Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hoşdere Koltuk Yıkama

10 Ekim 2017
105 kez görüntülendi
Hoşdere Koltuk Yıkama

Hoşdere Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Hoşdere koltuk yıkama işlemlerinizde eğitimli personel ve teknolojik cihazlarla firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz.

Hoşdere Hakkında

Ankara merkeze yaklaşık 4 km uzaklıkta olan Hoşdere, araçla 8 dakika kadar süren bir ulaşım sağlar. Çorbacı ve restoranlarla ünlü bu cadde TBMM duvarı boyunca uzanmaktadır.  Bölgede yaşam şartları çok kötü değildir, ancak gelişmemiş özellikleri nedeniyle semti tehlikeli bulan Ankaralılar da mevcuttur. Ulaşım açısından değerlendirildiğinde merkezi yerlere yakın olması nedeniyle rahatlık sağlar.  Caddede sadece çorbacılar da bulunmaz, fast food yiyecekler satan birçok yer vardır.  Ayrıca alışveriş yapmak için de birçok farklı mağaza görülebilir. Semte toplu taşıma araçları kullanılarak kolayca ulaşılabilmektedir. Ayrıca yeme içme dışında eşya temizliği gibi ihtiyaçları olanlar için de hizmet veren küçük- orta çaplı işletmeler yer almaktadır. Hoşdere koltuk yıkama firmamız bu kapsamda sizin için iyi bir çözüm olacaktır.

koltuk yıkama hoşdere

Koltuk Yıkama Makinesi Nasıl Çalışır?

Son gelişmiş koltuk yıkama makinelerinin kullanıldığı firmamızda koltuk kumaşının yüzeyi profesyonel biçimde çıkarılır.  Önce tozu alınan koltuklarınız daha sonra yıkama ve durulama işlemlerine geçer. Makine yapısı gereği tüm işlemleri farklı sistemlerle sırasıyla gerçekleştirebilir.  Durulama bittikten sonra koltuklardan artık kirli su gelmiyorsa kurutma işlemlerine geçilir. Derinlemesine kurutucu etkisi sayesinde kolayca sonuç alınır. Yani evde temizlik yapılırken yaşanan sıkıntılar olmaz. Uzun süre ıslak şekilde bekletilmesine de gerek kalmayacaktır.

Kumaşa Göre Deterjan Seçimi

Hoşdere koltuk yıkama firmamız koltuklarınızın yüzeyindeki kumaş özelliklerine göre deterjan seçimi yapar. Bu uygulamanın amacı hem yüzeyin zarar görmemesi hem de uzun vadede koltuklarınızın kullanımına devam edilmesidir.  Temizlik sırasında çamaşır suyu, porçöz, kirçöz gibi güçlü kimyasallar içeren temizleyiciler kullanılmaz. Evde koltuk temizleme işlemlerinde de bunun yapılmaması gerekir. Aksi halde hızlı bir şekilde koltuklarınızın yüzeyi hasar görebilir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?