Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kızılay Koltuk Yıkama

20 Ekim 2017
92 kez görüntülendi
Kızılay Koltuk Yıkama

Kızılay Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Kızılay koltuk yıkama müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakla beraber, derinlemesine ve hijyenik bir şekilde koltuklarınızı temizlemektedir.

Kızılay Hakkında

Ankara’nın Kızılay bölgesi, konum itibari ile en merkezi yerdir. Çankaya’da bir semt olan Kızılay, Ankara’nın en kalabalık semtidir diyebiliriz. Bundan dolayı bölgede oldukça işlek mekânlar bulunmaktadır. Ankara’ya turistlik geziye giden kişiler ilk başta Kızılay meydanını ziyaret ederler. Bölge hem turistlik yerlere yakın hem de ulaşım olarak, merkezi bir konumdadır. Bundan dolayı birçok AVM bulunmaktadır. Kızılay meydanının merkezinde bulunan Kızılay alışveriş merkezi, Ankara’nın en kalabalık ve en büyük AVM’lerinden biridir. GAMA Alışveriş Merkezide bölge de bulunan diğer bir AVM’dir. Bakanlık binaları da bu bölgeye yakın konumdadır.

kızılay koltuk

Kızılay Ekonomik Koltuk Yıkama

Birçok ev hanımı, günlük temizliğinde koltuk temizliğine de yer verir. Fakat koltuklar, hem silinmesi zor hem de riskli eşyalardır. Dikkatsiz kullanım ve açık renkli koltuklar birçok lekeyi ve kiri anında göstermektedir. Bunun için sık sık silinen koltuklar, bir süre sonra deterjanlardan dolayı yıpranmayla karşı karşıya kalır. Eğer normal veya düşük kalitede koltuklarınız varsa birkaç silmeden sonra koltuklarınız kullanılamayacak duruma gelebilir. Kızılay koltuk yıkama size bu konuda oldukça yardımcı olacaktır.

Ev temizliğinde hanımların unuttukları bir şey var ki; koltuklar silinmemesi gereken eşyalardır. Sık sık silinmesi durumu koltuk değişimine kadar gidebilir. Bunun için koltuk yıkama hem en ucuz hem de en hijyenik, koltuk temizleme şeklidir.

Koltuk yıkama işlemi yapılırken, görünen kirlerin yanında, gözle görülemeyen ve koltukların süngerleri ile kumaşları arasında bulunan kirlerinde temizlemesini sağlar. Yıkama esnasında kullanılan deterjanlar anti bakteriyel olup, yumuşak uçlu, kumaşı asla yıpratmayacak koltuk yıkama makinası kullanılmaktadır. Koltuklar bu şekilde yıkandıktan sonra, vakumlama ile koltuğun yüzeyine çıkarılan kirler alınır. Kızılay koltuk yıkama bu işlemleri en ekonomik ve en güvenilir şekilde yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?