Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya Perde Yıkama

11 Ekim 2017
98 kez görüntülendi
Çankaya Perde Yıkama

Çankaya Perde Yıkama Hizmetimiz

Çankaya perde yıkama şubemiz, tüm perde çeşitlerinizde teknolojik cihazlar ve eğitimli personelle çözüm getirmektedir.

Planlı Kurumsal Perde Yıkama Süreci

Kurumsallık tüm hizmetlerde en önemli noktalardan biridir. Ankara Çankaya perde yıkama firmamız, planlı işleyişi, düzenli sistemi ve müşteri memnuniyeti konusunda gösterdiği hassasiyetle fark yaratmaktadır. Ankara’nın farklı ilçelerinde şubesi olan firmamızdan perde yıkama işlemleri konusunda profesyonel şekilde yardım alabilirsiniz. Hizmet kalitesi ve kısa sürede istenen sonucun elde edilmesi için tüm ayrıntılar firmamız tarafından sağlanmaktadır. Bize temizletilmesi için verilen perdeleriniz ilk zamankinden daha iyi şekilde size geri verilir. Bunun dışında devamlı bir gelişim içerisinde olmak firmamızın en büyük hedeflerinden birisidir. Bu anlamda ilerlemeci, yenilikçi bir bakış açısı ile hareket ettiği gözlenebilir. Öyle ki gelişim ve ilerlemenin daha etkili olması için sizlerden gelen eleştiriler de dikkate alınmakta, çözüm için öneriler değerlendirilmektedir. Özenli bir çalışmayı firmamızda her aşamada hissedebilirsiniz.

Perde Nasıl Yıkanır?
Perdelerin yıkanmasında firmamız tarafından değişik yöntemler kullanılmaktadır. Bunların nasıl olacağına karar verirken perde çeşidine göre seçim yapılır. Çankaya şubemize başvuru yaptıktan sonra alınan perdeleriniz özenle yıkama merkezinde temizlenecektir. Ancak çıkarılması zor perde çeşidi varsa yerinde de temizleme işlemleri yapılabilmektedir. Yıkama sürecinde zararlı herhangi bir çamaşır suyu gibi ağır madde kullanılmaz. Bunun evde de yapılmaması gerekir. Çünkü tek seferde çözüm getiren bu uygulama perdelerinizin ciddi şekilde yıpranmasına neden olur. Kısa sürede bazı bölgelerinde yırtılma aşınma görülmesi muhtemeldir. Tabi bunu çok sık yıkanan ya da yıkatılan perdeler için de söylemek mümkün. Perdelerin uzun ömürlü olması için çok fazla işlem görmemesi gerekiyor.

Evde Yıkama ile Profesyonel Yıkama Farkı

Evde yıkanan perdelerinizle Çankaya perde yıkama firmamıza verdiğiniz perdeler arasında temizleme yöntemi, kullanılan malzemeler, makineler ve diğer açılardan fark vardır. Evlerde genellikle kötü görüntünün ortadan kısa sürede kalkması için çözüm geliştirilir. Ancak profesyonel temizlikte kumaş özellikleri de dikkate alınarak hassas bakım yapılır. Yani püf noktaları açsından firmamıza güvenle başvurularınızı yapabilirsiniz.

Çankaya Stor Perde Yıkama

Farklı desenleri ve kurulumu olan stor perdeler dekoratif açıdan son derece güzel ürünlerdir. Ancak temizlik aşamasında bunlara özel şekilde uygulama gerekir. Çankaya perde yıkama şubemize gelen başvurularınızda stor perdeleriniz için ideal temizlik işlemleri yapılacaktır. Önce başvurunuz alınır ve adres tarih detayları konuşulur. Daha sonra montaj alanından sökülen stor perdeniz firmamızın yıkama alanına getirilir. Burada kumaş özelliğine göre sınıflandırıldıktan sonra yıkanır ve durulanır. Durulamada perdelere artık ekstra bir müdahale olmaz. Çünkü sıkma kurutma işlemleri bu perdeleri bozabilmektedir. En son alındığı şekilde yerine takılacaktır.

stor perde

Çankaya Zebra Perde Yıkama

Bir diğer perde çeşidi olan zebra perdeleriniz için de Çankaya perde yıkama şubemize başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu perdeler, çizgili olması nedeniyle bu ismi almakta ve temizliği konusunda da stor perde ile benzer nitelikler taşımaktadır. Yıkama durulama ve kurutma aşaması sonrasında adrese teslim edilir. Ütü benzeri bir uygulama yapılmaz. Evde temizliyorsanız sizin de kesinlikle yapmamanız önerilir.

zebra perde

Çankaya Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perdeler kendi içlerinde değişik çeşitlere ayrılır. Dikey, yatay olanlar en yaygın görülen çeşitlerdendir. Bunlar genellikle ofis ve kış bahçesi gibi alanlarda pratik kullanım sağlar. Ancak bununla sınırlı da olmayabilir. Jaluziler 6 ayda bir kapsamlı temizliğe ihtiyaç duyarlar. Aralarındaki toz düzenli olarak alınsa da kir nedeniyle orijinal renginden uzaklaşabilir.

Jaluzi temizliklerinde buharlı hijyen sağlanmaktadır. Çankaya perde yıkama şubemiz, bu konuda sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Jaluzileriniz kolay sökülebiliyorsa yerlerinden çıkarılarak alınır ve temizleme merkezine getirilir. Ancak zaman kaybının olacağı durumlarda da yerinde temizleme yapılabilir. Firmamız en iyi sonucu almak için sizinle çözüm ortağı olacaktır.

jaluzi perde

Çankaya Tül Perde Yıkama

Tül ve perde yıkama hizmetlerimizden de yararlanabileceğiniz firmamız, size beklentilerinizden daha iyi bir temizlik sağlayacaktır. Tül ve perdeleriniz makinelerde perde türüne göre ayarlanan derecelerle temizlenir. En son kurutularak ütülenir ve size teslim edilir.

tül perde

Tülde Oluşan Sarı Lekeleri Önlemek

Tüller günlük hayatta, özellikle evlerde sıkça görülen dekoratif eşyalardır. Bunların belli dönemlerde temizlenmesi gerekir. Ancak sarı lekeler oluşuyorsa sizin tül ömrünü uzatmak adına bazı önlemler almanız gerekmektedir. Örneğin iç mekanda sigara içilmemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca nemden uzak olması için belli aralıklarla havalandırma olması önemlidir. Hiç güneş görmeyen odalarda bulunan tüller için odanın havalandırılması, nemin uzaklaştırılması önemlidir.

Perdelerde Oluşan Lekelere Müdahale Nasıl Olmalı?

Perdelerinizde istem dışı lekeler oluşmuşsa bunları çıkarmak için ilk müdahale önemlidir. Örneğin kalem lekeleri için çok bekletmeden bir beze bulaşık deterjanı ekleyerek hafifçe sürmeniz önerilir. Ayrıca karbonat ile ovmak da etkili olabilir. Lekenin kaynağı kan gibi zor geçen türden bir şeyse bu halde anında kuru bir bezle perdedeki leke alınmalı ve derine işlemesi önlenmelidir.  Çamaşır suyuna bu noktada batırmayınız. Çünkü bu perdenizin yıpranmasına neden olabilir. Ancak o bölgeyi bir süre deterjanlı suda bekletmeniz lekenin kolay çıkmasını sağlar.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?