Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eryaman Koltuk Yıkama

24 Eylül 2017
467 kez görüntülendi
Eryaman Koltuk Yıkama

İmza Eryaman koltuk yıkama şubemiz Eryaman ve yakın semtlerine son teknolojik cihazlarımızla yerinde ve garantili koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Ankara’nın Etimesgut semtine bağlı olan Eryaman mahallesi son yıllarda hızla gelişmiş ve Etimesgut semtinin en gözde bölgesi haline gelmiştir. Artan nüfusla birlikte farklı hizmet sektörlerinin de cazibesi haline gelen Eryaman bölgesinde İmza Eryaman koltuk yıkama şubesi olarak hizmet vermeye başladık.

Fabrikamızın Tarihçesi

2007 yılında Etimesgut merkezli olarak kurulan firmamız birkaç yıl içinde tüm Ankara semtlerine hizmet vermeye başladı. Fabrikamız Yenikentte olup 3000 metrekare halı kurutma kapasitesine sahiptir. Stor perde, yorgan ve battaniye yıkama cihazlarımız son derece yeni teknolojik cihazlar olup aynı zamanda özel yetiştirilmiş hizmet personellerimiz işyerlerinize veya evlerinize gelerek koltuklarınızı kısa sürede ve garantili olarak yerinde yıkamaktadır. Eryaman koltuk yıkama fabrikaları arasında leke çıkarma garantili koltuk yıkama hizmeti veren nadir firmalardan biri olan İmza koltuk yıkama firmamız Tüm bölgelere ücretsiz servis aşıyla hizmet vermektedir.

 • 30 Ağustos Mahallesi
 • Altay Mahallesi
 • Göksu Mahallesi
 • Güzelkent Mahallesi
 • Kazım Karabekir Mahallesi
 • Susuz Mahallesi
 • Şehit Osman Avcı Mahallesi
 • Şeker Mahallesi
 • Şeyh Şamil Mahallesi
 • Tunahan Mahallesi
 • Yavuz Selim Mahallesi
 • Yenibatı Mahallesi

Koltuk Yıkama Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

 • Firmamızı arayarak randevu aldıktan sonra süreci başlatıyoruz.
 • Yerinde koltuk yıkama ekibimiz randevu saatinde evinize gelerek 7 kişilik bir koltuk takımını ortalama 1,2 – 2 saatte yıkayıp teslim ediyor.
 • İlk olarak ekibimiz kaba kir ve tozlardan koltuklarınızı arındırarak ön temizle işlemini tamamlıyor.
 • Ön temizliğin ardına tamamen sağlıklı olup kimyasal atık içermeyen deteryanı koltuğun üzerine püskürterek meç yardımıyla derinlemesine işlemesini sağlıyor.
 • Vakum sistemiyle derinlemesine işleyen köpük makine içine çekiliyor ve temizleme sonunda hafif nemli kalan koltuk yıkama sonrası 3-4 saat içerisinde oturulur vaziyete geliyor.
 • Firma personelimiz sizden temizliğe dair onay aldıktan sonra ücreti talep ederek dönüyor.

Eryaman koltuk yıkama yorumları arasında firmamızın olumsuz tek yorumunu görmezken daima olumlu yorumlar görebilirsiniz. Firmamızın temizliğinden memnun kalmadığınız taktirde hem ücret talep etmiyoruz hem de Eryaman koltuk yıkama şikayet linkinden firmamızı şikayet edebilirsiniz.

Neden Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet Almalısınız?
Koltuklar kullanıldıkça zamanla toz kir birikir yüzeye ve zamanla oturma işlemi devam ettikçe kir içine işler. Evde ancak yüzelsel temizlik yapabilirsiniz ama derinlemesine işleyen kirler için vakum sistemiyle derinlemesine temizlik yapamasınız. Bunun için özel vakum sistemli sanayi tipi koltuk yıkama makinası kullanılması gerekir. Özellikle işyeri ve ofislerde daha fazla toz olduğu için daha sık koltuk yıkama makinalarıyla temizlik ihtiyacı doğmaktadır. Sağlığınız için tamamen hijyenik tutulması gereken koltuklarınızın temizliği tamamen bizim işimizdir. Firmamızın iletişiminden bizi arayarak randevu talep edebilirsiniz.
Koltuk Yıkamada Hangi Temizleyicileri Kullanıyoruz?
Birçok Ankara Eryaman koltuk yıkama firması maliyeti düşürmek için ucuz kimyasallar kullanmaktadır. Oysaki garantili temizlik hizmeti verebilmek için tamamen organik, yüzeye zarar vermeyen ilaçlar kullanılmalıdır. Temel ilkemiz garantili temizlik hizmeti olduğundan tamamen organik ve yüzeye zarar vermeyecek temizleyiciler kullanarak temizlik sonrası koltuklarınızı yeni alınmış havasına büründürüyoruz.
Hangi Tür Koltukları Yıkıyoruz?
 Klasik koltuk takımları  L tipi koltuk takımları  Bazalı Koltuk takımları  Tekli koltuk takımları  Büro tipi koltuk takımları  Kanepe ve çekyatlar

