Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cebeci Koltuk Yıkama

05 Ekim 2017
131 kez görüntülendi
Cebeci Koltuk Yıkama

Cebeci Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara’da kurumsal bir firma olarak Cebeci koltuk yıkama hizmetimizi siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyatlarla sunmaktayız.

Cebeci Hakkında

Topraklık, Sakarya, Kurtuluş, Fidanlık, Abidinpaşa, Demirlibahçe ve İncesu mahalleleri ile çevrili olan Cebeci, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semttir. Çankaya’nın Cebeci semtinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, 50. Yıl Parkı, Oyuncak Müzesi ve Kurtuluş parkı yer almaktadır. Cebeci semti, Ankara şehir merkezine oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Ankara’nın şehir merkezine sadece 2 km uzaklıkta bulunan Cebeci semti, konumu itibariyle üniversite öğrencileri ve aileler tarafından çok tercih edilen bir semttir. Ulaşım kolaylığı, üniversitelere ve sosyal tesislere yakınlığı ile Cebeci, oldukça dikkat çeken bir Ankara semtidir. Kalabalık nüfusu ile birlikte gelişen teknoloji ürünü, profesyonel hizmetler Cebeci sakinleri tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Neden Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetine İhtiyacınız Var?

Koltuklarınız, üzerinde çok vakit geçirmenizden ve sürekli temas halinde bulunmanızdan dolayı çok çabuk kirlenen ve hijyenik yapısından çok çabuk çıkan bir yapıya sahiplerdir. Bu nedenle koltuklarınızın periyodik olarak yıkanarak bu kirlerden ve bakterilerden arındırılması gerekmektedir. Ev usulü koltuk temizliğinde, koltuklar deterjanlı bir bez ile ovalanır ve ardından kurumaya bırakılır. Pek çok kişi ev usulü temizlik ile koltuklarını temizlediğine inanır. Oysaki koltuğun kirlenen kısmı sadece yüzeyi değildir. Bu yöntem koltuğun iç kısmının pis kalmasına, ıslanıp temizlenmemesi sonucu çok daha fazla bakteri üretmesine ve koltuğun dokusuna uyumlu olmayan temizleyicilerden dolayı koltuğun kumaşının zarar görmesine neden olur. Bu nedenle ancak profesyonel bir koltuk yıkama hizmetinden faydalanarak koltuklarınızı hijyenik hale getirmeniz ve temizlemeniz mümkündür. Cebeci’de hizmet veren profesyonel bir firma olarak siz değerli müşterilerimize 1. kalite, güvenilir ve ekonomik Cebeci koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız.

cebecide koltuk yıkamacı

Koltuk Yıkama Hizmetimizi Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Koltuklarınızı aşağıdaki adımları izleyerek yıkamaktayız:

  1. Koltuklarınızı kaba kir ve tozundan arındırmak için, yüksek emiş gücüne sahip makinelerimizi kullanarak ön temizleme işlemine tabi tutuyoruz.
  2. Ön temizleme işleminin ardından koltuğunuzun iplik yapısını, dokusunu ve kumaşını bozmayacak en uygun yıkama programını belirliyoruz.
  3. En uygun yıkama programın belirlenmesinin ardından koltuğunuz bu programla son teknoloji ürünü makinelerimiz ve %100 doğal temizleyicilerimiz ile derinlemesine yıkanmaktadır. Yıkama işleminin hemen ardından koltuğunuzda kalan suları vakum makinelerimiz ile çekerek, koltuğunuzu fazla sudan arındırıyoruz. Vakum makinelerimiz koltuğunuza hiçbir zarar vermeden sadece fazla suyu koltuktan absorbe etmemize yarayan makinelerimizdir.
  4. Koltuklarınız tamamen hijyenik halde sizlere teslim edilir.

Diğerlerinden Farkımız

Piyasadaki diğer koltuk yıkama hizmeti veren firmaların hizmet kalitesinin çok daha üstünde bir hizmet vermekteyiz. Bu farkımızı ise hizmet kalitemiz oluşturmaktadır.

  • Son teknoloji ürünü makineler kullanıyoruz.
  • %100 bitkisel ürün içeren doğal temizleyiciler kullanıyoruz.
  • Yüzeysel temizlik anlayışına tamamen karşıyız, derinlemesine temizlik yapıyoruz.
  • Hizmet kalitemiz göz önüne alındığında oldukça makul bir fiyata hizmet veriyoruz.
  • Deneyimli, güler yüzlü ve profesyonel ekip arkadaşları çalışıyoruz.
  • Güvenilir ve kaliteli bir Cebeci koltuk yıkama hizmetimizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?