitimi, genel firma hizmet politikası ve diğer çok sayıda kriter, kurumsal bir çatı altında sizlere sunulmaktadır. Firmamız, verdiği hizmetin küçük ya da büyüklüğüne bakmadan en iyi sonucu almak üzere faaliyetlerini yapar ve gelen her olumsuz eleştiriyi değerlendirir. Bunu da kurumsal yapısının bir parçası olarak benimsemiştir. İş kalitesi konusunda da hassasiyeti yüksek tutan perde yıkama firmamız, benzer firmalardan farklı olarak belli birtakım standartlara göre hizmet vermektedir. Yani iç denetim açısından işleyişimiz daha sistemli ve sağlıklıdır. Müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, önemli ve taviz verilmeyen bir durumdur.

Perde Nasıl Yıkanır?
Perdeler yıkama aşamasından önce bazı süreçlerden geçer. Bunun nedeni kumaş, tür, asılma özelliklerinin farklı olmasıdır. Bazı perdeler daha fazla hassasiyet gerektirilen bazıları makinelerle kolayca temizlenebilir. Batıkent şubemizde perde yıkama işlemlerinde de bu süreç dikkate alınmakta, son teknolojik cihazlardan yardım alınarak uygulamalar yapılmaktadır.

Hizmet İçin Başvuru

Perde yıkama işlemleri için taleplerinizi gerçekleştirirken öncelikle firmamızdan randevu almanız gerekmektedir. İletişim adresleri üzerinden personelimizle görüşerek, karşılıklı ortak bir zamanda anlaşılabilir. Batıkent perde yıkama firmamız hem sizin aciliyetiniz hem de firma yoğunluğumuzu birlikte değerlendirerek işlemler için randevu verecektir.

Perdelerin Daha Uzun Ömürlü Olması İçin

Perdelerinizin daha uzun süre yeni gibi kullanılması için bazı noktalara dikkat edebilirsiniz:

  • Sigara dumanına maruz bırakılmamalıdır.
  • Oda içerisi sıkça havalandırılmalıdır.
  • Belirli aralıklarla temizliğinin yapılması gerekir.
  • Temizliği sırasında çamaşır suyu benzeri maddeler kullanılmamalıdır.
  • Evde temizlik sırasında hassas yıkamada temizlenmelidir.
  • Jaluzi tarzı perdelerde düzenli toz alınmalı ve mekanizma ile çok oynanmamalıdır.

Perdeler Ne Kadar Süre Aralıkla Yıkatılmalı?

Perdelerin ne sıklıkla yıkanması gerektiği, kullanıldığı yer, malzeme özellikleri gibi konulara göre belirlenir. Eğer stor perde, zebra perde gibi kumaşı daha hassas olan malzemeler varsa, iyi bakım sağlanmalı ve aralıklar uzun tutulmalıdır. Yani çok sık yıkanması önerilmez. Diğer yandan güneşlik ve tüller arasında da ayrım yapılabilir. Perdelerin yapısı daha kalın ve dayanıklı olduğundan bunlar daha sık makineye atılabilir ya da perde temizleyiciden yardım alınabilir. Tüller ise sık yıkanmamalıdır. Yapısı daha kolay bozulabilir. Ancak hava şartları ya da diğer nedenlerle çok sık kirlenme durumu varsa risk göze alınabilir ve daha sık yıkatılabilir.

Batıkent Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz için firmamıza başvuru yaptıysanız söküm işlemleri için yetkili personelimiz belirtilen zamanda gelecek ve perdelerinizi mekanizmaya zarar vermeden çıkaracaktır. Daha sonra yıkama merkezlerine getirilen perdeler sınıflandırılır ve temizlenmek üzere yıkama fabrikasına alınır. Burada yıkama işlemi ultrasonic makineler aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.  Zor bir kumaşı olan stor perdelerde hassasiyeti yüksek cihazlardan yardım alınır. Durulama aşamasında perdenin suyunu akıtması beklenir. Kuruması da kendi haline olmalıdır. Aksi halde stor perdenizin ana malzemeleri hasar görebilir, bu ürünler ütü, sıkma gibi işlemler görmemelidir. En son tamir edilecek yerleri varsa onarılarak size getirilir ve montajı sağlanır.

stor perde

Batıkent Zebra Perde Yıkama

Batıkent perde yıkama firmamız, zebra perde çeşitlerinize de çözüm geliştirir. Stor perdeye benzer bir uygulama ile temizlik yapılmaktadır. İşlem sırası yinelenirse öncelikle montaj yerinden çıkarılır ve yıkama alanına getirilir. Yıkama bittiğinde durulama ve kurutma aşaması gelir. Bu aşamada perdelerinize ekstra bir müdahale yapılmaz. Kendi özelliğini kaybetmemesi ve görüntüsünün bozulmaması açısından önemlidir. En son genel kontrolleri tamamlanarak verilen adrese teslimatı yapılır.

Batıkent Jaluzi Perde Yıkama

Batıkent şubemizde jaluzi perdelerinizi güvenle temizletebilirsiniz. Daha çok ofislerde ve kapalı bahçe alanlarında kullanılan bu perdeleriniz firmamız tarafından kısa sürede temizlenmektedir. Bu perdelerin temizliğinde yaygın şekilde buhar ve deterjanlı temizleme yöntemleri kullanılır.  Firmamız her çeşitte olduğu gibi bu ürünlerde de yüksek hassasiyet gösterir.

jaluzi perde

Batıkent Tül Perde Yıkama

Tül ve perdelerin temizliğinde Batıkent perde yıkama şubemize başvurularınızı yapabilirsiniz. Kendi içlerinde değişik malzeme özellikleri olan bu perde çeşitleri uygun deterjan ve makine ayarlaması ile temizlenmektedir. Temizlik sonrasında kurutma ve ütüleme işlemleriyle mükemmel sonuçlar alınır.

tül perde

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?