Eryaman Koltuk Yıkama Fiyatları

Ankara Eryaman bölgesi oldukça kalabalık bir nüfus hacmine ulaştığı için birçok firma bu bölgede hizmet vermeye başlamıştır. Bu nedenle her firma kendi fiyat politikasına göre tarife uygulamaktadır. Eryaman ucuz koltuk yıkama hizmeti veren firmalar genellikle leke çıkarma garantisi vermez. Çünkü kullandıkları detarjanlar fiyata göre ucuz olacağı için istenilen sonuç vermemektedir. 70-80 tl ye koltuk yıkama hizmeti veren bu tarz firmaların temizliğine itibar etmemek gerekmektedir. Kimi firmalarsa 140-150 tl fiyat belirlemişler ve müşteriye fazla ihtiyaçları olmadığından kim bu parayı verirse hizmet veririz hesabı gütmektedirler. Aslolan kullanılan deterjan en kaliteli olmalı ve hizmet bedeli kaliteye göre minimum olmalıdır. Eryaman koltuk yıkama firmalarından olan İmza koltuk yıkama firmamız en kaliteli deterjanlarla leke çıkarma garantisi verip bu hizmeti 7 kişilik standart bir koltuk takımı için 100 tl fiyat belirlemiştir.

Firma Tercih Ederken Bilmeniz Gerekenler

Ankara koltuk yıkama hizmeti profesyonellik isteyen bir hizmettir. Bu nedenle hizmet alacağınız Eryaman koltuk yıkama firması tercih edeceğiniz zaman öncelikle firmanın kullandığı temizleyicileri ve nasıl yıkama işleminin yapılacağını sormanız oldukça önemlidir.

Bizimle İletişime Geçin
Firmamızdan randevu almak ve Eryaman koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İmza Eryaman Koltuk Yıkama Hizmetlerimiz

Eryaman Cafe Koltuk Yıkama

Bizler, Eryaman cafe koltuk yıkama hizmetinde profesyonel çalışan ve bu alanda tecrübeli bir temizlik firmasıyız. Sizlere sunduğumuz koltuk yıkama hizmetimizle koltuklarınızı bir sistem dâhilinde en kaliteli şekilde temizliyoruz. Bizler, bu alanda en iyi hizmet veren koltuk yıkama firmasıyız. Teknoloji destekli yıkama sistemimizle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Eryaman Koltuk Yıkama Ücretleri

 

Eryaman cafe koltuk yıkama ücretleri arasında en iyi fiyatları size sunarak ekonomik olarak kazançlı çıkmanızı sağlıyoruz. Bizler, teknolojik ekipmanlarımız sayesinde maliyet avantajı olan bir koltuk yıkama ekibiyiz. Maliyeti düşük tutabildiğimiz için de sizlere hesaplı fiyatlar ile koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Cafe koltuklarınızın cinsine göre 5 tl ila 10 tl arası fiyat veriyoruz. Özellikle kuru temizleme alanında kullandığımız teknolojik yöntemler sayesinde koltuklarınızı ilk günkü gibi yeni bir görünüme kavuşacaktır. Ayrıca yıkama ve durulama işleminden sonra dezenfekte işlemini de yerine getirerek sağlıklı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Sizler, bizi tercih ettiğinizde en iyi fiyatlardan en iyi koltuk yıkama hizmetini alacaksınız. Bizler, sizlere değer katmak amacıyla hareket eden ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak isteyen bir firmayız.

Cafe Koltuk Yıkama Ücretleri 

 

Koltuk kuru yıkama yöntemi ile koltuklarınızı en yeni teknoloji makinelerimiz ve malzemelerle kaliteli ve derinlemesine yıkıyoruz. Her zaman sektördeki en kaliteli ve sağlığa uygun kimyasal temizleyiciler kullanıyoruz. Ayrıca koltuklarınıza herhangi bir zarar vermeden veya eskitmeden yıkayacak yöntemler kullanıyoruz. Koltuklarınızı titizlikle ve herhangi bir zarar vermeden yıkama merkezimize taşıyoruz ve yine aynı hassasiyetle sizlere ulaştırıyoruz. Kısa bir zaman zarfında koltuklarınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Eryaman cafe koltuk yıkama ile sadece bir kaç gün içinde kafenizdeki koltuklarınızı yıkıyor ve kafenizi yenilemenize yardımcı oluyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak en kaliteli ve en hızlı koltuk yıkama hizmetini alabilirsiniz.

Eryaman Ofis Koltuk Yıkama

Eryaman ofis koltuk yıkama firması olarak sizlere hijyen konusunda yardımcı olmak amacında olan bir koltuk yıkama firmasıyız. Daima sizlere en iyi hizmeti en iyi yöntemlerle sunmak istiyoruz. Yıkama yöntemlerimizle en teknolojik Kuru Temizleme Ekipmanları ve malzemeleri kullanıyoruz. Hizmet öncesi ve hizmet sonrasında sizlere kaliteyi daima sunmak istiyoruz. Koltuklarınızı değer veriyor ve hem taşınmada hem yıkamada hem de durulamada titiz ve hassas davranıyoruz. Çünkü ofis koltuklarınızın sizler için değerli olduğunu biliyoruz.

