Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eryaman Perde Yıkama

08 Ekim 2017
110 kez görüntülendi
Eryaman Perde Yıkama

Eryaman Perde Yıkama Hizmetimiz

Neredeyse Ankara’nın tamamında hizmet vermekte olan Eryaman perde yıkama şubemiz kısa bir sürede kendini büyütmeyi başardı. Perde çeşitleri şubemizde titiz ve dikkatli bir şekilde yıkanmakta ve güven içerisinde teslim edilmektedir.

Şubemizde her zaman önceliğimiz müşteri memnuniyetidir uzman elemanlarımız ve yıkama makinelerimizle Ankara ve çevresinde mükemmel hizmet amacıyla işimize devam etmekteyiz.

Eryaman perde yıkama firmamızın hedefi güvenilir ve başarılı olmak, müşteri memnuniyetini zirveden düşürmemektir.

Her çeşit perde yıkama hizmeti bulunan perde yıkama işlerimiz şubemizin garantisindedir ayrıca evlerinize ücretsiz servisimizde mevcuttur.

Şubemizde sağlığa hiçbir sakıncası olmayan antibaktiriyal malzemeler ile perdeleriniz yıkanır, kurutulur ve evinize teslim edilir herhangi bir tersliğe karşıda perdeleriniz %100 garanti altına alınır hiçbir şekilde mağdur bırakılmazsınız. Perde yıkama da öncü bir firma olan Eryaman perde yıkamaya gönül rahatlığı ile perdelerinizi bırakabilirsiniz.

Perde Nasıl Yıkanır?

Perde yıkama işlemi tesislerimizde çeşitli aşamalardan geçmektedir perde temizliğinde uzman ekibiz yanınıza gelerek perdelerinizi söker perdelerinize teslim alır ve maksimum 2 gün içinde profesyonel anlamda temizliği yapılarak yine ücretsiz servisimiz ile evinize getirilir montajı yapılır.

Eryaman Stor Perde Yıkama

Ankara Eryaman bölgesinde stor perde yıkama hizmeti veren firmamız sizin için zahmetli olan storları sökme ve takma işinide üstleniyor. Ücretsiz servisimiz storlarınızı söküyor, yıkıyor ve takıyor.

Stor Perde Nasıl Sökülür?

 • Stor perdeleri kornişe bağlayan özel aparatlar mevcuttur bunlarla kornişe tutturulur. Perde kasalarında çelik klamensler vardır. Bu çelik klamensler storun kornişte kalmasını sağlar.
 • Bir merdiven ile kornişlere çıkıyoruz. Stor perde ile göz seviyemiz aynı olursa daha rahat sökme işlemi yapabiliriz.
 • İkinci aşamada stor perdelerin bağlandığı demir aparatların bir taraflarında bastırma yeri vardır. Oraya baskı uyguladığınızda aparatlar yerinden çıkar. Bir aparat çıktığında zaten diğerleri de daha kolay yerinden çıkacaktır.

Bu aparatlar stor perdenizin genişliğine göre sayıca artar ya da azalır. Genellikle geniş stor perdelerde üç dar stor perdelerde iki aparat kullanılır. Ya da bazen böyle klemens tarzı aparatlar yerine farklı bir sistem ile stor perdeleri tutturabiliyorlar. Onlarında genellikle iki yanlarında vidalar bulunur. Bu vidalar yine stor perdenin genişliğine göre dört ya da beş adet olabilir.

 • Vidaları tornavida yardımı ile sökmeniz yeterlidir. Vidalar basit bir şekilde açılır. Bir taraftaki vidaları çıkarmanız yeterli olur iki tarafı birden sökmenize gerek yoktur.

Stor Perde Nasıl Yıkanır?

Stor perde yıkama işi uzmanlık gerektirir. Bu işlemi işinin en iyileri ile gerçekleştirmekteyiz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için ilk sıradadır yıkama sabunları ile yıkanan perdeleriniz ne kadar hassas olursa olsun hiçbir şekilde perdenize zarar gelmez Eryaman perde yıkama ekibimiz kararlaştırılan gün ve saatte gelerek perdeleri, perdenin özelliğine göre mekanizmasından ayırarak söker. Paketlenen perdeler tesisimizde iki ila üç gün içerisinde temizliği yapılarak tekrar kararlaştırılan günde yerine takılarak teslimatı yapılır.

