Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İmza Koltuk Yıkama Hakkında

Firma Tarihçesi

2007 yılında Ankara Yenikent’de kurulan fabrikamız 3000 m2 kurutma alanı ile  kuruluş tarihinden bugüne artan müşteri potansiyeliyle beraber üstün kalitede hizmet vermektedir.

Modern koltuk temizleme tesisleriyle profesyonel hizmetler sunan firmamız, uzun yıllardan bu yana müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan çalışmalarıyla fark yaratmaktadır.  AR-GE çalışmaları, yeni teknolojik cihazlar, sektörde meydana gelen yenilikler doğrultusunda müşterilerimizin en iyi sonucu alması hedeflenir.

Misyonumuz

  • Garantili hizmet anlayışı
  • İlkeli hizmet anlayışı,
  • Dürüst fiyat politikası,
  • Müşteri memnuniyeti
  • profesyonel ve akılcı çözümlerle leke çıkarma garantisi,
  • Güleryüzlü ve deneyimli aynı zamanda eğitimli personeller,

Vizyonumuz

Kurumsal yapıdaki firmamız, halı temizleme işlemlerinde de beklentilerinizi karşılamaktadır.  Sanayi tipi üretim halılar yanında antika, el dokuması özel işlemeli halılar profesyonel ekibimiz tarafından temizlenmektedir. Halı türüne göre önce sınıflandırma yapılır ve sonra uygun makine ve yöntemler kullanılarak temizlik işlemleri gerçekleşir.   Talebe göre halı yıkama işlemleri için de yerinde yıkama hizmeti bulunmaktadır.

Hizmet Sürecimiz Nasıl İşliyor?

Yerinde yıkama hizmetleri firmamızın en önemli parçasıdır. Ev ya da iş yerlerinden gelen koltuk temizleme talepleri sonrasında eğitimli ekibimiz bulunduğunuz yere halı temizleme cihazlarıyla gelerek işlemleri tamamlar. Ancak bu sürecin aksamaması için önceden belirli bir plan doğrultusunda hareket edilir. Özellikle iş yerleri ve ev içerisinde devam eden rutinlerin engellenmemesi adına, temizlik saati belirlenmektedir. Kamuya açık firmalarda bu açıdan akşam saatleri tercih edilir. Yıkama işlemlerinde cihazların kapasitesi yıkama, kurulama işlemlerini birlikte yapabilecek şekilde ayarlanmıştır. Bu da sürecin kolaylaşmasını sağlar.

Ankara koltuk yıkama işlemlerinde temizliğe geçmeden önce birtakım kriterler dikkate alınmaktadır. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi koltukların kumaş özelliklerinin belirlenmesi ve buna göre deterjan ve cihaz kullanımının yapılmasıdır. İşlem süresince eşyalarınıza zarar verilmeden sağlıklı sonuçlar alınır.

Leke Çıkarma Garantisi Veriyoruz
İnatçı kirler, uzun süre temizlenmemesi nedeniyle biriken tozlar koltukların cansız renkte ve lekeli görünmesine neden olur. En zor lekeler de dahil olmak üzere koltukta meydana gelen pürüzler için firmamız en kısa sürede ve özel temizlik ürünleri ile mürekkep lekesi dışında her türlü lekelerde %100 olumlu sonuç almaktadır.