Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dikimevi Koltuk Yıkama

10 Ekim 2017
125 kez görüntülendi
Dikimevi Koltuk Yıkama

Dikimevi Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ankara’da kurumsal bir firma olarak, 1. kalite ve güvenilir Dikimevi koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

Dikimevi Hakkında

Dikimevi, Aşti – Dikimevi istikametine giden Ankaray’ın son durağında ve Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Dikimevi metro durağı 30 Ağustos 1996’da hizmete açılarak, Ankara halkının ulaşımının kolaylaşmasında büyük rol oynamıştır. Bölge ismini, giysi ve çamaşır dükkânlarının ve terzilerin bol olmasından ve Kurtuluş savaşında askerlerin kıyafetlerinin burada dikilmesinden almıştır. Dikimevi, Ankara’nın şehir merkezine yaklaşık 2 km uzaklığında yer aldığından dolayı şehir merkezinde yaşamak isteyen pek çok kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Ulaşımın kolaylığı ve şehir hayatının sakin bir yapıya sahip olması nedeniyle pek çok kişinin ikamet ettiği bir yer olan Dikimevi sakinleri, gelişen teknoloji ve nüfus ile birlikte son teknoloji ve kaliteli hizmetlere ulaşmak istemektedir.

Neden Profesyonel Koltuk Temizleme Hizmeti Almalısınız?

Koltuklarımız günün yorgunluğunu attığımız, misafirlerimizi ağırladığımız, aile olarak ortak zaman geçirdiğimiz mobilyalarımızdır. Bu kadar çok zaman geçirdiğimiz koltuklarımızın kirlenmesi kaçınılmazdır. Kirlenen koltuklar, içerdikleri bakteriler ile sağlığınızı tehdit etmektedir. Koltukları deterjanlı bir bez ile silmek koltuğunuzu temizlemediği gibi, koltuğun süngerini ıslatarak daha çok bakteri üremesine ve koltuğun kumaş dokusunun zarar görmesine neden olur. Bu nedenle kirlenen koltukların belirli aralıklar ile profesyonel olarak temizlenmesi gerekmektedir. Firma olarak profesyonel Dikimevi koltuk yıkama hizmetini siz değerli müşterilerimize uygun ücretler karşılığında sunmaktayız.

dikimevi koltuk yıkama

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Koltuklarınızı yıkarken, adım adım belirlediğimiz yıkama prosedürümüzü uygulayarak koltuklarınızı %100 hijyenik hale getiriyoruz. Yıkama prosedürümüzü şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  • Öncelikle ön temizleme işlemimiz ile koltuklarınızı kaba kir ve tozundan arındırarak yıkama işlemine hazır hale getiriyoruz.
  • Koltuğunuzu inceleyerek kumaş yapısına zarar vermeyecek en uygun yıkama programını seçiyoruz.
  • Yıkama programını belirledikten sonra son teknoloji ile dizayn edilmiş koltuk yıkama makinelerimiz ve %100 doğal temizleyicilerimiz ile koltuklarınızı detaylıca yıkıyoruz.
  • Koltuklarınızı yıkadıktan sonra temizleyicilerden tamamen arındırarak, kalan suyu vakum makinelerimiz ile çekiyoruz.
  • Koltuklarınızı tamamen temizlenmiş ve %100 hijyenik hale getirilmiş şekilde sizlere teslim ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?