Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurtuluş Koltuk Yıkama

07 Ekim 2017
82 kez görüntülendi
Kurtuluş Koltuk Yıkama

Kurtuluş Koltuk Yıkama Hizmeti

Profesyonel ve kaliteli Kurtuluş koltuk yıkama hizmetini ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Kurtuluş Hakkında

Kurtuluş, Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlıdır. Ankara’nın merkezine uzaklığı yaklaşık 1 km olan Kurtuluş, şehir merkezine olan yakınlığı nedeniyle pek çok kişi tarafından tercih edilen bir yerleşim yeri olmuştur. Kurtuluş semti, aynı zamanda bir metro durağı da içermektedir. Kurtuluş metrosunun hemen karşısında Ankara Üniversitesi hukuk fakültesi yer almaktadır; aynı şekilde metrodan yürüyüş mesafesi kadar uzaklıkta Hacettepe Tıp Fakültesi, Hacettepe Diş Hekimliği Fakültesi ve Kurtuluş parkı yer almaktadır. Ulaşım kolaylığı ve üniversitelere yakın olması, pek çok öğrenci için Kurtuluş semtini çok cazip hale getirmektedir. Zamanla gelişen teknoloji ve artan bilgi ağı ile birlikte Kurtuluş sakinlerinin, modern ve kaliteli hizmetlere olan ilgisi artmıştır.

Neden Profesyonel Koltuk Yıkama Hizmetinden Yararlanmalısınız?
Koltuklarımız, ailemizle ortak yaşam alanımızı oluşturup, gün içerisinde en çok temas halinde bulunduğumuz mobilyalardan birisidir. Bu kadar çok zaman geçirdiğimiz koltuklarımız, dış etkenlerden ve temastan dolayı çok kısa zamanda kirlenen bir yapıya sahiptir. Kirli koltuklar, pek çok bakteriye ve mikroba ev sahipliği yaptığı için koltukların düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Pek çok kişi, koltuklarını deterjanlı bezlerle silerek temizlemektedir. Ancak bu temizlik, koltuğu temizlemediği gibi koltuğun dokusuna zarar vererek görünümünü çirkinleştirmektedir. Koltuğunuzun hijyenik hale gelmesini istiyorsanız, yapmanız gereken şey Kurtuluş koltuk yıkama hizmeti veren profesyonel firmamızın hizmetlerinden yararlanmaktır.

Kurtuluş Koltuk Yıkama

Diğerlerinden Farkımız

Ankara’da koltuk yıkama hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Müşterilerimiz koltuk yıkama hizmetimizden yararlandıktan sonra bizi bir numaralı koltuk yıkama firması olarak görmüş ve ilk yıkama hizmetimizden itibaren düzenli aralıklarla koltuklarını firmamıza temizletmişlerdir. Bizi piyasanın bir numaralı koltuk yıkama firması yapan özelliklerimizi inceleyelim:

  • %100 Doğal Temizleyiciler: Öncelikle sağlığınıza değer veren bir firmayız. Sağlığınıza zarar verecek hiçbir temizleyiciyi ya da hiçbir ürünü koltuklarınızı yıkarken kullanmıyoruz. İnsan sağlığına zararsız, tamamen doğal ve bitkisel bileşime sahip olan ürünleri koltuklarınızı yıkamada kullanmaktayız.
  • Son Teknoloji Ürünü Makineler: Son teknoloji ürünü makineler kullanarak, koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesini sağlıyoruz.
  • %100 Müşteri Memnuniyeti: Profesyonel ve deneyimli ekip arkadaşları ile çalışıyor, müşteri memnuniyetini en ön plana alarak Kurtuluş koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?