Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltuk Yıkama

25 Eylül 2017
388 kez görüntülendi
Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama faaliyetleri için kapsamlı hizmetleri firmamızdan alabilirsiniz. Koltuk yıkama makineleri en iyi sonucu vermektedir.

Koltuk Nasıl Yıkanır?

Koltuk yıkama işlemleri kurumsal firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.  Bilindiği üzere koltuklar ev ya da iş yerlerinde belli bir süre sonrasında kullanıma bağlı olarak kirlenebilmekte ve kötü bir görüntü verebilmektedir. Bunu önlemek ve lekeleri gidermek için güvenle firmamıza başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşlem süreci hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için koltuk yıkama uygulamaları şu şekilde gerçekleşmektedir:

 • İlk olarak talepleriniz sonrasında firmamızdaki yoğunluk ve sizin aciliyet durumunuza göre zaman belirlenir. Sizden bu doğrultuda bir adres alınır ve zamanında belirtilen yere gelinir.
 • Koltuk temizleme işlemlerinde yerinde temizlik uygulaması yapılır. Yani cihazla adresinizde temizleme gerçekleşir.
 • Koltuk temizlenmeden önce üzerindeki toz ve kaba pislik alınır. Bu şekilde derinlemesine temizlik için zemin yaratılır.
 • Deterjan seçiminde koltuk kumaşınızın özelliği dikkate alınmaktadır. Koltuk kumaşları da halılarda olduğu gibi farklı özellik ve hassasiyet göstermektedir.
 • Makine ile yıkama işlemlerine geçilir. Koltuklarınızın en ince ayrıntısına kadar temizliği sağlanır. Ulaşılması zor alanlar için özel uçlarla temizliğe devam edilir. Her bölgenin hijyenik olması sağlanır.
 • Eğer ağır lekeler varsa bunun için ön çalışma yapılır ve leke olan bölüm genel yapısı bozulmayacak şekilde temizlenir.
 • Deterjanla temizlik işlemi bittikten sonra durulama işlemlerine geçilir. Bu aşamada köpüklü hiçbir yer bırakılmaz. Eğer durulama sonrasında hala kirli su akmaya devam ediyorsa ikinci ya da üçüncü kere yıkama işlemi tekrarlanır. Köpük ve durulama işlemleri tamamen temiz sonuç alınana kadar devam eder.
 • Durulama işlemleri sonrasında kurutma sürecine girilir. Bu aşamada koltuklarınızın her bölgesi itinayla kurutulur. Hiçbir pürüz kalmadan koltuklarınız yeni bir görüntüye kavuşur.

Koltukların Uzun Süre Temiz Kalması İçin

Koltuklarınızın uzun süre temiz ve yeni görünümlü olmasını istiyorsanız bunun için günlük kullanım sırasında bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Örneğin üzerini rengiyle uyumlu bir örtüyle kaplayabilirsiniz. Bu basit önlem, toz ve dışarıdan gelen diğer kirleri engelleyecektir. Ayrıca leke oluştuğunda ilk müdahalelere de dikkat etmek gerekir.  Çamurun hemen silinmemesi, beklemesi ve kuruduktan sonra alınması gerekir. Sıvı lekelerde de kuru bezle ilk müdahale çok önemlidir.

Koltuk Yıkama Fiyatları
Koltuk yıkama fiyatları firmamız tarafından piyasa özellikleri ve de hizmet ayrıntıları değerlendirilerek belirlenmiştir. Buna göre 7 kişilik koltuk takımları 100 lira ile temizlenmekte, çekyat 50 lira, kanepe 50 lira ve araç koltuk yıkama işlemleri 100 lira ile temizlenmektedir.

Diğer hizmetlerimizi buradan görebilirsiniz

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

 1. haluk coşkun dedi ki:

  Bizimde koltukalarınımız kirli ama yıkanabildiğini bilmiyordum, yenil koltuk almak yerine koltukları yıkatmak gerçekten tasarruf açısından iyi olacak.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?