Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hacıkadın Koltuk Yıkama 

30 Kasım 2017
52 kez görüntülendi
Hacıkadın Koltuk Yıkama 

Firma ya da evlerinizdeki koltuklar için Hacıkadın koltuk yıkama şirketimizden profesyonel şekilde yararlanabilirsiniz.

Hacıkadın Hakkında

Ankara Keçiören’e bağlı bir semt olan Hacıkadın, son yıllarda hızlı bir değişim içine giren yerdir. Yokuşlar, park alanları, sosyal faaliyet merkezleri ve daha fazlasıyla semtteki halkın yaşamını kolaylaştırmaktadır. Şelaleler ve özel konut alanlarıyla kentsel dönüşüm açısından da önemli çalışmalara ev sahipliği yapan Hacıkadın semti, ilerleyen dönemlerde de daha çok sayıda uygulamayı barındıracağa benziyor. Semtte yer alan Hacıkadın Vadisi yine buraya gelenlerin en sık ziyaret ettiği alanlar. Tabi bu yerlerdeki değişiklikler eskiye göre konut fiyatlarında da değişikliklere neden olmuş durumda. Çevre düzenlemeleri ile buraya olan talep arttığı için konutlar daha pahalı olarak şekillenmiştir. Semtin giderek daha da geliştiği bilinmektedir.  Hizmet sektöründeki gelişmeler de bunun göstergesidir. Semtte çok sayıda küçük ve orta ölçekli firma yer almaktadır. Hacıkadın koltuk yıkama firmamız da bu semtte oturanlar için hizmet veren kapsamlı bir oluşumdur.

Koltuklardaki Kan Lekesi Nasıl Geçer?

Koltuklarınızda kan lekesi olduysa en kısa sürede kuru bir bezle üzerini almanız gerekir. Bunun nedeni bekledikçe koltuk kumaşına hızlı şekilde işlemesidir. Kan ne kadar derine ulaşırsa o kadar zor çıkar. Bu yüzden ilk müdahale son derece önemlidir. Ancak çamur lekelerinin bekledikten sonra alınması gerektiğini eklemek gerekiyor. Aksi halde kuruyunca kolayca çıkacak olan leke daha zor bir hal alabilir.

Evde Koltuk Bakımı Önerileri

Evlerinizde koltuklarınıza ne kadar iyi bakarsanız uzun vadede alacağınız sonuç da o kadar iyi olur. Örneğin koltuk renklerine uyan bir örtü kullanmak birkaç sene birden daha uzun kullanılmasını sağlayacaktır. Çünkü insanlardan yapışan ter, kıyafet kirleri vs. koltukların yüzeylerini yıpratacaktır. Koltuklarınızı çok sık yıkamaya vermemek de ayrıca önemli bir konudur.

Salon Koltuk Takımı Yıkama

Ev ya da iş yerlerinizin salonlarında yer alan koltukların temizliği için firmamıza güvenle başvuru yapabilirsiniz.  Deri koltuklar da dahil olmak üzere Hacıkadın koltuk yıkama firmamız tarafından tüm koltuk türlerinde ayrıntılı şekilde temizlik yapılmaktadır. Bu sayede dekorasyonunuz da eskisine göre daha iyi olur.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?