Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Fon Perde Modelleri

02 Kasım 2017
189 kez görüntülendi
Fon Perde Modelleri

Fon perde modelleri dekoratif amaçlarla ortaya çıktığı için oldukça fazla çeşit gösterir. Fon perdeler camın sağ ya da sol tarafında duran dekoratif perdelerdir. Bu nedene de evin genel hali ile oldukça uyumlu olmalıdır.

Fon Perde

Fon perdeler pek çok alternatif perde modelleri ile kullanılan dekoratif amaç taşıyan ürünlerdir. Perdenizin hangi tarzda olduğu fon perde için çok da önemli değildir. Evinizde hoş bir görüntü oluşturmak istediğiniz her durumda fon perdeleri tercih edebilirsiniz.

Stor perde ya da zebra perde modelleri gibi perde türlerinde de fon perde kullanımı oldukça yaygındır. Sizler istediğiniz perde modelleri içerisinde en sevdiğiniz havayı fon perde ile sağlayabilirsiniz.

Fon Perde Tercihi

Evlerde kullanılan stor perde ya da tül perdeler genellikle açık renk tercih edilir. Bunun nedeni daha çok evin daha ferah bir görüntüye ulaşmasıdır. Ancak fon perdeler sadece dekoratif amaç taşıdığı için tül perdelerin tam aksine oldukça koyu renklerde tercih edilir.

Fon perde modelleri içerisinde koyu renkler ön plana çıkar. Böylelikle de koyu renk fon perdeler açık renk tül ya da stor perdeler ile birleştiği takdirde eviniz estetik açıdan herkesin beğenebileceği bir hal alır.

Evlerin genel görüntüsü için en önemli etmen perdelerdir. Perdeler bir anda evleri oldukça farklı bir şekilde gösterebilir. Bu nedenle de evdeki perdeyi değiştirmek bütün evi değiştirmek ile aynı bir değere sahiptir.

fon perde

Fon Perde Çeşitleri

Fon perde modelleri içerisinde genellikle camın her iki yanına da uygulanan modeller ön plana çıkar. Ayrıca bu modeller dışında; camın sağına ya da camın soluna uygulanan modeller de dikkat çeker. Ancak evde her iki yana uygulanan modeller ile bir bütünlük durumu sağlanmış olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?