Bu servis esnasında önemli olan sadece perdelerin doğru yıkanması değil  herhangi bir nedenle hasar görmemesidir arızalanan stor perdeler bir daha kullanılamaz duruma gelir. Bu sebeple stor perde yıkama işlemi uzman ekiplerce yapılmalıdır.

Stor Perde Nasıl Takılır?

 • Storun ölçüsüne göre korneje kaç tane plastik uç geçeceği belirlenir.
 • Stor perdeyi pencerenize ortalı bir şekilde tutun sağ ve sol eşit olmalıdır buna dikkat ediniz.
 • Ardından storun ağırlığı dengeli bir şekilde hizalama yaparak plastik montaj aparatların kornejde ki yerlerini ayarlayın.
 • Metal klips ortasındaki boşluktan vida geçirilerek korneje geçirdiğimiz plastik aparatlara sıkıca vidalanır ve metal klips korneje sabitleştirilir. Metal klipslerin çıkıntılı kısmı storun ön kısmına bakmalıdır. Metal klipsler stor perdeden çıkartılırken klipsin çıkıntılı kısımları yukarıya doğru ittirerek stor perdeden çıkartılır.
 • Stor perde, metal klipslere montelenirken ilk önce stor perde kasasının arka kısmı klipslere oturtulmalı, ardından stor perdenin ön kısmı tavana doğru itilerek klipslere tamamen geçirilmelidir.
 • Stor perdenin şık ve estetik durması için pencerenize tam ortalı takılması çok önemlidir

Eryaman Zebra Perde Yıkama

Evinize gelen uzman ekibimiz perdelerinizi evinizden alır titizlikle temizler ve aynı dikkatle evinizde montajını yapar.

zebra

Zebra Perde Nasıl Yıkanır?

Zebra perdeler yılda veya altı ayda bir yıkanabilmektedirler. Perdelerin yıkanabilmesi için yerlerinden mekanizmaları ile birlikte sökülmeleri gerekmektedir. Stor perdelerde mekanizma kalırken  zebra perde mekanizmasıyla çıkarılır bunun sebebi; iki kattan oluşan bu perdenin alt katının çıtaya bağlantılı olmasından ötürüdür.
Çıtaları ile birlikte sökülen perdeler yıkama işlemine alınır.

Eryaman Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perdeler çok kolay deforme olduğu için mutlaka profesyonel bir yıkama yapılmalıdır.

Jaluzi Perde Nasıl Yıkanır?

Jaluzi perdelerin kullanım ömrünü uzatmak için her 6 ayda bir buharlı makinelerle temizlenmesi en doğru temizlik yöntemidir. Bunun için temizlik şirketlerinden perde temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Eryaman Tül Perde Yıkama

Tül perdelerinizin ilk günkü halini koruması ve ömrünü uzatmak için satıcı yetkililerin uyarıları dinlenmelidir. Nitekim elde ya da makinede yıkama yapılamaz deniyorsa bu uyarıya dikkat edilmelidir.

tül

Tül Perde Nasıl Yıkanır?

Ağartıcı temizlik ürünleri tülün ömrünü kısaltır, kalitesini düşür. Bu nedenle uzak durmakta fayda vardır.

 •  Yıkarken suya atılacak bir kaşık toz şeker tül perdelerde beyazlık sağlayacaktır.
 •  Beyazlaması için tül perde, bir gece deterjanlı suda bekletilebilir.
 •  Marketlerde hazır olarak satılan toz çamaşır sodaları kullanılabilir.
 •  Yıkamadan sonra buruşmaması için perde hemen asılmalıdır. Islaklıktan ötürü aşağıda biriken ağırlık perde buruşukluklarını otomatik olarak düzeltecektir.
 •  Tülü ütülemek sararmasına neden olur. Ütülemekten kaçınmak gerekir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?