Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ege Mahallesi Koltuk Yıkama

17 Ekim 2017
92 kez görüntülendi
Ege Mahallesi Koltuk Yıkama

Eğe Mahallesi Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Ege Mahallesi koltuk yıkama firması olarak profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla koltuk temizliği yapmaktayız.

Ege Mahallesi Hakkında

Ankara’da bulunan Ege Mahallesi, Dikimevinden başlayan ve tüm Abidinpaşa semti boyunca devam eden Nato Yolu’nun bir bölümündeki mahallenin adıdır.  Elmadağ’a 10 km uzaklıkta olan bu mahalleni, bir bölümü Mamak ile de ortak şekilde konumlanmıştır. Mahallede genellikle memur ailelerin varlığı bilinmektedir. Ancak şehirleşme açısından tam gelişmeyen yapısı nedeniyle gece saatlerinde tehlikeli olabildiği bilinmektedir. Bina yerleşimi açısından yüksek katlı yapılara daha fazla rastlanacak olan Ege Mahallesi’nde konut fiyatları da ortalama ve ortalama üzerinde şekilde devam eder.  Konut projelerinin sıkça yer aldığı bu mahallede genel görünümü değiştirmek için birçok tasarı hazırlandığı bilinmektedir. Hatta yakın geçmişte toplu gecekondu yıkımının olduğu bilinmekte ve apartmanlaşmanın yaygın olduğu da görülmektedir.

eğe koltuk

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama işlemlerinde fark yaratan bir hizmet veren Ege Mahallesi koltuk yıkama firmamız, bütün temizleme sürecinde sizin en iyi sonucu almanızı sağlar. Başvuru yapıldığı andan itibaren uygulamalarda da etkili sonuçlar alınır. Yani öncelikle zaman ve adres belirlemesi yapılır.  Zamanlama, hem sizin durumunuz hem de firmamızın yoğunluk durumu beraber değerlendirilerek belirlenir. Adresiniz eğer bir iş yeriyse zamanlama buna göre de şekillenecektir. Çünkü kurumsal yerlerde koltukların temizliği genel işleyişi bozmayacak bir zamana ayrılır. Örneğin hafta sonu kapalıysa, buna göre zaman ayarlanır. Bunun dışında yıkama öncesinde koltuklarınızın kumaş özelliklerine bakılır. Buna göre bir deterjan seçimi yapılır. Bu seçim sonrasında makine ile yerinde yıkama işlemine başlanır. Makine ile önce toz alınır daha sonra da yıkama, durulama ve kurutma işlemlerine geçilir. En son genel kontroller yapılarak sonuç alınır.

Koltuk Maytları

Koltukların ara çizgi yerlerinde gözle görülmeyen mayt denen canlılar birikir. Yorgan, halı dipleri gibi kıyı yerleri daha fazla seven bu canlılar tozda hızlıca ürer ve alerji benzeri hastalıkların tetikleyicisi olabilir. Bunu engellemek için evde ya da iş yerinde kurumsal temizlik yaptırmadan kendiniz toz alabilirsiniz.  Birkaç ayda bir koltuklarınızın dip yerlerini temizleyerek daha sağlıklı kullanım elde edebilirsiniz.

Hızlı ve Etkili Sonuç

Ege Mahallesi koltuk yıkama firmamız açısından zamanlama son derece önemlidir. Hızlı şekilde etkili temizlik yapılarak sonuca varılır.  Koltuk temizleme yerinde yapılan bir işlem olduğundan sizin ortamınızda akışın engellenmemesi adına bu hassasiyete dikkat edilmektedir. Sistemli bir şekilde işlemleriniz tamamlanarak memnuniyet kazanmanız sağlanır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?