Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Battaniye Yıkama

26 Eylül 2017
146 kez görüntülendi
Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Hizmeti

Temizlenmesini istediğiniz battaniyeleriniz için kurumsal battaniye yıkama firmamız kapsamlı bir şekilde hizmet vermektedir.

Battaniye Nasıl Yıkanır?

Battaniyeler kendi içlerinde değişik şekilde sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmada işleme teknikleri,  üretimde kullanılan malzemeler, boya ve diğer detaylar belirleyici olacaktır. Belirli aralıklarla temizlenmesi gerektiğinden battaniye yıkama işlemlerinde profesyonel yardım alabilirsiniz.  İşlemlerin nasıl devam ettiği konusunda bilgi almak isteyen müşterilerimiz için yıkama sırasında yapılan uygulamalar şöyledir:

  • Battaniyeleri yıkatmak isteyen müşterimiz, firmamızdan zaman alır. Aciliyet durumu ve de firma yoğunluğuna göre bir gün ve saat verilir. Daha sonra gelinerek bulunduğunuz yerden yıkanmak üzere alınır.
  • Firmamız sizden alınan battaniyeleri kontrol ederek yıkama alanına götürür. Yani yıpranma ve hasarın sonradan ortaya çıkmaması ve sizin tarafınızdan yanlış anlaşılmalara meyil verilmemesi için bu önemli bir ayrıntıdır.
  • Bir sonraki aşamada battaniyeler sınıflara ayrılır. Bunun nedeni bazılarının üretim malzemesi açısından yıkamada sorun yaratabilmesi ve hassas müdahale istemesidir. Yani her battaniye tıpkı halılarda olduğu gibi önce sınıflandırılarak yıkamaya alınır. Ancak sanayi üretimi battaniyeler çok yaygın olduğundan genelde benzer yöntemlerle temizlik yapılmaktadır.
  • Yıkamak üzere makinelere yerleştirilen battaniyeler uygun sıcaklıkta temizlenir ve daha sonra kurumaya alınır.
  • Leke miktarı çoksa, zor lekeler varsa bu durumda yıkama işlemleri tekrarlanabilir ya da bölgesel olarak yıkama gerçekleşebilir.
  • Kullanılan cihazlar son teknolojik gelişmelere uyum sağlayan özelliktedir.
  • Yıkama işlemleri bittiğinde kurutmaya geçilir ve daha sonra güzel bir kokuyla battaniyeleriniz paketlenerek hazırlanır.
  • Herhangi bir aşamada ıslak bekletilme söz konusu olmadığından nem kokusu gibi bir durum görülmeyecektir.
  • Daha önce belirlenen zamanda teslimat gerçekleşir.

ankara battaniye yıkama

Battaniyeleri Uzun Süre Kullanmak İçin

Battaniyelerin uzun süre sorunsuz kullanımı için bazı kullanım detaylarına dikkat edebilirsiniz.  Örneğin bekletirken içerisinde mayt gibi zararlı canlıların olmaması için vakumlu poşetlere koyabilir ve içindeki havayı alabilirsiniz. Ayrıca çok uzun süre yıkanmadan ve havalandırmadan kullanılması sağlık riski oluşturabilir. Eğer devamlı firmaya yıkatmaya vermek istemiyorsanız kendiniz evde sıkça havalandırabilirsiniz. Ancak senede en azından bir kere bunun yıkanması önerilir. Bunun dışında battaniyeleri uzun süre kullanmak için üzeri leke olduğunda doğru müdahale yapılmasına dikkat edebilirsiniz.  Kan, mürekkep, çay, kahve ya da diğer sıvılardan oluşan lekelere hemen kuru bezle müdahale yapılmalıdır. Eğer çamur gibi lekeler varsa da önce kurumasını beklemek ve sonra da üzerindeki parçayı aldıktan sonra kuru bezle temizlemek gerekir.  Bazı evlerde battaniyeler yer ya da koltuk örtüsü gibi amaçlarla kullanılabilmektedir. Bundan kaçınmak da işe yarayacaktır.  Sadece yatarken üzerinizde ısınma amaçlı kullanmanız önerilir.

Battaniye Yıkama Fiyatlarımız
Uzun süreden bu yana faaliyetlerini profesyonel biçimde devam ettiren firmamızda battaniye yıkama fiyatları ve diğer hizmet fiyatları bir takım kriterler dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Piyasada genel fiyatlandırma durumu, hizmet kalitesi, talep edilen malzeme temizliğinin miktarı vs. dikkate alınır. Buna göre adet üzerinden değerlendirme ile battaniyeler 20 liradan temizlenmektedir.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?