Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Cevizlidere Koltuk Yıkama

15 Ekim 2017
140 kez görüntülendi
Cevizlidere Koltuk Yıkama

Cevizlidere Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Çekyat, ev ve iş yeri koltuk takımları gibi eşyalarınızın temizliği için Cevizlidere koltuk yıkama firmamız profesyonel hizmet vermektedir.

Cevizlidere Hakkında

Ankara Cevizlidere, kalabalık denebilecek bir yerleşim merkezidir. Genel sosyo ekonomik yapı açısından karışık özellikler gösterir. Kamu yapıları, gecekondular, yüksek katlı binalar gibi farklı yapıların görülmesinden bahsedilebilir.  Eskiden ismi Erzurum Mahallesi olan Cevizlidere, Türkocağı Caddesi ve Çetin Emeç Bulvarı’nın kesiştiği kavşaktan başlar, Dikmen Caddesi’ne kadar devam eder. Balgat’a bağlı bir mahalle olan Cevizlidere, zemin açısından yaşadığı sıkıntılarla da gündeme gelir. Gecekondulardan evirilerek bina haline gelen yapılarda düzensiz bir görünüm söz konusudur. Bölgede şiddetli yağış olduğunda toprak kayması durumu sıkça yaşanır. Gayrimenkul fiyatları ve yaşam şartları açısından değerlendirildiğinde gecekondudan hızlı şekilde apartmanlı yapıya geçmesi satış ve kira fiyatlarını da etkilemiştir. Yani son yıllarda görülen rakamlar yüksektir. İşletmeler açısından da küçük ve orta ölçekli birçok firma görülebilir.

ankara cevizliderede koltuk

Cevizlidere Yerinde Koltuk Yıkama

Cevizlidere koltuk yıkama firmamız yerinde koltuk yıkama işlemleri ile fark yaratan bir hizmet sunmaktadır. Koltuklarınızın derinlemesine temizliği için cihazlarla temizleme işlemleri yapılmaktadır. Halılarınızda olduğu gibi koltuklarda da uygun şekilde sınıflandırma ile işlemler tamamlanır. Makineler, yıkama, durulama, kurutma işlemlerinin hepsini tek yerden yapar.

Koltuk Bakımı İçin Öneriler

Koltuklarınızın bakımını yapılması uzun ömürlü olması bakımından ve de günlük kullanımda daha rahat ve sağlıklı olması açısından önemlidir. Ne tür bir kumaştan yapıldığı, modeli, genel özellikleri fark etmeksizin koltuk bakımında belli noktalara önem verilmesi gerekir. Örneğin koltuklarınızın üzerinde her zaman örtü olması gerekir. Salon gibi çok kullanılmayan alanlarda bu zorunlu olmasa da sık kullanılan koltuklarda bu ayrıntı önemlidir. Dekoratif açıdan bozulma olmayacak şekilde bunu yapabilirsiniz. Bunun dışında düzenli aralıklarla tüm dip kısımlarının tozunu almanız önerilir. Gözle görülmeyen canlılardan sakınmak için de bu önemlidir. Lekelere yapılan müdahaleler bakımın diğer parçasıdır. Bunun nedeni doğru müdahale olmasının kolaylık sağlamasıdır. Koltuklarınızı olabildiğince güneşten uzak tutmanız önerilir. Uzun süre güneşte bekletirseniz yüzeyi incelir, rengi atar ve yenilemek zorunda kalırsınız. Son olarak koltuk bakımında çamaşır suyu gibi kimyasalı güçlü olan temizleyicileri kullanmamanız önerilir. Kendiniz temizliyorsanız mutlaka bunu dikkate almalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?