Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dikmen Koltuk Yıkama

04 Ekim 2017
278 kez görüntülendi
Dikmen Koltuk Yıkama

Dikmen Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ankara’da en kaliteli ve güvenilir Dikmen koltuk yıkama hizmeti sunan kurumsal firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanın.

Emek Hakkında

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan Dikmen, pek çok sosyal tesise ve idari yapıya ev sahipliği yapmaktadır. Oldukça işlek bir semt olan Dikmen, ulaşımın akıcı olması ve şehir merkezine yakınlığı nedeniyle pek çok aile ve öğrenci tarafından ikamet etmek için oldukça uygun bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda adını semtten alan Dikmen vadisi ile şehir yaşamından bir süreliğine uzaklaşmak isteyen Ankaralılara güzel bir görsel ziyafet sunmaktadır. Ankara merkezine oldukça yakın bir konumda olan vadi, Ankara’nın çevresini saran vadi/dere sisteminin bir kolunu oluşturmaktadır. Vadi, bol suyu, zengin çeşitler içerek bitki örtüsü, yeşillenmiş toprakları, kuşları ve meyve ağaçlarıyla adeta cennetten bir vaha gibidir. Artan nüfusu ve kendi içerisinde sunduğu doğa güzellikleri ile Dikmen semti, gözünü modern teknikler kullanarak profesyonel hizmet veren firmalara dikmiştir.

Koltuklarınızı Neden Firmamıza Yıkatmalısınız?
Koltuklarınızın ne kadar kolay kirlenen bir yapıya sahip olduğuna tanık olmuşsunuzdur. Koltuklarınızın bu kadar çabuk kirlenmesinde, çok fazla temas halinde bulunmanız, pek çok yaşam aktivitenizi koltuklarınızda gerçekleştirmeniz gibi nedenler yer almaktadır. Koltuklarınızın kirlendiğini görünce, siz de pek çok kişi gibi deterjanlı bir su ve bez ile koltuklarınızı temizliyor ve koltuklarınızın tamamen hijyenik hale geldiğini düşünüyor olabilirsiniz. Ancak bu tarz bir temizlik, koltuğunuzun sadece yüzeyini temizlediğiniz, iç kısımdaki sünger ve dokuların hala kirli kalmasına neden olan yüzeysel bir temizliktir. Koltuklarınızın tamamen hijyenik hale gelmesini istiyorsanız; yapmanız gereken koltuklarınızı profesyonel Dikmen koltuk yıkama hizmeti veren firmamızın hizmetine bırakmak olacaktır.

Profesyonel Ekip Arkadaşları

Şuana kadar çalıştığımız tüm ekip arkadaşlarımız, koltuk yıkama konusunda sektörde tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel çalışma ilkelerini benimseyen personeller olmuşlardır. Koltuğunuzun zarar görmesini engellemek ve en doğru şekilde yıkanmasını sağlamak ile görevli olan ekip arkadaşlarımızın size verdiği hizmetten çok memnun kalacaksınız.

koltuk

%100 Doğal Temizleyiciler

Sağlığınız bizim için çok önemli. Koltuğunuzu temizlerken kullandığımız temizleyicilerden hiçbirisi sizin sağlığınıza zarar verecek bileşenleri ya da kimyasal maddeleri içermemektedir. Kullandığımız tüm ürünler tamamen bitkisel içeriğe sahip olan %100 doğal ürünler olup, koltuklarınızın derinlemesine yıkanmasını sağlayacak bileşime sahiplerdir.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Sizin taleplerinizin dışına çıkan temizlik anlayışına tamamen karşıyız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerde, sizin taleplerinizi can kulağıyla dinliyor ve istekleriniz uyarınca 1. kalite sunduğumuz hizmetler ile %100 müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Son Teknoloji Ürünü Makineler

Koltuğunuzu yıkamada kullandığımız makineler, yurtdışından ithal ettiğimiz, son teknoloji ile üretilen koltuk yıkama makineleridir. Bu makineler ile her koltuk için ayrı bir yıkama programı belirleyebiliyor, böylece koltuğunuzun dokusunun kesinlikle zarar görmemesini sağlıyoruz.

Dikmen Koltuk Yıkama Fiyatı
Koltuk yıkama fiyatımız, koltuğunuzun türüne, bizden istediğiniz hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Memnuniyetinizi belirtmek, Dikmen koltuk yıkama fiyatını öğrenmek ve koltuk yıkama hizmetlerimiz ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için lütfen bizim ile irtibata geçin.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?