Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

İndirimli Koltuk Temizliği Firmaları

28 Ekim 2017
108 kez görüntülendi
İndirimli Koltuk Temizliği Firmaları

Firmamız tüm müşterilerine indirimli olarak koltuk temizleme hizmeti vermektedir. Diğer koltuk yıkama hizmeti veren firmaların kullandığı makinelerden kullanmıyoruz. Firmamız yurt dışından getirmiş olduğu yüksek emiş gücü bulunan Profesyonel koltuk yıkama makinelerini kullanmaktadır. Yine yurt dışından getirilen özel anti bakteriyel temizleme ürünlerini kullanılan ve son olarak hiç bir firma içerisinde bulamayacağınız yıkama uygulamalarından sonra makine ile fırçalama sistemi sayesinde koltuk takımlarınıza derinlemesine temizlik yapılmaktadır.

Profesyonel Koltuk Yıkama

Profesyonel yıkama diğer koltuk yıkama uygulamalarına göre daha etkili bir temizlik sistemidir. Firmamız indirimli koltuk yıkama hizmetinin yanında ücretsiz olarak evinizden halılarınızı almaktadır. Nerede olursanız olun uzak ya da yakın olmadan her yere firmamız aynı fiyat uygulaması gerçekleştirmektedir.

Profesyonel koltuk yıkama hizmeti sayesinde sahip olduğunuz koltuklarınız en kısa süre içerisinde yıkanmakta ve sizlere teslim edilmektedir. Koltuk yıkama işlerinizi, profesyonel ekiplerimizce son teknolojik makinelerle yapıyoruz. Koltuk yıkama konusunda firmamız siz değerli müşterilerimize yerinde hizmet vermektedir. Koltuk Yıkama personelimiz koltuk modelleri üzerinde uygun kimyasallar ve yüksek buhar gücünü kullanarak işlem yapmakta ve bu bölümde yer alan lekeleri başarılı bir şekilde çıkarabilmektedir.

Koltuk Temizleme Firmaları

Koltuk Temizleme Firmaları

Ev ya da ofis içerisinde yer alan koltuklarınız hiçbir şekilde zarar görmeden buharlı yıkama ve fırçalı yıkama teknikleri kullanılarak temizlenmektedir. Basınçlı buhar makinelerimiz sayesinde koltuklarınızda etkin bir şekilde bakteri temizliği yapılmaktadır. Tüm uygulamalarımızın tamamı firmamızın garantisi altında sizlerle bir araya getirilmektedir. Hizmet alabilmek için sizde bizleri telefon numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz. İndirimli koltuk temizleme firmaları içerisinde farkımızı siz de kolayca yaşayabilirsiniz. Evde koltuk yıkama hizmetlerinde profesyonel olan ekibimiz bitki özlü temizleyicileri sayesinde koltuk modelleri üzerine sinen leke ve kokuları kolayca gidermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?