Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İdrar Kokusu Nasıl Giderilir?

24 Ekim 2017
1 kez görüntülendi
İdrar Kokusu Nasıl Giderilir?

Küçük çocukların çoğu zaman idrar kaçırması durumunda özellikle koltuklarda oluşan idrar kokusu nasıl giderilir? Merak edenler sistem üzerinden yapacakları incelemeyle detaylı bilgi elde edebilirler. İdrarın kokusu koltuk veya farklı alanlara sinmesi durumunda öncelikle idrarı temizlemeniz gerekir. Bu nedenle kuru bir havlu veya bez ile fazla idrarın alınması alt kısımlara geçmesini önlemektedir. Daha sonrasında hazırlayacağınız deterjanlı suyla uygulama yaparak lekeleri temizleyebilir ve aynı zamanda deterjan kokusu sayesinde idrarın kokusunu giderebilirsiniz. Bu nedenle tercih edeceğiniz deterjanı etkili bir kokusunun olması istediğiniz sonucu elde etmeniz konusunda yardımcı olmaktadır.

Yapılacak olan uygulama idrar kokusu nasıl giderilir? Merak edenler için kısa süre içerisinde sonuç alınmasını sağlamaktadır. Uygulamayı olayın yaşanmasının hemen ardından yapmanız daha etkili olmaktadır. Bu nedenle doğru şekilde uygulama yaparak kısa süre içerisinde yaşanan sorundan kurtulabilirsiniz. Küçük çocuklarda pek çok farklı durumda oluşabilecek idrar kaçırma sorunu özellikle koltuklarınızdan istenmeyen bir kokunun oluşmasına neden olabilir. Bu durumda müdahale etmek yerine profesyonel yardım almak istediğinizde koltuk yıkama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Firmalar ile yapacağınız görüşmeler sonucunda bu konuda sizlere yardımcı olmalarını talep edebilirsiniz. Profesyonel şekilde yapılan çalışmalar otomatik makineler ile koltukların yıkanmasını sağlayarak oluşabilecek her türlü soruna karşı gerekli önlemlerin alınmasına yardımcı olmaktadır.

Koltuktan İdrar Kokusu Nasıl Çıkartılır?

Tercih edeceğiniz uygun deterjan seçenekleri lekenin çıkmasını sağlayabileceği gibi kokunun da giderilmesini sağlar. Bu sayede daha sonrasında sorun yaşamadan daha uzun süre aynı koltukları kullanmaya devam edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz uygun deterjan seçenekleriyle koltuğu silmeniz kokunun ve lekenin giderilmesine yardımcı olur. Özellikle evinde yıkama makinesi bulunanlar yapacakları uygulama sırasında makine içerisinde etkili kokuya sahip deterjan koyarak uygulama yapabilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?