Bizler, ofis koltuk yıkama firmaları Eryaman arasında en iyi kaliteyi sizlerle buluşturmak isteyen bir firmayız. Bunu sağlamak için de hem personelimiz hem de teknolojik yıkama yöntemlerimiz ile hizmet üretiyoruz. Güvenilir bir firma olarak da koltuklarınıza herhangi bir zarar verecek tüm uygulamadan kaçınıyoruz. Özellikle koltuklarınızın kumaş kalitesini bozacak, rengini dolduracak ya da eskitmeden kimyasal maddelerden ve uygulamalardan kaçınıyoruz. Koltuk yıkama hizmetimizde vakumlu kuru yıkama sistemini kullanarak etkin sonuç elde ediyoruz. Ayrıca en kaliteli şampuanlar kullanarak sizlere hizmet üretiyoruz. Çünkü bizler, sizleri memnun etmek istiyoruz. Sizlerin tüm taleplerine en iyi şekilde karşılık vermek ve devamlı tercihiniz olmak istiyoruz.

Eryaman Ofis Koltuk Yıkama Fiyatlarımız

 

Eryaman ofis koltuk yıkama fiyatları arasında en hesaplı fiyatları sizlere sunuyoruz. Çünkü bizler, herkes hijyenik bir ofise sahip olsun istiyoruz. Amacımız sadece kazanç sağlamak değildir. Bizler, müşteri memnuniyetini sağlayarak kazanç elde etmek istiyoruz. Bu nedenle sizlere piyasanın en düşük ofis koltuk yıkama fiyatları sunuyoruz. Ayrıca koltuklarınızı sadece bir kaç gün içerisinde temizleyerek sizlere iade ediyoruz. Bizler, zamana ve zamanında teslimat önem veren bir firmayız. Bunun müşteri memnuniyeti için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Kaliteli bir yıkama hizmeti için bize hemen şimdi ulaşabilir ve koltuklarınızı almamız için bize bir randevu verebilirsiniz.

Eryaman Otel Koltuk Yıkama

Bizler, Otel koltuk yıkama Eryaman firması olarak otelinizdeki koltuklarınızı Yeni alınmış gibi görünmesini sağlayacak koltuk yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu hizmetimizi yerine getirirken müşterimize en fazla fayda sağlayacak yöntemleri ve kimyasal temizleyicileri kullanıyoruz. Aynı zamanda yıkama hizmeti ile teknolojiyi bütünleştirerek bir bütün olarak kaliteli hizmet sunuyoruz. Bizler, bu sektörde kalıcı olmanın yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğine inanıyoruz. Bu nedenle, hizmetli sunarken tüm süreçte müşterimizi referans alıyoruz.

Eryaman koltuk kuru temizleme nasıl yapılır sorusunu en iyi şekilde cevaplayacak teknolojik Kuru Temizleme yöntemini kullanıyoruz. Bu yöntemle Kuru Temizleme işlemini kısa bir süre içerisinde ve daha etkili olarak yerine getiriyoruz. Durulama işlemine hız kazandırarak sizlerin istediği hizmeti kısa bir zaman dilimi içerisinde sunuyoruz. Çünkü Bizler zamanın ve kalitenin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Teknolojik ekipmanlarla yıkadığımız koltuklarınızı dezenfekte ederek, tüm mikrop ve zararlı maddelerden arıyoruz. Bu sayede sizlere sağlıklı bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Eryaman Otel Koltuk Yıkama Fiyatları

 

Bizler, sağlıklı ve kaliteli bir koltuk yıkama hizmetinin yanında sizlere Eryaman Otel koltuk yıkama fiyatları Arasından en hesaplı olanları sunarak, bütçenize katkıda bulunuyoruz. Otellerinizdeki koltukları uygun fiyatlara bizlere yıkatabilirsiniz. Bu sayede maliyetsiz bir şekilde otelimizin görünümünü değiştirebilir ve yenileyebilirsiniz. Bizler bu alanda sizlere en iyi fiyatla en hızlı hizmeti sunmak isteyen bir ekibiz. Aynı zamanda koltuklarınızı titiz bir şekilde temizleyerek, zarar görmelerini ya da çizilmelerini engelliyoruz. Kullandığımız maddelerin hiç bir olumsuz yan etkisi de bulunmayıp koltuklarınızın rengini etkilemez. Sizler de kaliteli, hesaplı, kısa süreli ve titiz bir koltuk yıkama hizmeti almak isterseniz; iletişim bilgilerimizden üzere kolaylıkla ulaşabilir ve koltuklarınızın alınması için randevu verebilirsiniz.

