Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bilekent Koltuk Yıkama

18 Ekim 2017
95 kez görüntülendi
Bilekent Koltuk Yıkama

Bilkent Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Bilkent koltuk yıkama, ev ve iş yerlerine garantili leke çıkarma hizmetiyle profesyonel temizlik yapıyoruz.

Bilkent Hakkında

Ankara merkezde bulunan Bilkent semti, Çankaya’da bulunmaktadır. Ankara’nın tam merkezinde olması dolayısıyla bölge hem oldukça gelişmiş hem de kalabalıklaşmıştır. Türkiye’nin en çok gelişmiş üniversitelerinden biri olan Bilkent Üniversite’si de adını bu semtten almıştır. Bilkent Üniversitesi, her yıl gelişmekte ve binlerce öğrenci ağırlamaktadır. Bilkent semtinde üniversite olması, bölgeyi hem kalabalıklaştırmış hem de öğrencilerin yaşadığı bir bölge olması nedeniyle gelişimini de hızlandırmıştır. Bundan dolayı bölgede çok fazla AVM ve park bulunmaktadır. Bilkent Center AVM ve Ankuva alışveriş merkezine Bilkent’in en büyük AVM’ lerindendir. Bilkent Plazalar ise, bölgenin en geniş park alanıdır. Bilkent’in yakın çevresinde ziyaret edilebilecek onlarca yer bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi, Anıtkabirdir. Anıtkabir, her yıl binlerce yerli ve yabancı turist ağırlamaktadır. Tabiat Tarihi Müzesi ve Altın Köşk Müzesi, ODTÜ Bilim ve Teknoloji Müzesi, gezilebilecek müzelerdendir. Doğramacızade Ali Sami Paşa Camii, farklı dış mimarisi ile ziyaret edilebilecek yerlerden bir diğeridir.

bilkent koltuk

Bilkent Koltuk Yıkama İle Güvenilir Hizmet

Ev hanımları, koltuk temizliğinin ne kadar meşakkatli bir iş olduğunu bilirler. Özellikle kalabalık bir aileyseniz ya koltuklarınızı örtmek zorunda kalırsınız ya da sürekli silersiniz. Silme işlemi ise bir süre sonra koltukları yıpratmaktadır. Bundan dolayı koltuk temizliği silinerek değil, yıkanarak sağlanmalıdır. Birçok ev hanımı, koltuk yıkama işlemine güvenmemekte silme işleminin tersine, koltuk yıkamanın daha çok yıpratacağını düşünmektedir. Koltuk yıkama işleminin nasıl gerçekleştiği bilinmediğinden dolayı halı yıkama ile aynı düşünülmektedir. Fakat Bilkent koltuk yıkama ile tanışan hanımlar, koltuk temizliğinin ne kadar rahat ve güvenilir olduğunu bilirler.

Hem eve hem de ofise hizmet veren koltuk yıkama servisi, koltuklarınızı çok kısa bir süre içerisinde yıkamakta ve bu konuda sizi mağdur etmemektedir. Koltuklarınızın renginde hiçbir değişiklik oluşmaz ve derinlemesine yıkanmaktadır. Her koltuk tipine farklı içerikte deterjanlar kullanılmakta ve böylece koltuklara hiç zarar vermeden temizlenmesi sağlanmaktadır. Bilkent koltuk yıkama koltuklarınızı alanında en iyi makinalarla, derinlemesine bir temizlik yaparak sizi uzun bir süre bu yükten kurtarır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?