Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Esat Perde Yıkama

26 Ekim 2017
64 kez görüntülendi
Esat Perde Yıkama

Esat Perde Yıkama Hizmetimiz

Otomatik makineler ve kaliteli malzemelerle Esat perde yıkama hizmeti hızlı ve kaliteli sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Perde Nasıl Yıkanır?

Ankara’da hizmet veren firmamız farklı şubeleri ile ihtiyaç duyduğunuz her durumda taleplerinizi en kısa süre içerisinde karşılamaktadır. Bulunduğunuz ilçede yapmış olduğunuz talepler doğrultusunda sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Talep etmiş olmanız durumunda adresinize ulaşacak servis ekibimiz perdelerinizi teslim alarak fabrika içerisine getirmektedir.

Yapılan kontrollerin ardından perdelerin türüne göre yıkama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede her perdenin yapısına zarar vermeden kaliteli malzeme seçenekleriyle otomatik makineler içerisinde yıkama işlemi tamamlamaktadır. Leke olması durumunda leke çıkarıcı ürünler ile müdahale edilmektedir. Profesyonel ekibimiz perde yıkama işlemini tamamladıktan sonra güneş görmeyecek alanlarda kurutma işlemi yapmaktadır.

Esat Tül Perde Yıkama

Esat Stor Perde Yıkama

Stor perdeler yapısı nedeniyle yıkama işleminin zor olduğu perde türleri arasında yer almaktadır. Bu nedenle profesyonel şekilde duruma müdahale edilmesi gerekir. İhtiyaç duyduğunuz her durumda Esat perde yıkama şubemiz ile yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde taleplerinizi karşılayarak en iyi sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız.

Esat Zebra Perde Yıkama

Zebra perdeler kullanım açısından kolaylık sağladığı gibi özellikle yıkama işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken perdeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle firmamız yapmış olduğu çalışmalar ile bu konuda profesyonel şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Otomatik makineler içerisinde yapılacak olan yıkama işlemleri herhangi bir sorun yaşamadan kısa süre içerisinde sonuç elde etmenizi sağlamaktadır.

Esat Jaluzi Perde Yıkama

Jaluzi perdeler yıkama işlemi sırasında yapısı nedeniyle profesyonel şekilde işlem yapılması gereken perdeler arasında yer almaktadır. Bu nedenle firmamız yeterli bilgi ve deneyime sahip ekibi ile bu konuda sizlere profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Alanında uzman olan kadromuz her türlü ayrıntıya dikkat ederek yapmış olduğu çalışmalar sonucunda sorunsuz şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Esat Tül Perde Yıkama

Yeterli kapasitemiz sayesinde Esat perde yıkama şubemiz ile her talebinizi kısa süre içerisinde karşılamaktayız. İhtiyaç duymanız durumunda tül perdelerinizi kaldırmak için firmamız ile yapacağınız görüşmeler sayesinde otomatik makineler içerisinde yapmış olduğumuz kaliteli çalışmalardan faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?