Eryaman Düğün Salonu Koltuk Yıkama

Bizler, Eryaman düğün salonu koltuk yıkama firması olarak bu sektörde tecrübeli ve bir o kadar da Bilgili bir ekibiz. Müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen ve hizmetlerini bu hedef doğrultusunda sunan bir firmayız. Koltuk yıkama hizmetinde özgün yöntemlerimiz, tecrübeli personelimiz ve kaliteli malzemelerimiz ile farkımızı ortaya koyuyoruz. Sizlerin taleplerini ve şikâyetlerini önemseyerek hizmet üretiyoruz. Bu sayede sizlerde kalıcı olmayı ve hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Bizler, Düğün Salonu koltuk yıkama hizmetimiz ile Düğün Salonu adeta Baştan yeniliyoruz. Koltuk yıkama kuru temizleme yöntemi ile koltuklarınızı hijyenik ve kaliteli bir şekilde yıkayarak yeniliyoruz. Bu sayede sizlere değer katmayı amaçlıyoruz. Koltuk yıkama hizmetinde en kaliteli ve en ünlü marka deterjanlar kullanıyoruz. Leke çıkarmada uzman olan personellerimiz ile koltuklarınızda hiçbir leke bırakmayan bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ayrıca dezenfekte işlemi ile sağlıklı bir temizlik hizmeti alıyorsunuz. Bizler, kullandığımız vakumlu kuru temizleme yöntemi ile sektörde farkımızı ortaya koyuyoruz. Aynı zamanda hoş kokulu ve koltuklarınızın rengini bozmayan kimyasal deterjanlar ile koltuklarınızı yıkıyoruz. Bu sayede koltuklarınız eskimiyor. Aksine ilk günkü gibi yeni bir görünüme kavuşuyor. Bizler, aynı zamanda pratik bir ekibiz. Bu sayede koltuklarınızı teslim aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde kaliteli bir şekilde temizlenmiş olarak sizlere teslim ediyoruz.

Eryaman Düğün Salonu Koltuk Yıkama Fiyatları

 

Bizler, koltuk yıkamadaki kalitemizi fiyatlarımıza da yansıtıyoruz. Ancak düşündüğünüz gibi fiyatları arttırmıyor; tam tersine azaltıyoruz. Düğün Salonu koltuk yıkama fiyatları arasında en uygun fiyatları biz sunuyoruz. Bu sayede, bütçenize yük oluşturmuyoruz. Sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp, kaliteli ve ekonomik bir koltuk yıkama hizmetini hemen alabilirsiniz.

Eryaman Pastane Koltuk Yıkama

Eryaman koltuk yıkama firması olarak hijyene ve sağlığa en az sizin kadar değer veren bir firmayız. Bu nedenle en hijyenik ve en sağlıklı koltuk yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için hem ekonomik hem de teknik tüm imkânları sizlere sunuyoruz.

Eryaman Pastane Koltuk Yıkama Fiyatları

 

Eryaman koltuk yıkama fiyatları ile kıyaslandığında bütçenize en uygun koltuk yıkama fiyatlarını bizlerde bulabilirsiniz. Sizlere her yönden avantajlı bir koltuk yıkama hizmeti sunmak ve herkesin yararlanabileceği bir temizlik hizmeti için fiyatlarımızı her cebe uygun olacak şekilde belirliyoruz. Sizler de bizleri tercih ederek ekonomik olarak kazançlı çıkabilirsiniz.

Eryaman Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

 

Koltuk kuru temizleme nasıl yapılır merak ediyorsanız, muhakkak hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Bizler öncelikle bize randevu verdiğiniz saat ve tarihte size başvurarak koltuklarınızı evinizden titizlikle ve zarar vermeden yıkama merkezimize götürürüz. Sonra kuru tozlardan ve kirden arındırır, en kaliteli ve hoş kokulu deterjanlar ile yıkarız. Daha sonra koltukta kalan suyu vakumlayarak kısa süre içerisinde durumlar ve koltuklarınızı getirirken gösterdiğimiz hassasiyetle sizlere teslim ederiz. Bizler, bu basit işlemleri en teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Bu sayede ince bir temizlik hizmeti almış oluyorsunuz. Ayrıca yıkamadan sonra kalan bir leke varsa özel olarak ilgilenip lekeyi çıkartıyoruz.

Sizler, Eryaman pastane koltuk yıkama hizmetimizle işletmenizdeki koltukaltı maliyetsiz, hesaplı fiyat avantajlarıyla bizlere yıkatarak işyerinizi sadece bir kaç gün içerisinde yenileyebilirsiniz. Bizden aldığınız koltuk yıkama hizmetinden sonra koltuklarınız yeni bir görünüme kavuşacaktır. Sizler de iletişim kısmından bilgilerimizeulaşabilir ve hizmetlerimizden en kısa süre içerisinde faydalanabilirsiniz. Bizler, profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımız ile sizlere hizmet etmek için hazırız.

Eryaman Yurt Koltuk Yıkama

Eryaman yurt koltuk yıkama hizmeti veren firmalardan biridir. Firmamız, birçok koltuk yıkama işlemini gerçekleştirmektedir. Ev hanımlarının özellikle koltuk temizliğine önem verdiği bilinen bir gerçektir. Düzenli olarak yapılan temizlikler koltukların sağlığı ve uzun süre kullanılabilmesi açısından son derece önemlidir. Fakat koltuk yıkama çoğunlukla zahmetli bir iş olmaktadır. Hatta koltuk yıkama ev ve yurt gibi ortaçlarda yapılamayacak bir iştir.

