Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elvankent Perde Yıkama

19 Ekim 2017
84 kez görüntülendi
Elvankent Perde Yıkama

Elvankent Perde Yıkama Hizmetimiz

İhtiyaç duyduğunuz her durumda Elvankent perde yıkama hizmeti profesyonel yardım almanızı sağlayacak şekilde verilmektedir.

Perde Nasıl Yıkanır?

Perde yıkama işlemleri otomatik makineler içerisinde yapılmaktadır. Bu nedenle talep etmeleri durumunda adresinizden alınacak olan perdeleriniz fabrikamız içerisinde yer alan otomatik makinelerle yıkanarak kaliteli sonuçlar ede edilmesi sağlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz kaliteli malzeme seçenekleri daha etkili şekilde temizleme işlemi yapılmasını sağlar. Leke çıkarıcı ürünler ile yapılan müdahaleler perdelerde var olan lekelerin çıkartılmasını sağlar.

Her perdenin türüne göre yıkama işlemi farklı şekilde yapılmaktadır. Bu nedenle profesyonel ekibimiz yıkanacak olan her perdenin türüne göre çalışma yapmaktadır. Yıkama işlemlerini tamamlanmasının ardından gerekli kontroller sağlanarak işlem tamamlanmaktadır. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından temizlenen perdeler kapalı kurutma alanlarında güneş görmeyecek şekilde kurutulmaktadır.

Elvankent Tül Perde Yıkama

Elvankent Stor Perde Yıkama

Stor perde kullanıcılar ihtiyaç duyması halinde yapacakları talepler doğrultusunda sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanabilirler. Adresinizden teslim alınan perdeleriniz fabrika içerisinde gerekli yıkama işlemlerini tamamlanmasının ardından yeniden adresinize teslim edilmektedir. Uzun yıllardır bu alanda hizmet veren firmamız Elvankent perde yıkama şubemiz ile bölgedeki taleplerinizi karşılamaktadır.

Elvankent Zebra Perde Yıkama

Zebra perdelerde otomatik makineler içerisinde yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede yapısına zarar vermeden kısa süre içerisinde temizlenmesi sağlanır. Her noktasında etkili şekilde temizleme işlemi yapılabilmesi için kaliteli malzemelerle çalışma yapmaktayız. Şubemize yapmış olduğunuz her talebi karşılayarak en iyi sonuçlar elde etmeniz için gerekli çalışmaları kesintisiz devam ettirmektedir.

Elvankent Jaluzi Perde Yıkama

Günümüzde sıklıkla tercih edilen jaluzi perdeleri yıkattırmak istediğinizde otomatik makineler içerisinde yıkama işlemi yapılmasını sağlamaktayız. Talep etmeniz durumunda adresinize ulaşacak ekip arkadaşlarımız perdelerinizi teslim alarak fabrika içerisine getirmektedir. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından paketlenen perdeleriniz yeniden adresinize teslim edilmektedir.

Elvankent Tül Perde Yıkama

Tül perdeler otomatik makineler içerisinde kaliteli malzemelerle yıkanarak durulama işleminin tamamlanmasının ardından kapalı alanlarda kurutulmaktadır. Kullanmakta olduğunuz perdeleri daha hijyenik şekilde kullanmak istediğiniz her an Elvankent perde yıkama şubemiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetler için taleplerinizi bizlere iletebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?