Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

En İyi Koltuk Modelleri

10 Ekim 2017
156 kez görüntülendi
En İyi Koltuk Modelleri

Koltuk takımlarını üreten birçok firmalar vardır. Bunlar hazırlamış oldukları katalogları müşterilerine gösterirler. Böylece bizlerde katalogdan bakarak beğendiğimiz modeli, seçip sipariş verebiliriz. Çoğu kez internettende modelleri görüp takip edebiliriz.

 

Koltukta kampanya nedir?
Çoğu markaların, indirime giren, modelleri bulunmaktadır. Bunlar belirli zamanlarda gündeme, kampanya veya indirim olarak sunulur. Böylelikle bizlerde indirimleri takip etme şansı doğmuş olur.

En güzel koltuk modelleri nerede bulunur?
Dışarıda birçok mağazaların vitrinlerinde en güzel koltuk takımı modelleri her çeşit ve modelleri bulunur. Günümüzde bu işi yapan birçok şirket vardır, bu işte markalaşmış çok iyi derecede kaliteli ürün sunan şirketler olduğu gibi, babadan meslek edinmiş çıraklıktan yetişme iş sahipleride vardır. Genellikle en uygun koltuk fiyatı1500 den başlayarak 3000 ve dahada artarak 5000 bine kadar, yani koltuğun kalitesi ne kadar artarsa ona göre fiyatıda artmaktadır.

Özel yaptırma koltuk nasıl yaptırılır?
Örneğin evimizin bir bölümüne göre hiçbir mağazada bir koltuk takımı veya köşeli koltuk bulamadık. Ölçüsüne göre imalat yerinden beğendiğimiz farklı modelleride yaptırabiliriz. Mesela birçok koltuk modelleri var örneğin yaptıracağınız köşe koltuk bir tarafı kapitoneli diyar tarafını sade veya yastıklı, yataklı veya kasalıda yaptırabilirsiniz.

En iyi koltuk modelleri hangileridir?

Kadife Koltuk Takımları

Canlı renklerde olan kadife koltuk takımları, müthiş bir nostalji havası vermekle birlikte mavi veya kırmızı olan tonları hoş durmaktadır. Günümüzde çok kumaş seçenekleri olsa da genel olarak çoğunluğu kadifemsi kumaşlardan oluşmaktadır.

kadife koltuk takımları

Kapitoneli Koltuk Takımları

Günümüz modasının vazgeçilmezi olan, kapitone birçok yerde kullanıldığı gibi, artık koltuk takımlarında da kullanılmaya başlamıştır.

Kapitoneli KOLTUK TAKIMLARI

Kenarları Deri Koltuk Takımları

Özellikle kenarlarına deri kullanılmakta beyaz deri, siyah deri, kalan yerlerde kumaş olmaktadır. Bu modeller silinebilir olması açısından koltuk kolları, özellikle deri yapılmıştır.

Kenarları Deri Koltuk Takımları

Retro Koltuklar

Geçmişten günümüze uyarlanarak tasarlanmış mobilya, perde ve koltuklardır. Retro demek eski koltuk veya modası geçmiş tarihi eserde değildir. Gayet modern mağazalarda Retro koltuk mobilya bulmak gayret rahattır. Koltuk olarak patchwork kanepe modelleri sıkça tercih edilir.

Retro Koltuklar:

Venüs Koltuk Takımı

Gayet sade bir koltuk takımıdır. Kolları dahil olmak üzere komple kumaş olan berjer koltuklar farklı renkte olup diğer koltukta farklı renkte olan modelleride bulunmaktadır. Ürünün kumaşı silinebilen, leke tutmayan kumaş türünden oluşmaktadır.

Venüs Koltuk Takımı

Kent Koltuk Takımı

İki üçlü, iki tekli bir berjerden oluşan koltuk takımı İtalyan koltuk tarzını yansıtarak, tamamen özgün bir tasarım almıştır.

Kent Koltuk Takımı

Alımına Koltuk Takımı

Görüntü olarak tamamen romantik ve sade gözüküp sırt yastıklarıyla da gayet rahat bir kullanış sağlayacaktır.

almına Koltuk Takımı

Zümrüt Koltuk Takımı

Gayet rahat kullanışlı günlük kullanıma uygun ters makas açılıp yatak olma özelliğine sahip, aynı zamanda kolları siyah deriden oluşmaktadır.

Zümrüt Koltuk Takımları

Koltuk takımı modelleri, yukarıda belirtiğimiz gibi, daha birçok modelleride bulunmaktadır. Dediğimiz gibi, her firmanın farklı modelleri ve tarzı vardır. Tabiyki bu tarzın taklidini yapan firmalarda daha uygun fiyata bunların benzerlerini teşhir edebilmektedirler. Şunu unutmayalım ki; koltuk takımı alma isteği niye olur? İhtiyaçlar doğrultusunda ortaya çıkan rahat kullanışlı modern olmalarından dolayı alma isteği duyulan eşyalardır.

Hangi modeli alırsanız alın koltuk temizliği oldukça önemlidir. Bu nedenle koltuklarınızın yıkanması için güvenilir bir firmayla iletişime geçmelisiniz. Bu hizmet için koltuk yıkama firmamızdan yardım alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?