Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cafe Koltuk Yıkama

29 Eylül 2017
171 kez görüntülendi
Cafe Koltuk Yıkama

Cafe Koltuk Yıkama Hizmeti

Cafe koltuk yıkama işlemleri firmamız tarafından eğitimli personel ve son teknoloji makinelerle profesyonel biçimde gerçekleştirilmektedir.

Cafe Koltukları Nasıl Yıkanır?

Kafelerde müşterilerin zaman geçirdiği koltuklar, zamanla leke olabilmektedir.  Bu gibi durumlarda çok sayıda koltuğun temizlenmesi için bir firmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada cafe koltuk yıkama firmamıza başvurularınızı güvenle yapabilirsiniz. Farklı malzeme özellikleri ile kafelerde dekoratif açıdan da büyük bir avantaj sağlayan bu ürünler sizin mekan içerisinde daha iyi bir hava yaratmanızı sağlayacaktır. İşlemlerle ilgili merak edilenler doğrultusunda şu uygulamalar gerçekleşmektedir:

  • Koltuk yıkama işleminin yapılacağı yer, zaman belirlenir ve fiyat konusunda anlaşma sağlanır.
  • Sonraki aşama koltukların kumaş ve de ana malzeme özellikleri dikkate alınarak hangi deterjan ve temizlik malzemelerinin kullanılacağına karar verilir. Kumaş özellikleri bu noktada belirleyicidir. Firmamızda gelişigüzel zararlı kimyasallar temizlik sırasında kullanılmamaktadır.
  • Koltuk sayısına göre personel temini gerçekleşir. Çok fazla olan sayılarda personel de artırılarak temizliğin kısa sürede bitmesi hedeflenir.
  • İşlemler tamamlandığında yıkama durulama ve kuruma sonrasında genel kontrol aşamasına geçilir. Kontrollerde herhangi bir leke kalıp kalmadığı kontrol edilir.
  • Müşterilerimizden de kontrollerin yapılması istenir. Ekstra durumlar olursa gözden geçirilir.

Kafe Kotluklarını Uzun Süre Kullanma

İşletmeler için ekonomi en önemli konulardan biridir. Zaten bunun için kurulmuştur. Dolayısıyla kullanılan malzemelerin uzun vadede sorunsuz şekilde varlığını devam ettirmesi gerekir.  Devamlı eşyalara para vermek ekstra bir maddi yük olacağından bu nokta kritik öneme sahiptir. Ancak bunu sağlamak için şirket içinde bazı önlemlerin de alınması gerekir.

  • Koltuklarınızı kirli bırakmayınız. Günlük ya a haftalık olarak tozlarının alınması ve kumaş bölümündeki lekelerin kısa sürede temizlenmesi önemlidir.
  • Lekelerin türüne göre ilk müdahale olması gerekir aksi halde çıkması zor lekeler daha fazla müdahale ve işlem demektir. Bu da yıpranma payını artırır.
  • Ahşap koltuklarda bu malzemeye özel ürün kullanılmalıdır. Toz alırken de ıslak bez yerine kuru bezle ve doğru ürünle müdahale edilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?