Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Etimesgut Koltuk Yıkama

25 Eylül 2017
233 kez görüntülendi
Etimesgut Koltuk Yıkama

Etimesgut Koltuk Yıkama Hizmeti

En iyi koltuk yıkama hizmetiyle Etimesgut koltuk yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Etimesgut Hakkında

Etimesgut, Ankara’nın metropol ilçelerinden biridir. Batısında Sincan, kuzey ve doğusunda Yenimahalle, güneyinde Çankaya ilçeleri ile komşudur. Toplu konut bölgelerinde modern şehircilik anlayışına uygun planlı bir yapılaşma söz konusudur. Bölge sakinlerinin kültürel etkinliklere katılmalarını sağlayacak kültür ve kongre merkezi, sinema, konser alanı olarak Türk beyleri kent meydanı mevcuttur. Yarı olimpik yüzme havuzu ve bir stadyum ilçede yer alır. Şehir yapılanmasının modernliği, kültürel, sosyal faaliyetlerin merkezi olması gibi nedenlerle Etimesgut, Ankara metropolünün merkez ilçelerinden birisidir. Gelişen teknoloji, yatırım planları ve kentleşmenin iyice yoğunlaşmasından dolayı Etimesgut da bu artan kaliteye göre hizmetlerden yararlanmak istiyor. Güvenilir, ekonomik ve kaliteli bir hizmet almak isteyen bölge sakinleri, bu ihtiyaçlarına cevap verecek firma ve kuruluşlara ulaşma çabası içerisindeler.

Neden Profesyonel Koltuk Temizleme Hizmeti Almalısınız?
Dışarıdan göremeseniz de koltuklarınız çok hızlı kirlenen yapıya sahip olan ve düznli olarak temizlenmesi gerekilen mobilyalardır. Gün içerisinde zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz; koltuklarınız evinizde hijyenik halde tutulması mobilyalardan birisidir. Koltuğun temizlenmesi gerekir; çünkü ailenizle birlikte sürekli temas içinde bulunduğunuz koltuklarınız, kirlendiği zaman sizin hastalanmanıza neden olacak bakteriler yayarlar. Ailenizin sağlığı için koltuklarınızın düzenli olarak aralıklarla Etimesgut koltuk yıkama hizmeti ile temizlenilmesi gerekmektedir. Koltuğunuzu profesyonel bir şekilde temizleterek ancak bu bakterilerden kurtulur. Sanılanın aksine sadece yüzeyini deterjanlı su ile silmek koltuğunuzu temizlemez; aynı zamanda içerdiği kimyasallardan dolayı koltuğunuzun yıpranmasına neden olur.
Koltuklarınızı Nasıl Temizliyoruz?
Koltuklarınızı ön temizleme işlemine tabi tutarak; kaba kir ve tozdan arındırıyoruz. Bu işlemin ardından koltuğunuzu temizleyecek malzemeleri son teknoloji makinelerimizle koltuğunuza derinlemesine uyguluyoruz. Koltuğunuza işleyen bu temizleyici maddelerin kirlere işlemesini bekliyor; ardında makinelerimizle kiri koltuğunuzdan arındırıyoruz. Bu işlemlerin ardından kalan suyu çekmek için vakum makinemizi kullanıyoruz.

etimesgutta koltuk yıkama firması

 

Bitkisel İçeriğe Sahip Temizleyiciler

Koltuğu derinlemesine temizleyecek son teknoloji makineler ve temizleyiciler kullanmaktayız. Koltuğunuzu temizlerken, %100 doğal ve insan sağlığına zararlı olmayan temizleyiciler kullanıyoruz. %100 bitkisel içeriğe sahip olduğu için kullandığımız temizleyiciler, koltuğunuzun dokusunu yumuşatıp, koltuğunuzda yeni ve yumuşak bir etki yaratıyor.

Bizimle İletişime Geçin

Kullandığımız %100 doğal bitkisel ürünler, son teknoloji ve koltuğunuzun yapısına göre ayarlama yapabileceğimiz makinelerimizle size hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz. Bize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Firmamızdan randevu almak ve Etimesgut koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için de müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?