Evde olduğu gibi yurt ortamlarında da koltukların sürekli olarak hijyenik tutulması zordur. Neticede koltuklar, gün boyu yüzlerce kişiye hizmet eder. Bundan dolayı çabuk kirlenmeyle karşı karşıyadır. Firmamız, bu noktada tüm koltukların olduğu gibi yurt koltuklarının da yıkamasını hijyenik bir şekilde gerçekleştirir. Tek bir yıkama ile uzun bir süre temiz kalacak koltuklarınız, her zamankinden daha hijyenik olacak ve uzun süre kirlenmeyecektir.

Yurt koltukları, çabuk kitlenmeye yüz tuttuğundan dolayı düzenli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Görevlilerin, deterjanla silmesi veya ovalamadık koltuklarda kalıcı lekeler bırakabilir ve yurt gibi ortamlarda koltuk değişimine kadar gidilebilir. Neticede koltuk değişimi maliyetli bir iştir. Bundan dolayı koltukların, silinmemesi ve yıkamaya gönderilmesi son derece önemlidir. Firmamız, koltuk yıkama da profesyonel olup, koltuklarınızı antibakteriyel deterjanlarla yıkayıp uzun süre tekrar yıkamaya gerek duymamanızı sağlar.

Yurt koltuklarınızı firmamıza teslim etmeniz durumunda, kir ve lekelerin hemen hepsi kaybolur. Gözle görünen bir leke kalmaz. Vakum cihazı sayesinde koltuklar derinlemesine temizlenir ve görünmeyen kısımlarda herhangi bir kir, toz kalmaz. Vakumlama işleminden sonra koltuklarınız, koltuk rengi ve koltuk kumaşına uygun olarak antibakteriyel şampuanlarla yıkanır. Akabinde çıkması güç lekeler varsa; bu lekeler için farklı deterjanlar kullanılabilir.

Firmamız, koltuklarınızı doğru teknoloji ile %100 hijyene kavuşturur. Bundan dolayı yurt koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilmek için iletişim bilgileri üzerinden randevu alabilirsiniz.

Eryaman Mağaza Demo Koltuk Yıkama

Eryaman mağaza demo koltuk yıkama hizmeti sağlayan, güvenilir ve kaliteli bir firmadır. Bilindiği üzere mağaza koltukları gün içerisinde binlerce kişi ağarlamakta bundan dolayı kirlenmeyle yüz yüze kalmaktadır. Mağazanın prestiji ve hijyeni açısından da koltukların sürekli olarak temiz tutulması son derece önemlidir. Fakat koltukların temiz tutulması için deterjanlarla silme işlemi yapılmamalı, koltuk yıkaması tercih edilmelidir.

Firmamız, birçok koltuk yıkama hizmeti verdiği gibi mağazaların demo koltuklarını da yıkamadır. Profesyonel ve kaliteli bir hizmet veren firmamız, alanında uzman ve deneyimli bir ekiple çalışmaktadır. Bu ekip sayesinde mağaza koltuklarınız, çok kısa bir süre içerisinde derinlemesine temizlenir ve uzun bir süre hijyenik kalır. Koltuklarınıza hiçbir zarar verilmeden yıkanması sağlanır.

Eryaman Profesyonel Hizmet Anlayışı

 

Koltuk yıkama sektöründe uzman ve deneyimli bir ekiple çalışan firmamız, aynı hassasiyeti deterjan ve koltuk yıkama makinası seçiminde de göstermektedir. Son teknoloji makinaları kullanan firmamız, bu noktada birçok koltuk yıkama firmasına göre bir adım öndedir. Hijyenik ve temiz koltuklar yaratmak için firmamız, deterjan seçimine de oldukça dikkat etmekte, deterjanların antibakteriyel olması bilhassa tercih edilmektedir.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olan firmamız, uyguladığı yöntemden, seçtiği deterjanlara kadar birinci sınıf ürünler kullanılmaktadır. Tüm bunlar yapılırken müşterilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmakta ve koltuklarınıza gelebilecek herhangi bir zararın önüne geçmeyi planlamaktadır. Bundan dolayı firmamız, müşterilerine güven veren, son derece profesyonel ve kaliteli bir firmadır.

Kaliteli ve profesyonel bir firma olmanın yanı sıra, ekonomik bir hizmet veren nadir firmalardan biridir. Özellikle koltuk yıkamada, müşteriler için maliyetin düşük olması son derece önemlidir. Özellikle mağaza gibi yerlerde sık sık koltuk yıkamaya ihtiyaç duyulduğundan dolayı maliyetin çok olması, koltuk yıkamaya olan bakışı değiştirmekte böyle durumlarda da daha büyük sonuçlar doğmaktadır. Ekonomik ve güvenilir firma arayanlar, firmamız ile iletişime geçip mağaza demo koltuk yıkama işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Eryaman Kreş Koltuk Yıkama

Eryaman kreş koltuk yıkama kreş koltuklarının yıkanması amacıyla hizmet sağlamaktadır. Bilindiği üzere, kreş koltukları belki de en çok ve en sık kirlenen koltuklardır. Bundan dolayı hem hijyen hem de çocukların sağlığı açısından kreş koltuklarının düzenli aralıklarla yıkanması gerekmektedir. Firmamız, bu kapsamda hizmet sağlamakta ve kreş koltuklarında derinlemesine temizlik sağlamaktadır.

