Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çayyolu Koltuk Yıkama

24 Eylül 2017
243 kez görüntülendi
Çayyolu Koltuk Yıkama

Çayyolu Koltuk Yıkama Hizmetimiz

En iyi koltuk yıkama hizmetiyle Çayyolu koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Çayyolu Hakkında

Çayyolu, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Koru metrosu, Çayyolu mahallesinden geçmektedir. Ulaşımı otobüs, metro ve özel araçlarla sağlanan Çayyolu, sakin ve doğasever yapısıyla sakinlerinin huzurlu bir şekilde yaşamasına olanak veriyor. Çayyolu’nun kendine özgü bir atmosferi ve çevresi insanları kendisine çekiyor. Çayyolu giderek gelişen teknolojisi, artan yatırım planları ve kentleşme çalışmaları ile günden güne yaşam kalitesi yükselen bir şehir haline geliyor. Bu gelişen teknoloji, yatırım planları ve kentleşme çabaları ile birlikte Çayyolu halkı da bu artan kaliteye göre hizmetlerden yararlanmak istiyor. Cep ve zaman dostu, kaliteli ve güvenilir bir hizmet almak isteyen Çayyolu sakinleri, bu ihtiyaçlarına cevap verecek firma ve kuruluşlara ulaşmaya çalışıyor.

Her ne kadar dışarıdan çok fark edemesek bile koltuklarımız çok hızlı kirlenen yapıya sahiptir. Gün içerisinde zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz; yoğun çalışma ve okul hayatının ardından kendinizi bıraktığınız, rahatladığınız koltuklarınız evinizde en çok temizlenmesi ve hijyenik halde tutulması mobilyalardan birisidir. Tüm ailenizle birlikte sürekli temas halinde olduğunuz, vakit geçirdiğiniz koltuklarınız, kirlendiği zaman bağışıklık sisteminizi zayıf düşürüp hastalanmanıza neden olacak bakterilerin içerisinde yayılmasına izin verir. Kendiniz ve ailenizin sağlığı için koltuklarınızın düzenli olarak aralıklarla temizlenilmesi ve hijyenik hale getirilmesi temiz ve hijyenik bir ortamda yaşamak için bir zorunluluktur.

koltuk yıkama fiyatı

Temiz ve Yeni Koltuklar

Koltuğunuzu yüzeysel değil, derinlemesine temizliyoruz. Koltuğunuzu hijyenik hale getirirken, koltuğunuzun dokusuna, ipliğine ve yapısına zarar vermeyecek %100 doğal ve insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler kullanıyoruz. Böylece temizlenme işleminin ardından, sağlığınızı tehlikeye atmıyoruz. Koltuğunuzu temizlemek için kullandığımız temizleyiciler, koltuğunuzun yapısını ve dokusunu yumuşatacak içeriğe sahip olduğu için; koltuklarınız yıkandıktan sonra temiz görünmekle birlikte yepyeni olacaktır.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Çayyolu’nda yaşayanların modern ve ileri teknoloji hizmetlere artan ilgisi firmamızın halkımızın bu ihtiyaçlarınıza cevap vermesi bize gerekli olan dinamiği ateşlemiştir.  Çayyolu’nda yaşayan halkımızın bu isteklerine cevap veren Çayyolu koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

  • Koltuklarınızı öncelikle kaba kir ve tozdan arındırma amacıyla ön temizleme işlemi uyguluyoruz.
  • Koltuğunuzun türüne, dokumasına ve iplik yapısı göz önünde bulundurularak en uygun ve koltuğunuzun dokusunu koruyacak yıkama programı hazırlanır.
  • Son teknoloji ile üretilen koltuk yıkama makineleri ile koltuğunuz detaylı bir şekilde yıkanır ve ardından koltuğunuza zarar vermeyecek, koltuğunuzun dokusunu bozmayacak hassas programda çalıştırılır. Durulama, vakumlayarak kalan suyu çekme işlemleri sırayla uygulanır.
  • Koltuklarınız tertemiz ve yenilenmiş bir şekilde siz değerli müşterilerimize teslim edilir.

Bizimle İletişime Geçin

0 553 556 12 96
Memnuniyetinizi değerlendirmek, görüş ve önerilerinizi belirtmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızdan randevu almak ve Çayyolu koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?