Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Keçiören Koltuk Yıkama

28 Eylül 2017
149 kez görüntülendi
Keçiören Koltuk Yıkama

Keçiören Koltuk Yıkama Hizmeti

Keçiören koltuk yıkama firması olarak ev ve iş yerlerinizdeki koltukları detaylı, kumaşına uygun şekilde temizlemekteyiz.

Keçiören Hakkında

İsmini eskiden bölgenin geçiş alanı olmasından alan Keçiören, Ankara’nın en eski ve köklü semtlerinden birisidir. Hakkında çok sayıda rivayet olan bu ilçenin ismiyle ilgili de çok sayıda rivayet bulunmaktadır. Ancak resmi olarak ilçe haline gelmesi 1984 yılını bulmuştur. 1966 yılında Altındağ ilçesine bağlanmış ve sonra da kendi başına ilçe haline gelmiştir. 2016 yılı itibariyle 903 bin 565 nüfusu olan ilçede yıllara göre dağılıma bakıldığında düzenli olarak artış görülmektedir.  Özellikle 1985 ve 1990 yıllarında ciddi bir nüfus artışı gözlenmektedir. Bunun nedeni olarak da o dönemde şehirlere göçün hızlı bir şekilde artmasıdır.  Özellikle doğu bölgelerinden şehirlere yayılan göçler bu dönemde daha da artmıştır. Günümüzde park ve bahçe alanları yanında alışveriş merkezleri ve kültürel yapısıyla fark yaratan bir yer haline gelmiştir.

Hizmette Farkındalık Peşindeyiz

Keçiören’de özel sektöre ait birçok firma yer alır. Nüfusun yoğun olması, sanayinin ve özel sektörde hizmet faaliyetlerinin gelişmesini sağlamıştır.  Hizmet sektörü denilince çok geniş bir kategoriden bahsedilebilir ve temizlik de bunlardan biridir. Keçiören koltuk yıkama firmamız, ilçeye yeni gelen ve koltuk temizletmeye ihtiyacı olan kişiler için çözüm üretir.

Koltuk Yıkamaya Neden İhtiyaç Duyulur?
Yeni bir yere taşınırken her eşyanın temiz olması istenir. Yani yeni bir başlangıç gibi de düşünülürse her eşya yeni olmasa bile farklılık ve temizlik arayışı olabilecektir. İş yerleri açısından düşünüldüğünde bu eşyalar reklam ve iyi izlenim açısından önem taşır. Bir ofis düşünülürse koltuk ya da diğer eşyaların kirli olması pek de iyi olmaz. Firmanın genel izlenimini kötü etkiler. Bunun dışında evlerde evcil hayvan olması, koltukların temizlenmesine ihtiyaç yaratabilir. Ayrıca uzun süreden beri tozu alınmayan koltuklarda da yine yeniden kullanım için temizlemeye ihtiyaç olabilir.

Koltuk Yıkama Aşamaları

Kurumsal olarak sistemli işleyişiyle fark yaratan firmamız başından sonuna kadar fark yaratan bir işleyiş benimser. Müşterilerimizin fikri olması açısından koltuk yıkama aşamaları şöyledir:

  • Koltuklarınızın nerede, nasıl ve ne zaman temizleneceğine karar verilir. İşletmelerde koltuk temizleme işlemleri genelde geç saatlerde yapılır.
  • Geçmeyecek gibi görünen lekeler tespit edilerek kumaşa özel şekilde ön müdahale yapılır.
  • Kumaş türüne göre yıkamada kullanılacak ilaç belirlenir. Bu noktada çamaşır suyu da kimyasal içerikli yoğun temizleyiciler vs. eklenmez.
  • Yıkama öncesinde toz alınır. Derinlemesine temizlik için önemli bir aşamadır.
  • Sonra yıkama ve durulama aşamasına geçilir.
  • En son olarak da koltukların yüzeyi kurumaya bırakılır.

Bu işlemler akıllara Keçiören koltuk yıkama fiyatlarını da getirmektedir.  Fiyatların belirlenmesinde koltuk sayısı, kaç personelin işlem yaptığı gibi detaylar önem kazanır. Kurumsal olarak devamlı yapılacak temizliklerde sözleşme imzalanabilir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?