Sık sık kirlenen, çocukların tüm gün üzerinde zaman geçirdiği kreş koltuklarının temizlenmesi hiçte kolay değildir. Bundan dolayı elle silmek yerine, koltukların yıkanması için uzman bir koltuk yıkama firmasından yardım almak şarttır. Firmamız, bu noktada beklentinizi %100 karşılayacak ve mükemmel sonuçlar çıkaracaktır. Dilediğiniz gün ve saatte randevu alarak koltuklarınızı yıkatmanız mümkündür. Firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünerek 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Alanında uzman, yıllardır koltuk yıkama işinde çalışan bir ekiple çalışan firmamız aynı zamanda kaliteli deterjanlar kullanmakta ve en olmaz lekeleri bile çıkarmaktadır. Dilediğiniz takdirde yerinde hizmet sunan firmamız, koltuklarınıza ve rengine hiçbir zarar vermeden yıkama işlemini kısa bir sürede sonlandırır. Koltuklarınızın üzerindeki lekeler mutlaka çıkarılır. Bunun için gerekirse, koltuğun rengine göre özel deterjanlar dahi kullanılır.

Kreş koltukları gibi derinlemesine temizlik gerektiren koltuklar, firmamız tarafından itinayla kısa bir süre içerisinde temizlenir. Firmamız, son teknoloji cihazlar yardımı ile kreş koltuklarınızı derinlemesine kısa bir sürede temizleyecektir. Kullanılan deterjanların kaliteli ve antibakteriyel olması da son derece önemlidir. Bundan dolayı firmamız bu hususlara oldukça dikkat etmektedir.

Çocuklara zarar vermeyecek deterjanlar kullanılmakta ve kullanılan bu deterjanlar sayesinde koltuklarınız çok uzun bir süre hijyenik kalmaktadır. Güvenilir ve profesyonel ellerden destek almak istiyorsanız kreş koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Eryaman Araç Koltuk Yıkama

Eryaman araç koltuk yıkama, bütün araçların koltuklarını yıkamaktadır. Araç koltukları, uzun süre kullanımdan sonra mutlaka yıkama işlemi istemektedir. Araç koltuklarının temizlenmesi, firmamızın hijyen olarak iddialı olduğu koltuk yıkama işlemlerinden biridir.

Araç koltukları, zaman içerisinde kir, sigara lekesi, meşrubat ve içecek lekesi, gibi birçok leke ile karşı karşıya kalır. Bundan dolayı araç koltukları özellikle çocuklu aileler için en çok kirlenen alanlardan biridir. Araç koltuklarının, sık sık kirlenmesi temizlenme işlemini de beraberinde getirmektedir. Zamanında temizlenmeyen araç koltukları bir süre sonra yıpranmaya yüz tutar. Bundan dolayı geciktirilmeden yıkanması ve temizlenmesi şarttır.

Eryaman Araç Koltuklarında Derinlemesine Temizlik

 

Firmamız, bütün koltuk yıkamalarda olduğu gibi araç koltuklarının yıkanmasında da derinlemesine bir temizlik sunar. Araç koltuklarınızın temizliği yerinde yapılır. Ve firmamız, yalnızca dış yüzeyini değil iç yüzeyini de vakumlama sistemi sayesinde derinlemesine temizler. Gerek dışındaki lekelerden gerek içerisindeki leke ve tozlardan eser kalmaz. Bundan dolayı temizlenen koltuklarınız, uzun süre yıpranmaz ve kirlenmez adeta yeni alınmış izlenimi yaratır.

Firmamız, araç koltuklarınızı yıkarken deterjan ve makine tercihini koltuklarınızın cinsine göre seçmektedir. Örneğin deri koltuklar için daha farklı makine ve deterjan tercih edilebilir. Bazı kumaşlarında yıkama esnasında özel muamele istemesi nedeniyle, firmamız tüm bu ayrıntıları göz önünde bulundurarak, koltuklarınıza zarar gelmesini engelleyecektir. Seçilen makinaların son teknoloji makinalar olması, deterjanların kaliteli ve antibakteriyel olması yıkama esnasında oldukça önemlidir.

Firmamız, kaliteli ve güvenilir bir hizmetin yanı sıra müşterilerine ekonomik bir hizmette sunar. Derinlemesine temizlenen koltuklarınız adeta yenilenmiş görünümü verirken, bu görünümden cebiniz etkilenmez. Firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla araç koltuk yıkama işlemini cüzi bir miktara yapmaktadır.

Eryaman Koltuk Yıkama Firmamızın Bilgilendirmesi

1 -) İdrar Kaçan Koltuk Nasıl Temizlenir?

 

Çocuklu veya hastası olan ailelerin en çok karşılaştığı durumlardan birisi olan idrar kaçan koltuk nasıl temizlenir sorusunu size ayrıntılı olarak yanıtlıyoruz.

