Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cami Halıfleks Yıkama

26 Eylül 2017
128 kez görüntülendi
Cami Halıfleks Yıkama

Ankara Cami Halıfleks Yıkama

Ankara’daki en iyi hizmeti veren cami halıfleks yıkama firması olarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Camilerin Hijyenik Olmasının Önemi

Camiler, Allah’ın evi olarak kabul edilen ve ibadet ettiğimiz mekanlardır. Ülkemizde pek çok vatandaşımız her gün camiye giderek ibadet etmektedir. Bu nedenle camiler çok fazla kişiyi ağırlayan ve onların dilediğince ibadet etmelerine fırsat veren mekanlardır. Dinimizde, temizlik çok önemli bir yer edinmiştir; diğer dinsel ibadethanelerinin aksine, camiler ayakkabıyla girilemeyen mekanlardır. Dinimizde temizliğin bu kadar önemli bir yer tutması ve bu kadar çok kişinin camide ağırlanması, onların ibadet etmeleri; camilerin sürekli olarak hijyenik tutulmasını gerektirmiştir. Aynı zamanda camide ibadet edilirken sürekli halılar ile temas halinde olunması da cami halı ve halıflekslerinin düzenli olarak yıkanmasını gerektirmektedir.

cami halısı

Cami Halıflekslerini Nasıl Yıkıyoruz?

Cami halı ve halıfleks yıkama hizmetimizi profesyonel ve güler yüzlü personellerimiz ile son teknoloji ürünlerimizle gerçekleştiriyoruz.  Piyasadaki diğer cami halıfleks yıkama hizmeti veren firmaların aksine gelişigüzel temizlik hizmetine tamamen karşıyız. Personellerimiz halılarınızı en ince detayına kadar pek çok işleme tabi tutup tamamen steril hale getirmekte. Bu işlemleri şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  • Ön Temizleme: Cami halı veya halıflekslerini öncelikle kaba kir ve tozundan arındırmak için ön temizleme işlemine tabi tutarız.
  • Uygun Program Seçme: Cami halı veya halıfleksinin türüne, ipliklerine, dokuma sıklığına, renklendirme tekniğine ve kalınlığına uygun halı yıkama programını seçeriz.
  • Temizleme: Cami halı ve halıflekslerinizi, son teknolojiler ile üretilmiş halı yıkama makineleri ile derinlemesine yıkarız. Yıkama sırasında kullandığımız hiçbir üründe kimyasal madde bulunmaz, %100 bitkisel deterjanları tercih ederiz.
  • Durulama: Derinlemesine yıkadığımız halılarınızı, durulama işlemine tabi tutarız.
  • Kurutma: Durulama işleminin ardından cami halı ve halıflekslerinizin içerisinde kalan suları, vakum makinelerimizle çekeriz.

Cami Halıfleks Yıkama Fiyatları
Camiler için en uygun halı yıkama hizmeti yatsı namazından sabah namazına kadar olan vakittir. Personellerimiz cami halı ve halıflekslerini ibadetlerin akışını bozmadan, olabildiğince hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Size istediğiniz zaman hizmet veren firmamızın cami halı ve halıfleks yıkama fiyatı hizmet kalitemizin yanında oldukça makuldur. Yerinde yıkama hizmetimiz için lütfen bizim ile irtibata geçin.

 

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

cami halısı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?