Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Etlik Koltuk Yıkama

01 Ekim 2017
186 kez görüntülendi
Etlik Koltuk Yıkama

Etlik Koltuk Yıkama Hizmeti

Etlik koltuk yıkama tamamen uzman olan ekibimizden oluşup, Etlik koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Tecrübesi ve profesyonelliğiyle işyeriniz de evinizde her türlü koltuk yıkama hizmetini, dünya çapında markalaşmış endüstriyel ve teknolojik malzemeler ile yerinde hizmet sunar.

Ankara Etlik Hakkında

Etlik mahallesi, Ankara’nın Keçiören İlçesi’nin bir mahallesidir. Etlik mahallesinde Lokman Hekim Hastanesi, 5 cami ve 5 okul bulunmaktadır. Gezilip görülecek birçok yerleri Alışveriş merkezleri ve eğlence yerleri bulunmaktadır. Ankara’ya gittiğinizde mutlaka teleferiğe binip güzelim manzarayı seyir etmenizi tavsiye ederim.

etlik koltuk yıkama

Koltuk Yıkatırken Nelere Dikkat Edilir?

Günümüzde birçok koltuk yıkama firmaları bulunmaktadır. Bu firmalar maliyetlerini düşürerek sözde koltuk yıkarlar, fakat yıkamış oldukları koltuklar yıpranır ve zamanla bozulur. Bunun tek nedeni ise bilinçsiz koltuk yıkamadır. Evlerde ev hanımlarımız, gün boyu zaten yorulmaktadırlar. Koltuk yıkamak zor bir iş olduğundan bayanlar için uygun olmaz. Koltuklarımızın kumaşları zaman içerisinde kirlenir, lekelenir. Bunun içinde birçok firma bazı kimyasallar, kullanarak bu lekeleri yok ettiklerini sanırlar. Fakat lekeyi sadece yüzeysel olarak temizlediklerinin farkında değillerdir. Leke daha sonra tekrar çıkar. Bundan dolayı kesinlikle kullanılan deterjanlarına ve yıkayacak ekibin profesyoneli olup olmadığına bakmak gerekir.

Koltuklar Nasıl Yıkanır?
Alanında profesyonelleşmiş olan ekip arkadaşlarımız tarafından, evinize, işyerlerinize, misafir olduktan sonra koltuk kumaşının cinsine, malına, dolgunluğuna, göre kullanacağımız malzemeleri seçeriz. Daha sonrasında bu malzemeler ile bir ön uygulama yaparız ki kirler yumuşayıp lekeleri derinlemesine çıksın. Daha sonrasında basınçlı su ve vakumla kirlerin kumaştan alınması sağlanarak bu işlem berrak su çıkana kadar uygulanır. Yıkama makinesinin ağzı şeffaf olduğundan, çıkan suyun temiz olup olmadığı gözükür. Eğer süngerdeki kirler iyice vakumlanmasa, zamanla bu kirler yüzeye çıkar ve koltuğun temiz kalma süresi azalır. Bundan dolayı yeterli bir şekilde vakumlanarak temizlenmelidir.

Koltuk Yıkama Hizmetinde Müşteri Memnuniyeti

Uzman kadromuz sayesinde, siz sevgili ve değerli müşterilerimizin evinizde, işyerinizde olsun yatak, koltuk, sandalye yıkama hizmetlerini üstün kaliteyle sunmaktayız. Koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekibimiz hizmet verdikten sonra, hizmet takibi yaparak diğer rakip firmaların üstünde olmuştur. Önemli olan kaliteli hizmet sunup müşteri memnuniyetini arttırmaktır. İşyerlerinizde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için 7/24 Hizmet vermekteyiz. Sizlerde eviniz ve işletmenizin pırıl pırıl olmasını istiyorsanız, bir an önce bizimle iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?