Öncelikle idrar kaçan koltuk hem kokusu, hem görüntüsü, hem de idrardan kaynaklı olarak ürettiği bakterilerden dolayı bir an evvel temizlenmelidir. Hijyen ve sağlık açısından son derece önemli bir konu olduğu için bu işlemi mutlaka profesyonel bir firmaya yaptırmanızda fayda vardır. Ancak evde de idrar kaçan koltuğu temizlemeniz için size önereceğimiz adımları uygulayın.

a-) İdrarlı Koltuk Temizlenmesi

 

 • İdrarlı koltuk temizlenirken önce kaba kir ve tozları süpürülerek koltuk yıkamaya hazır hale getirilmelidir.
 • Yumuşak bir fırça yardımıyla doğal temizleyiciler koltuğa aşırı köpük ve su salmadan döşeme temizlenecek şekilde koltuğa işleyin.
 • Fırçalamanın ardından koltuktaki tüm kirleri koltuk yıkama makinesiyle ya da vakum makinesiyle koltuktan çekin.

Koltuğunuz bu işlemlerin ardından idrardan belirli bir oranda arınmış olacaktır. Tabiki evde yapılan yıkama profesyonel bir firmanın koltuğunuzu yıkaması karşılaştırılamaz. Koltuğunuzun daha hijyenik olmasını istiyorsanız ve idrarın koltuğunuzdan tamamen çıkarılmasını istiyorsanız profesyonel firmamızın koltuk yıkama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

2-) Beyaz Koltuk Temizliği Nasıl Yapılır?

 

Beyaz koltuk temizliği nasıl olur konusunda, sizlere de her türlü bilgiye bu yazımızda ulaşabileceksiniz. Öncelikli olarak verilmesi gerekir ki, iki bardak sıcak su, 1 çorba kaşığı sıvı bulaşık deterjanı, bir kabın içerisine konularak, tam anlamıyla karıştırılması gerekmektedir. Sıcak su yapılması daha etkin olarak görev almaktadır.

Sıcak su kullanmadığınız zaman, istediğimiz sonuçları alamayabilirsiniz. Bu arada pamuk bir bezle bu karışma batırılıp temizlenmesi gerekmektedir. Özellikle karbonat, boraks ve beyaz sirke sizlerin bu işlemleri yaparken yardımcınız olacaktır. Koltuğunuzu bu bezle sildikten sonra, sabunlu karışımı sağladığı sağlayarak, kumaşı iyice işleyebilmesi için, 10 dakika kadar beklemeniz gerekir.

Koltuğu temizlemek için ise, boraks bazlı temizlik tozu kullanabilirsiniz. Kısacası, sizlere de çok fazla uğraşmış olursunuz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, teknolojinin bu kadar gelişmiş olduğu bu dönemde, bu tarzda işlemlerle sürtünmeden dolayı koltuklarımız da ciddi aşınmalar yol karşınıza çıkabilir. Bunun yerine profesyonel şekilde hizmetlere başvurabilirsiniz. Eryaman koltuk yıkama firmamız en uygun fiyata koltuklarınızı yerinde yıkamaktadır.

3-) Lekeli Koltuk Nasıl Temizlenir?

 

Lekeli koltuk nasıl temizlenir sorusu günlük hayatta birçok kişinin karşılaştığı ve öğrenmek zorunda kaldığı bir durumdur. Koltuklar kullanıma bağlı ya da diğer dış etkenler nedeniyle kirlenebilir. Bu gibi hallerde doğru müdahalenin yapılması son derece önemlidir.

a-) Koltuk Kumaşına Göre Temizlik

 

Koltuklar lekelendiğinde kumaş özellikleri dikkate alınarak temizlenme olmalıdır. Bunun için yıkama firmaları genelde ayrım yapar, ancak evdeki gelişigüzel temizliklerde gözden kaçabilir. Kumaşın malzeme özellikleri hakkında önceden mutlaka bilgi alınmalı ve temizleme ayrıntılarında da sorular yanıtlanmalıdır.

b-) Çamur Lekesi Koltuktan Nasıl Temizlenir?

 

Çamur lekeli koltuk nasıl temizlenir sorusuyla çözümlere bakılacak olursa çamurun kolay sıvanan ve yayılan zor bir leke olduğunu kabul etmek son derece önemlidir. Çamuru en rahat şekilde çıkarmak için kurumasını bekleyiniz.  Daha sonra hafifçe kazıyarak çıkarınız. Islatmamaya çalışarak elektrikli süpürge ya da kuru bezle alınız.

c-) Murekkep Lekesi Koltuktan Nasıl Çıkarılır?

 

Koltuklarda kalem izleri ya da dökülen mürekkep izleri varsa buna ilk müdahale yapılması son derece önemlidir. Yani leke kumaşın derinine işlemeden hemen kuru bezle alınmalı, sonra eğer evinizde varsa amonyakla bir bez yardımıyla temizlenmelidir. Amonyak eczanelerde de bulunabilir. Ancak üzerindeki kullanım talimatlarını da mutlaka dikkate almanız gerekir.

d-) Kan Lekesi Koltuktan Nasıl Çıkar?

 

Kan lekesi olan koltuklarda yine ilk müdahale çok önemlidir. Lekenin olabildiğince az işlemesi sağlanmalıdır. Kuru bir bezle basınç yapılmalı, ovalama olmadan kanın derine gitmesi önlenmelidir. Sonraki aşamada da su ve nişasta ile macun hazırlayıp kan olan yere sürmeniz önerilir. Bu karışım kan lekesinin olduğu bölümü daha pürüzsüz hale getirecektir. Eğer bu işleme rağmen hala geçmediyse kuru temizleme yapan bir firmadan yardım alabilirsiniz.

e-) Su Lekesi Koltuktan Nasıl Çıkar?

