Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esat Koltuk Yıkama

07 Ekim 2017
119 kez görüntülendi
Esat Koltuk Yıkama

Esat Koltuk Yıkama Hizmeti

Esat koltuk yıkama taleplerinizi kurumsal olarak uzun süreden bu yana faaliyet gösteren firmamızdan güvenle alabilirsiniz.

Esat Hakkında

Ankara’nın en güzel semtlerinden Esat, birçok süpermarket ve alışveriş merkezinin olduğu semttir. Çankaya ilçesine bağlı bir semt olan Esat, İstanbul’un Kadıköy ilçesi gibi de bilinmektedir. Bu özelliğini alışveriş yerleri nedeniyle alır. Bölgenin nüfusu ortalama kalabalıkta olmakla beraber Mamak civarına göre daha gelişmiş olduğu söylenebilir. Öğrenciler ve çalışanlar günün neredeyse her zamanı bu semtte görülebilir. Genel olarak hareketli bir yapısı vardır. Bölgede kiralık daireler ortalama fiyatlarda seyreder. Bu da yaşamsal açıdan kolaylık sağlar. Hem merkezi bir yerde olması hem de birçok yere yakın denebilecek bir yerde bulunması ayrıca bölge halkına kolaylık sağlar. Alışveriş merkezleri yanında çok sayıda küçük – orta çaplı işletme bulunur.

Esat Koltuk Yıkama

Esat Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Esat koltuk yıkama firması arayışınız varsa firmamız kısa sürede beklentilerinize yanıt verecektir.  Profesyonel cihazlar ve eğitimli personelimizle alt yapı açısından güçlü özellikler sergileyen firmamızdan birkaç adımda hizmet alabilirsiniz. Zamanlama ve müşteri memnuniyeti açısından önceliklerin önemsendiği koltuk yıkama işletmemiz, hızlı sonuç alınmasını sağlayacaktır.

Koltuklardaki Lekelere İlk Müdahaleler

Her leke olduğunda koltuklarınızın Esat koltuk yıkama firmamıza getirilmeyeceği düşünülürse günlük alınan önlemlerin size büyük katkılar sağlayacağı görülecektir.

  • Koltuklarınızı günlük kullanım sırasında dekorasyonu bozmayan biçimde örtüyle bekletiniz.
  • Tere karşı olabildiğince önlem almanız gerekir. İnsandan bulaşan ter, koltuk kumaşlarını zayıflatır. Üstelik bunu fark ettirmeden yapar.
  • Koltuklarınızın üzeri çamur lekesi olursa önce bunun kurumasını bekleyin. Aksi halde leke iyice dağılır ve çıkması zor bir hal alır.
  • Mürekkep, kan veya içecek lekelerinde kuru bezle olabildiğince hızlı bir müdahale yapın. Derine ne kadar az ulaşırsa o kadar kolay çıkar.
  • Çamaşır suyu, yağ çöz veya benzeri güçlü leke çıkarıcıları koltuk kumaşında kullanmayın. Bunlar da koltukların ömrünü kısaltır.
  • Güneşte çok bekletmemeye özen gösterin. Güneş, tıpkı cilt üzerinde olduğu gibi eşyalarda da olumsuz etki yaratır. Renk solması, kumaş incelmesi gibi durumlara neden olacaktır.
  • Koltukların aralıklarını temizlemeyi unutmayın. Buralarda mayt denen canlılar bulunur ve alerjiye neden olabilir

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?