Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koltukta Çiş Kokusu Nasıl Giderilir?

24 Kasım 2017
5 kez görüntülendi
Koltukta Çiş Kokusu Nasıl Giderilir?

Koltukta çiş lekesi, koku oluşmaması içi hemen müdahale isteyen bir durumdur. Hemen temizlenmesi kokuları ortadan kaldırır.

Koltukta Çiş Lekesi

Küçük çocukların olduğu ya da hayvanların olduğu evlerde koltuklardaki çiş sorunu ile insanlar sıklıkla karşılaşır. Bu durum nedeni ile de koltukta zaman içerisinde kötü kokuların oluşması ortaya çıkar. Özellikle hemen temizlenmeyen ve etkili bir temizlik sağlanmayan koltuklarda bu koku daha da fazla hissedilir.

Koltuktaki çiş lekelerinden ve bu lekelere bağlı kokulardan kurtulmak için en etkili yöntem profesyonel yardım almaktır. Çünkü koltuk yıkama firmaları bu alandaki sorunlar ile oldukça fazla bir şekilde karşılaşır. Bu durum da koltuk yıkama firmalarının artık çiş lekesi konusunda uzmanlaşmasına neden olur. Her durumda anında müdahale ederek sizi gereksiz stresten ve hoş olmayan kokulardan kurtarır.

Koltukta Çiş Kokusu

Koltukta çiş kokusu çiş lekesinin bir sonucu olarak ortaya çıkar. Aileler her ne kadar dikkat etseler de koltuklarında çiş lekesi oluşmasının önüne geçemezler. Bu nedenle de hemen müdahale etmek gerekir. Hemen müdahale edilerek; koltukta lekenin kalıcı olması ve koku oluşmaması sağlanır.

Koltuk yıkama firmaları etkili şampuanlar kullanarak hem koltuktaki çiş lekesini çıkarır. Hem de koku oluşmasını engeller. Pek çok kişi koltuğundaki lekesini çıkarmaya çalışırken koltuğa daha fazla zarar verebilir. Kalıcı olan pek çok farklı leke oluşturabilir. Bu nedenle alanında uzman firmaları bu konuda tercih etmek kokudan kurtulmayı sağlar.

Koltuktaki Çiş Kokusu Giderme Yöntemleri

 Koltuktaki çiş kokusu giderme yöntemleri arasında evde kolay şekilde yapılan ve koltuğa zarar vermeyen yöntemler de vardır. Bu yöntemlerden kokuyu çıkarmada en etkili olanı ise sirkedir. Çiş lekesinin boyutu her koltukta birbirinden farklıdır. Ortalama boyuttaki leke için su ve sirkeyi karıştırarak lekeye uygulama; kokudan kurtulmaya yardımcı olur. Lekenin büyüklüğü ile uygun ölçeklerde su ve sirke karşımı hazırlanır. Bu hazırlanan karşımı leke üzerinden oldukça kuvvetli bir şekilde uygulayın. Hatta bu noktada halı yıkama makinesi kullanmak çok daha fazla etkilidir. Bu sayede de koltuğun derinine işleyen leke temizlenerek; koltuktaki koku durumu da engellenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Red moree dedi ki:

    Peki sirke kokusu nasıl gidecek?

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?