Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elvankent Koltuk Yıkama

09 Ekim 2017
114 kez görüntülendi
Elvankent Koltuk Yıkama

Elvankent Koltuk Yıkama Hizmetimiz

İş yerleri ve evler için profesyonel Elvankent  koltuk yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede sonuç alabilirsiniz.

Elvankent Hakkında

Ankara’nın toplu konut merkezlerinden biri olan Elvankent, Sincan ve Etimesgut arasında bulunmaktadır.  Büyük bir konut merkezine dönüşmesinde Emlak Bankası Elvankent konutları ile gerçekleştirilen kooperatif siteleri etkili olmuştur. Resmi adı 2004 kayıtlarında Atakent olarak kullanılır. Semtte bol sayıda park ve kültürel alan yer alır. Ayrıca alışveriş yerleri açısından da epey çeşitlilik gösterir. Konaklama şartları ortalama seviyededir. Yani çok lüks konutların baskınlığı yerine kooperatif konutları daha baskın durumdadır. Bu da özellikle orta gelirli kişi ve aileler için hayat şartlarının daha kolay olmasını sağlar. Bunun dışında Elvankent’te koltuk temizliği gibi günlük hayata dair ihtiyaçları karşılayan küçük- orta ölçekli firmalar da bulunmaktadır. Elvankent  koltuk yıkama firmamız da bu hizmetleri veren kuruluşlardan biridir.

elvankent koltuk

Koltuklar Ne Kadar Süreyle Yıkatılmalı?

Koltuklarda oluşan her leke için yıkama firmalarına başvuru yapmak pek mantıklı değildir. Ancak profesyonel temizlik için yılda en az 1 kere temizletmeniz önerilir. Bunun nedeni koltukları elle temizleme sırasında derinlemesine hijyenin sağlanamamasıdır. Koltuk diplerinde alerji nedeni olabilen mayt adı verilen canlılar vardır. Bunlar tozu çok sever ve aralarda uzun süre bekleyebilirler.  Bunun dışında koltuklarınıza doğru müdahale olması açısından da belli aralıklarla yıkama firmamıza başvuru yapmanız önerilir.  Evde yapılan yanlış deterjanla uygulamalarda koltukların ömrü kısalabilmektedir.

Makine İle Yerinde Yıkama

Elvankent  koltuk yıkama işlemleri yapılırken son teknoloji cihazlar kullanılır. Bu makineler koltuklarınızın baştan sona hijyenik olmasını sağlar. Toz alımı, yıkama, durulama, kurutma işlemleri makinelerle sağlanır. Doğru uygulama sayesinde koltuklarınız ömründen gitmeden kullanıma devam edilir. Ancak sizin de günlük kullanım sırasında bazı noktalara önem vermeniz gerekir. Eğer çok kullanılan yerde koltuklarınız duruyorsa üzerinde genelde örtü olması tavsiye edilir.  Bu sayede terleme ile yıpranma ve güneş etkileri de engellenmiş olur. Koltuklarınızın ömrünü kısaltan en büyük iki etken ter ve güneşte bekletilmesidir. Eğitimli personeliyle fark yaratan firmamız bu açıdan bir sorun olmadan çözüm geliştirir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?