Koltuklarınızda su ya da çiş lekesi gibi zorlayıcı lekeler varsa bunu çıkarmak için lekeli olan bölümü önceden temizleyerek müdahale yapabilirsiniz. Su lekeli koltuk nasıl temizlenir sorusunu soran koltuk kullanıcıları için diğer lekelerden daha zor bir işlem söz konusudur. Çünkü kuruyan su ya da çiş lekesini çıkarmak için genelde komple temizlik gerekir. Kendiniz silme ya da makine ile yıkama yapacaksanız kumaş türü hakkında mutlaka bilgi almanız önerilir.

f-) Rengi Atan Koltuk Nasıl Düzeltilir?

 

Eğer koltuğunuzun rengi solduysa ya da renginde bozulmalar meydana geldi ise uygulanan ilk yöntem bu koltukların boyama işlemine tabi tutulmasıdır fakat herkesin bildiği gibi rengi atan koltuk nasıl düzeltilir konusu oldukça uğraştırır bu boyama işlemi dışında bu mobilyalarda kumaş kaplama olayı da oldukça çok gerçekleşmektedir. Bu durumlarda kaldığınızda eğer mobilya garantiniz mevcut ise bu işlemler firmanız tarafından gerçekleştirilip evinize getirilecektir. Eğer garantiniz bulunmuyorsa da bunu mobilya tamircileri oldukça kolay ve kısa sürede halledebilmektedir. Bunlara ek olarak eğer yeteneğiniz ya da bu konularda bilginiz bulunuyorsa bu işlemi çok kısa süre de oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Size iki yöntemden bahsettik bunlar arasında en çok kullanılanı kumaş kaplamadır bu kumaş kaplama işlemi işini gerçekleştiren çok ucuz ile yapan firmalar bulunmaktadır.

Kumaş Kaplama Nasıl Yapılır?
Kumaş kaplama işlemini gerçekleştirmek için öncelikle koltuklarınızın ölçülerini almanız gereklidir. Koltuk döşemesi satan yerler sağlam ve kullanışlı kumaş konusunda tecrübeli oldukları için onlardan fikir alarak kaplayacağınız koltuk kumaşını alın ve uygulama aşaması için hazır hale geleceksinizdir. Kumaş seçimi tamamen sizin zevkinize kalmış bir durum olmaktadır. Kumaş seçimlerinde leke tutmayan, solmayan ve su geçirmeyen dayanıklı kumaşları tercih etmenizde fayda vardır böylece koltuklarınızı daha uzun yıllar kullanabileceksiniz. Koltuk kumaşını aldıktan sonra zımba ve silikon tabancası almanız gerekmektedir. İlk olarak koltuk kalıbı çıkarmanız gerekmektedir daha sonrasında ise kalıbı kumaşın üzerine yerleştirerek koltuk yüzeyine uygulayınız ve daha sonrasında ise sadece zımbalamanız yeterli olacaktır. Sakin bir şekilde asla acele etmeden kumaşları özenli bir şekilde sık sık zımbalayın. Zımbalama işlemi bittikten sonra koltuk kenarlarına sıcak silikon tabancası ile silikon yapıştırın. Böylece rengi atan koltuk yeni bir görüne sahip olacaktır.

Eryaman Acil Koltuk Yıkama

Habersiz olarak özel misafiriniz gelecek ve ansızın kirli koltuklarla yakalandınız. Bu durumda iki elinizin birbirine karışmasına asla gerek yok. Kendiniz hazırlık mı yapacaksınız yoksa koltuk temizliği ile mi uğraşacaksınız? Tam bu noktada ilk aklınıza gelecek şey acil bir koltuk yıkama firmasına ulaşarak hızlı hizmet almak olacaktır. Firmamızın özelliği daima acil ekip bulundurmaktır. Servis ekibimiz arasında nöbetçi alternatif bir ekip daha bulunduruyoruz ve acil durumlarda hızlı hizmet vererek müşteri memnuniyetini daima üst seviyelerde tutuyoruz.

Eryaman Koltuk Yıkama Telefonlarına Nasıl Ulaşılır?

En kaliteli koltuk yıkama hizmeti veren firmamız dışında farklı koltuk yıkama firmalarından da fiyat teklifi almak isterseniz Google’a Eryaman Koltuk Yıkama yazıp arama yaptığınızda farklı firmaların telefonlarına ulaşabilirsiniz. Son yıllarda popülaritesini artıran firma rehberi siteleri de size farklı firmalara ulaşmanız konusunda yararlı olacaktır. Firma rehberi sitelerine girerek semt kısmından Eryaman semtini seçip hizmetlerden koltuk yıkama hizmetini seçtiğinizde alternatif firmalara ulaşabileceksiniz. Buradan dilediğiniz firmadan fiyat teklifi aldığınızda göreceksiniz ki İmza koltuk yıkama  firmamız gibi leke çıkarma garantisi veren firma sayısı çok az olduğunu ve bu garantiyi verenler arasındada en uygun fiyatı firmamızın verdiğini incelemiş olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?