Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İncek Koltuk Yıkama

08 Ekim 2017
134 kez görüntülendi
İncek Koltuk Yıkama

İncek Koltuk Yıkama Hizmeti

İncek koltuk yıkama taleplerinizde kurumsal faaliyetler sürdüren firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti birinci sırada değerlendirilmektedir.

İncek Hakkında

Gölbaşı’na bağlı bir köy olan İncek, kültürel açıdan farklı yerlerden insanları bir arada toplayan, uygun yaşam şartları olan bir yerdir.  Nüfusunun yaklaşık 1500 olduğu bilinen köy Ankara merkeze 18 km uzaklıktadır. Gölbaşı’na uzaklığı ise 8 km’dir. Köyde tarım ve hayvancılık temel geçim kaynağıdır.  Ayrıca birçok yerde de restoran ve fast food işletmeleri yer alır. Karasal iklimin hâkim olduğu köyde kış ayları karlı ve oldukça soğuk geçer. Yaz ayları da kuru sıcaklıklarla boğucu olabilir. Ancak akşam saatleri genellikle serindir. Emlak alım satımı çok yoğun olmasa da kent hayatından uzaklaşmak, tarım hayvancılıkla uğraşmak isteyenler için ideal olabilir.  Çok yoğun arz talep olmadığından fiyatlar da zorlayıcı değildir. Ancak yeni konut projelerinin de giderek daha fazla dikkat çektiğinden bahsedebiliriz. Son yıllarda bu projeler bölgeye insan gücü de çekmektedir.

İncek Koltuk Yıkama firması

Pratik Yıkama Hizmeti

Gölbaşı İncek koltuk yıkama işlemlerinde firmamızdan yardım alabilirsiniz. Koltuklarınızın temizlik zamanı geldiğinde, kısa sürede pratik sonuçlar almak için başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ankara’nın birçok ilçesine hizmet veren firmamız sizin koltuklarınızı zahmetsizce temizletmenizi sağlar. Kullanılan son teknoloji cihazlarla etkili şekilde temizleme işlemleri yapılmaktadır.

Süreç Nasıl İşler

Firmamızdan başvuru yapmak için önce iletişim bilgilerini almanız, sonra adres vererek zaman belirtmeniz gerekir. Zaman belirlendikten sonra kaç tane koltuk yıkanacağı gibi detaylar söylenir.  Sadece evlerde değil kurumlarda da yıkama işlemi yapan firmamız zamanlamaya da önem vererek bulunduğunuz yere gelir.

Koltuk yıkama işlemleri sırasında önce koltuklarınızın tozu alınır. Bunun nedeni kirlerin derinlemesine şekilde çıkarılması içindir. Tozlu zeminde yapılan temizlik çok etkili olmayacaktır.  İşlem yenilemesi gerektirebilir. Temizlik başlamadan önce dikkat edilen diğer bir konu da deterjan seçiminin koltuk kumaş türüne göre yapılmasıdır. Tıpkı halılarda olduğu gibi koltuklar da kendi içinde değişik kalitede kumaş özelliklerine sahiptir. Ön işlemler bittiğinde İncek koltuk yıkama görevlilerimiz makineler aracılığıyla yıkama, durulama ve kurutma işlemlerini gerçekleştirir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?