Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

08 Ekim 2017
87 kez görüntülendi
Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama

Gaziosmanpaşa Koltuk Yıkama Hizmeti

Ankara Gaziosmanpaşa koltuk yıkama için taleplerinizi en son teknoloji cihazların kullanıldığı kurumsal firmamızdan karşılayabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa Hakkında

Ankara Gaziosmanpaşa, mimarisi ve yerleşim alanları ile en eski semtlerden biridir. Lüks yapı sayısının çok olduğu bölgede birçok gezilecek yer de mevcuttur. Örneğin restoranları ve bol seçenekli menüleriyle Arjantin Caddesi mutlaka görülmelidir. Ayrıca Papazın Bağı da yine Ankara’nın en eski ve en bilinen yerlerinden biridir.  Bu dinlence mekânı adını Cumhuriyet kurulmadan önce bölgenin sahibi olan papazdan alır. Havuzlarda irili ufaklı birçok kaz ve ördekler bulunur.  Semtte görülmesi gereken bir diğer yer de Filistin Caddesidir. Gaziosmanpaşa’nın en ünlü caddelerinden biri olan bu yerde yine birçok lüks restoran yer alır. Gaziosmanpaşa sadece lüks yerlerin olduğu bir yer değil aynı zamanda farklı ve daha küçük çaplı işletmelerin olduğu da bir mekândır. Buradan ihtiyacınız olan hizmetleri alabilirsiniz.

Kanepe Yıkama

Gaziosmanpaşa koltuk yıkama firmamız üzerinden kanepe ve koltuk çeşitlerinin temizliği için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Kumaş özellikleri farklı olan koltuk ve kanepeler, eğitimli personelimiz tarafından özenle makinelerle temizlenmektedir. Kumaş hassasiyeti son derece önemli bir konudur ve gelişigüzel deterjanlar kullanılmaz. Günlük kullanımda da sizin aynı hassasiyeti göstermeniz önerilir.

gop koltuk yıkama

Koltuk Yerinde Yıkama

Firmamız hizmetleri sırasında kanepe ve koltukların taşınması epey zor olacağından zaman ve emek kaybı olmaması açısından yerinde yıkama hizmetleri verilmektedir. Sizden gelen talepler doğrultusunda adres ve diğer bilgiler alınır. Daha sonra da harekete geçilir. Bazı işletmelerden gelen taleplerde kurum işleyişinin aksamaması için geç saatlerde hizmet verilebilmektedir. Firma yetkili personelimiz gereken cihazlarla bulunduğunuz yere gelerek koltuk temizleme işlemlerine başlar.

Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?
Gaziosmanpaşa koltuk yıkama işlem sürecinden bahsetmek gerekirse koltukların önce tozu alınır ve çıkması zor leke varsa ön müdahale yapılabilir. Bundan sonra makine kullanımına geçilir. Ancak kumaş türüne göre bir deterjan eklenir. Yıkama- durulama- kurutma işlemleri tamamlandıktan sonra genel kontroller tamamlanarak size teslim edilir. Koltuklarınızın yeniden kirlenme süresini geciktirmek istiyorsanız uygun kılıflar bulmanız önerilir. Bu sayede koltuk kumaşı da eskimez.

Koltuklarını Evde Temizleyenler İçin

Koltuklarınızda oluşan her leke için temizlik firmamızı aramak gerekmez. Ancak günlük kullanımınızda daha az sorun yaşamak için koltuklarınızdaki lekelere ilk müdahalelere önem vermek gerekir. Lekelerin sonradan daha büyük sorunlara neden olmaması bakımından bu durum önemlidir.  Çamur lekeleri en zor gibi görünen lekelerdendir ancak kuruması sonrasında kolayca çıkabilir. Islak lekelerde (mürekkep, kan, çay, kahve, meyve suyu, şarap, vs.) de kuru bezle lekenin derinleşmesi engellenir.  Bunun yanında koltuklarınızın ara kısımlarını da elektrik süpürgesi gibi makinelerle temizlemeniz önerilir. Bunun nedeni aralarda zamanla biriken maytlar ve bunların sağlık açısından zararlı olmasıdır. Bebek ve alerji hastaları için bu maytlar tehlike yaratabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?