Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya Koltuk Yıkama

28 Eylül 2017
191 kez görüntülendi
Çankaya Koltuk Yıkama

Çankaya Koltuk Yıkama Hizmeti

Ev ya da iş yerindeki Çankaya koltuk yıkama taleplerinize firmamız profesyonel bir şekilde yanıt vermektedir.

Çankaya Hakkında

Ankara’nın en köklü ilçelerinden biri olan Çankaya, şehrin coğrafi olarak orta bölümünde yer alır ve bir yerleşim alanı olmasının yanında siyasal, kamusal ve de ekonomik açılardan da merkezi işleve sahiptir. Eskiden bağlık bir alan olan bu ilçe, zamanla gelişmiş ve önemli kuruluşların yer aldığı bölge haline gelmiştir. 108 mahalle yer alan semtte tahminen 1 milyon civarında nüfus mevcuttur. Bu özelliği ile ilçe ayrıca bir kent merkezi işlevi de görür. Sanatsal faaliyetler, uluslar arası faaliyetler açısından merkezi konumadır. Bölgeye gelen yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettikleri ilçe durumundaki Çankaya, her anlamda beklentileri karşılayan bir donanım gösterir. İlçe aynı zamanda Atatürk’ün konutu ile anıtkabir’e de ev sahipliği yapmaktadır.

Çankaya’da Hizmet Sektörü

Ekonomik faaliyetleri açısından en gelişmiş ilçelerden biri olan Çankaya’da yerleşik halkın hizmet alabileceği binlerce firmadan bahsedilebilir. Farklı sektörlerden çok sayıda firma, değişik kalitede ve büyüklükte faaliyetlerini sürdürür. Örneğin bu civarda yeni bir ev alacaksanız ya da bir daire kiralıyorsanız başlangıç aşamasında koltuk ve halı yıkama firmasına ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda uygun fiyata kaliteli çözümler üreten Çankaya koltuk yıkama firmamızdan yararlanabilirsiniz. Koltuk yıkama alanında uzun süreden bu yana faaliyetlerini devam ettiren firmamız, size aradığınız hizmeti sağlayacaktır. Koltuk yıkama işlemlerinde bazı prosedürler takip edilir. Bunun nedeni işleyişin aksamaması ve de sağlıklı sonuçlar alınabilmesidir. Müşterilerimizin memnun olması için sistemli işleyiş konusunda hassas davranmaktayız.  Bu doğrultuda koltuk yıkama talepleriniz bize geldiği andan itibaren;

  • Önce temizlik yeri ve zamanı belirlenir.
  • Adres, iletişim detayları öğrenilir.
  • Koltuk kumaşı ve zor lekeler tespit edilir. Zor lekeler varsa bunu temizlemek için ön müdahale gerçekleşir. Koltuk kumaşının tespiti de deterjan için doğru olanın seçilmesidir. Çünkü koltukların kumaşları da halılarda olduğu gibi farklı özelliklere sahiptir. Her kumaşa aynı muamele yapılamaz.
  • Temizlik aşamasında önce toz alınır ve sonra makine ile yıkamaya başlanılır. Son teknoloji cihazlar temizleme işlemi yanında durulama ve kurutma işlemleri de yapar.
  • Kuruma bittiğinde artık son kontroller gerçekleşir. Müşterilerimizin memnuniyeti değerlendirilir ve hizmet tamamlanır.

 

Çankaya Koltuk Yıkama Fiyatları
Çankaya koltuk yıkama fiyatları konusunda standart sabit rakamlardan bahsedilemez. Ancak kaç tane koltuk olduğu, koltuklarda uygulanan işlemlerin zorluğu, kaç tane personel gerektiği gibi detaylar önemlidir. Genellikle set halinde yıkanan koltuklarda daha ekonomik sonuçlar alınabilir. Bunun dışında firmamızda iş yerleri için de koltuk yıkama hizmeti verildiğinden yerinde yıkama hizmeti farklı şekilde tanımlanabilmektedir. Ancak düzenli koltuk yıkaması gereken işletmelerde bu daha farklı sözleşmeler yapılabilir. Bu da firmanız açısından avantaj olacaktır. Uygun fiyata kaliteli hizmeti bulabileceğiniz kurumumuzdan beklediğiniz hizmeti sorunsuz talep edebilirisiniz.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?