Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çayyolu Perde Yıkama

10 Ekim 2017
110 kez görüntülendi
Çayyolu Perde Yıkama

Çayyolu Perde Yıkama Hizmetimiz

Perde yıkamada profesyonel işlemlerle Çayyolu perde yıkama firmamız, her türlü perdenizi hijyenik hale getirmektedir.

Profesyonel Perde Yıkama

Dekorasyon, hijyen, kurumsal kimlik, güneşi engelleme gibi nedenlerle kullanılan perdeler, çeşitli türlere ayrılmaktadır. Çok yönlü şekilde işleve sahip bu ana malzemeler, bir iç mekanın vazgeçilmezlerinden biridir. Mahremiyet açısından da ayrıca önemli olan perdelerinizi profesyonel bir iş ortamında temizlemekteyiz. Çayyolu perde yıkama firmamız, size hizmet anlamında tüm beklentilerinizi verecektir. Bize gelen talepler, Müşteri memnuniyeti doğrultusunda değerlendirilmekte, eğitimli personelimize teslim edilmektedir. İş konusunda firmamız üstün bir hassasiyet gösterir. Diğer benzer firmalardan da farklı yapan bir özellik olarak bu hassasiyet, iş kalitesine de olumlu açıdan yansımaktadır. Baştan sona tüm süreçte firmamızdan alınan hizmetler belirli bir standart doğrultusunda verilmektedir. Kurumsal kimliğimiz hizmet kalitesi açısından taviz vermemektedir.

Perde Nasıl Yıkanır?
Değişik çeşitleri ve asma şekilleri olan perdeler, yıkama yöntemleri açısından da farklı uygulamalarla gündeme gelir. Evlerde kullanılan perdelerin temizliği daha gelişigüzel ve amatörce olmakla birlikte kapsamlı bir temizlik isteyenler için profesyonel bakım alınması zorunludur. Çayyolu şubemiz tarafından perde temizleme işlemleri, montaj çeşidi, ana malzeme özellikleri gibi kriterler dikkate alınarak yapılmaktadır. Temizlik sırasında kesinlikle çamaşır suyu gibi içerisinde güçlü kimyasal maddeler içeren temizleyiciler bulunmaz. Bu da kumaş ve malzeme garantisi demektir. En sık rastlanan is, sarı lekeler, sigara dumanı nedeniyle oluşan renk değişimi vs. gibi lekeler için uygun yöntemlerle ve deterjanlarla firmamız tarafından temizlik işlemleri yapılır.

Randevu Süreci

Çayyolu perde yıkama firmamıza başvuru yaparken öncelikle saat ve adres gibi bilgilerinizin belirlenmesi gerekmektedir. Karşılıklı sorunsuz şekilde temizlik işlemlerinin gerçekleşmesi adına buna önem verilir. Şubemiz yetkilileri sizin için en uygun zamanda temizlik olması için randevu verecektir. Perdeleriniz bu saatlerde alınır ve belirtilen zaman içerisinde temizlenerek iade edilir. Herhangi bir perdenin temizlenmesi aşamasından sonra eğer onarılacak alanları varsa tamiratı da firmamız tarafından gerçekleştirilir. Perdelerinizin ömrünü uzatan uygulamalarımızdan siz de yararlanabilirsiniz. tek yapmanız gereken taleplerinizi firma yetkililerimize iletmek…

Çayyolu Stor Perde Yıkama

Temizliği zor olan stor perdeler için Çayyolu perde yıkama firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Stor perdeler bir mekanizma ile asılır ve yıkama için gelen personelimiz bu montaja hasar vermeden perdeleri çıkartır.  Dekoratif özelliği yoğun olan stor perdelerin temizliğinde özenli bir süreç devam ettirilir.  Yıkama alanına getirilen perdeler cinslerine göre sınıflandırılarak temizliğine başlanır. Ultrasonic makineler bu noktada büyük yardımcı olacaktır. Stor perdeleriniz hasar vermeyen cihazlarla temizlenir ve bu yüzden mekanizması ile kumaşına hiçbir zarar gelmez. Yani bu cihazların hassasiyet dereceleri zaten ayarlanmıştır. Temizlenen stor perdeleriniz makine yıkaması akabinde durulanarak beklemeye alınır. Beklemenin olması kendiliğinden suyunun gitmesi içindir. Yani sıkma veya başka bir makine ile kurutma aşamasında bir işlem yapılmaz. Aksi halde yapısı bozulabilir.  Bu tür perdelerin kumaşları ütü görmez, doğal yolla kurutulması gerekir.

stor perde

Çayyolu Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeleriniz için Çayyolu perde yıkama firmamıza başvurularınızı yapabilirsiniz. Stor perdeyle benzer bir işlemden geçen zebra perdeler de aynı şekilde önce montaj söküm, sonra sınıflandırma, kumaş özelliğine göre deterjan makine vs. işlemlerine tabi tutulur. Sınıflandırmadan sonra yıkanan zebra perdeleriniz durulama ve kurutma işlemlerinden geçer. Kurutma aşamasında yine kendi halinde beklemeye alınır. Daha sonra sizden gelen adrese getirilerek montajı yapılır.

zebra perde

Çayyolu Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perde çeşitlerinizi Çayyolu şubemize verebilirsiniz. Firmamızda jaluzi çeşitlerine göre uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Ofislerde yaygın kullanılan jaluzi perdeler, bazen montaj, söküm vs. işlemleri çok zaman kaybettireceğinden yerinde temizleme ile hijyenik hale getirilebilmektedir. Bu perdelerin malzeme özellikleri de yerinde temizlemeye müsaittir. Buhar, aralıklara rahat girecek malzemeler, ahşap ve diğer malzemelere uygun deterjanlar kullanılarak pürüzsüz görüntü elde etmeniz sağlanır.

jaluzi perde

Çayyolu Tül Perde Yıkama

Çayyolu perde yıkama şubemize klasik tül ve perdeleriniz için güvenle başvurabilirsiniz. Evlerinizde ya da iş yerlerinizde temizlemeye zamanınızı yoksa arada bir detaylı temizlik yaptırmak istiyorsanız, yenilenmiş bir görüntü almak istiyorsanız mutlaka profesyonel bir yardım almanız önerilir. Tül ve perdeler makinelerde hassas programlarda, kumaşa uygun deterjanlarla temizlenmekte, sonra kurutularak ütülenip size getirilmektedir. Firmamız en iyi sonucu almanız için çabalamaktadır.

tül perde

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?