Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya’da Piknik Alanları

03 Ekim 2017
222 kez görüntülendi
Çankaya’da Piknik Alanları

Çankaya’da piknik alanları olarak sizleri memnun edebilecek birkaç mekan bulunmaktadır. Bunların başında hiç kuşku yok ki, en önde gelen alan Aydoğan piknik alanı’dır. Şimdi sizlere hepsi hakkında bilgi vermeye çalışalım. 

Aydoğan Piknik Alanı

Aydoğan piknik alanı şehrin stresinden tamamen uzaklaştırır ve temiz hava almak için sizlere güzel bir ortam sağlamaktadır. Serpme kahvaltı, gözleme, menemen gibi çeşitleri bulunmaktadır. nezih, ferah ve doğal ortamı olan yerde, siz de zaman geçirmek isteyeceksiniz. Kapalı salonları da bulunmaktadır, bu yüzden dolayı herhangi bir kötü sürpriz de yani yağmur yağması durumunda sıkıntı yaşamazsınız. Çocuk parkı geniş ve bahçe aile ile zaman geçirebilecek birçok aktivite bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı da sizler de burayı tercih edebilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz.

Aydoğan Piknik Alanı

Alaçatı Aile Park Piknik Alanı

Alaçatı Aile Park piknik alanı ise birçok güzelliği ve özelliği kendi içerisinde barındırmaktadır. Doğal yeşil tonun tam anlamıyla yaşayabileceğiniz bir yer. Muhteşem bir doğa manzarası var. Düğün, nişan, doğum günü, sünnet, kokteyl, toplantı gibi birçok işlem de gerçekleştirilebiliyorsunuz. Aynı zamanda çay bahçesi, gözleme, tost alanları özel bambu alanlarında, ahşabın kokusunu hissederek, sizler de çok güzel kahvaltı ve yahut da zaman geçirmeyi bir şansa sahip olabilirsiniz. Çankaya’da piknik alanları adına en önemli yerlerden biridir.

Alaçatı Aile Park Piknik Alanı

Kemerkapı Piknik Alanı

Kemerkapı piknik alanı hakkında biraz bilgi verelim, sizleri çok güzel bir ortamda karşılıyor. Tamamen eski köy ortamları havasını verenlere çok özel odalarda, sizler de istediğiniz gibi zaman geçirebiliyorsunuz. Gerçekten de çok beğeneceğinizi söylüyor.

Kemerkapı Piknik Alanı

Kavaklı Aile Piknik Alanı

Kavaklı aile piknik alanı hakkında da şunu söylemek gerekir ki, gerçek anlamda bir yeşilliğin içinde olarak istediğiniz gibi zaman geçirebileceğiniz bir yer gözünüzün alabildiğine çok geniş bir yeşillik bulunmaktadır ve bu yeşillik alanda sizler de zaman geçirebilirsiniz.

Kavaklı Aile Piknik Alanı

Çankaya Parkı

Çankaya Belediyesi Yapı tarafından yapılmış olan Çankaya Parkı hakkında da birazcık bilgi verelim. Özellikle orta kısmında bulunan fıskiye ve etrafında bulunan yeşillik alan muazzam bir ortam oluşturmaktadır. Aynı zamanda çocuklarınızın zaman geçirebilecek özel oyun alanları bulunmaktadır. Spor malzemelerinin bulunduğu yerlerde sizler de yeşili sonuna kadar sağlayabileceğiniz bir mekanda zaman geçirebilirsiniz. Çankaya’da piknik alanları adına Çankaya Belediyesi tarafından sunulmuş olan bir farklılıktır.

Çankaya Parkı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?