Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kreş Halıfleks Yıkama

26 Eylül 2017
94 kez görüntülendi
Kreş Halıfleks Yıkama

Kreş Halıfleks Yıkama Hizmeti

Kurumsal hizmet veren firmamız  kreş halıfleks yıkama firması olarak müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Kreş Neden Hijyenik Olmalı?

Kreşler, günlük çalışma tempomuzda çocuklarınızı emanet ettiğiniz, çocuklarınızla ilgilenen personelleri olan işletmelerdir. Çocukların oyun çağında oyun oynaması, arkadaş edinmeleri çok önemlidir; ancak atlanan bir nokta vardır ki çocukların bağışıklık sistemi biz yetişkinlere göre daha zayıftır. Bağışıklık sistemleri zayıf olduğu için dışarıdan gelen etkilere karşı daha dayanıksızdırlar. Yeterince hijyenik olmayan bir kreş ortamı çocuklara davetsiz hastalık çıkaracaktır. Bu nedenle kreşlerin periyodik olarak temizlenmesi gereklidir. Özellikle de çocukların en çok vakit geçirdikleri ve oyun oynadıkları zeminde bulunan halıflekslerin temizliği profesyonel bir firma tarafından yapılmalıdır. Bu çocuklarının sağlığına değer veren ebeveynlerin en çok istedikleri steril ve hijyenik ortamı sağlayacaktır.

kreş

Kreş Halıflekslerini Nasıl Yıkıyoruz?

Kreş halıfleks yıkama hizmetimizi işinde deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz ile son teknoloji ürünlerimizle gerçekleştiriyoruz.  Gelişigüzel ve yüzeysel temizlik anlayışına kesinlikle karşıyız. Personellerimiz halıflekslerinizi en ince detayına kadar pek çok işleme tabi tutup tamamen steril hale getirmektedir. Bu işlemleri şu şekilde gerçekleştirmekteyiz:

  • Ön Temizlik: Kreşin halıfleksleri, öncelikle güçlü makineler ile kaba kir ve tozundan arındırılır.
  • Uygun Program Seçme: Kreş halıflekslerinin türüne, dokuma sıklığına, ipliklerine, renklendirme tekniğine ve kalınlığına uygun programını seçilir.
  • Derinlemesine Fırçalama: Son teknolojiler ile üretilmiş halı yıkama makineleri ile kreş halıfleksleri fırçalanarak temizleyicilerin kiri yukarı çıkarmasını sağlayarak derinlemesine bir temizleme yapılır. Kullandığımız temizleyiciler çocukların sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek %100 bitkisel temizleyicilerdir.
  • Yıkama: Son teknolojiyle üretilmiş makinelerimiz ile fırçalamanın ardından kreş halıfleks yıkama işlemi ile kir ve köpükler alınır.
  • Vakumlama: Yıkama işleminin ardından kreş halıflekslerinin içerisinde kalan sular vakum makineleri ile çekilerek, halıfleksler hijyenik hale getirilir.

Kreş Halıfleks Yıkama Fiyatları
Size istediğiniz zaman hizmet veren firmamızın kreş halıfleks yıkama fiyatı hizmet kalitemizin yanında oldukça makuldur. Fiyatlar, halıfleksin cinsine, iplik türüne dokumasına göre uygulayacağımız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Kreşteki halıfleksleri yerinde yıkama hizmetimiz için lütfen bizim ile irtibata geçin.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?