Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hayrettin Karaca Parkı İçin Çankaya’da Geri Sayım

01 Ekim 2017
63 kez görüntülendi
Hayrettin Karaca Parkı İçin Çankaya’da Geri Sayım

Çankaya Belediyesi tarafından yeni hazırlanan proje kapsamında, Hayrettin Karaca parkının açılması için artık geri sayım başladı.

7 bin metrekarenin üzerine kurulmuş olan park için Çankaya Belediye’sinin gerekli açılış programını hazırladığı ve bu konuda 5 Ekim’de yapılacak olan törenle, hizmete sunulacağı açıklandı.

Çankaya Belediyesi, yeşillendirme ve  uygun yaşam standartlarının korunması için halkın hizmet sunduğu projeleri ardı ardına sunmaya devam ediyor. Öncelikli olarak İsmet İnönü Parkı, İshak Öztürk Parkı, Zülfü Livaneli Kültür Merkezi açılışlarını gerçekleştiren ve sonrasında Huzur Pazar Yeri ile ilgili çalışmalarını da yaparak gerekli temel atma işlemlerini gerçekleştiren Çankaya Belediyesi, yeni projesi kapsamında gerçekleştirmiş olduğu Hayrettin Karaca Parkı’nın açılışını yapmak için artık gün sayıyor.

Çankaya Belediyesi tarafından gerçekleştirilmiş olan projelerle hem yaşama, doğaya katkı sağlanmasının yanı sıra, aynı zamanda da doğal hayatın korunmasına yönelik ve erozyonla mücadele kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Bu konuda Çankaya Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalara eklenen yeni çalışma olan Hayrettin Karaca Parkı ile çalışmaların sürdürüleceği açıklanırken, aynı zamanda da 5 Ekim’de resmi açılışın da gerçekleşeceği açıklandı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?