Tel: 0 506 853 96 65
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kuşçağız Koltuk Yıkama

28 Ekim 2017
81 kez görüntülendi
Kuşçağız Koltuk Yıkama

Kuşçağız Koltuk Yıkama Hizmetimiz

Kuşçağız koltuk yıkama firmamızdan ev ve iş yerleriniz için profesyonel koltuk temizleme hizmeti alabilirsiniz.

Kuşcağız Hakkında

Ankara Keçiören’de yer alan Kuşcağız, şehir merkezine 7 km, Keçiören’e ise 3 km uzaklıktadır. Ufuktepe semtinde de ismi geçen semtte Ankara’nın birçok bölgesinden kişiler ikamet eder. Kalabalık denebilecek bir mahalle olan Kuşcağız, bina ve sosyal alanlar açısından gelişimini devam ettirmektedir.  Hemen her dönem semtte yeni bir kompleksin açıldığına rastlamak mümkündür. Örneğin Türkiye’nin en büyük Aile Yaşam Merkezi burada açılmıştır. 2014 yılında açılan bu merkez çevre düzenlemesi gibi konularda ödül de almıştır. Ayrıca semtte yaşayan halkın beklentilerini karşılayan şekilde konut kiraları bulunur. Yani ortalama fiyatlarla konaklamak mümkündür. Bunda şehir merkezinin biraz uzağında olması da etkilidir.  Bu gibi özel kurumların dışında günlük hayatın devamında da yardım alabileceğiniz çok sayıda oluşum yer alır. Örneğin Kuşçağız koltuk yıkama firmamızdan bu anlamda yardım alabilirsiniz.

Kuşçağız Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Koltuk yıkama işlemleri buna ihtiyacınız olduğu zaman, yani koltuklarınızın üzerinde lekeler oluştuğunda ya da uzun süredir temizlenmediği için renk değişimi geçiriyorsa firmamıza başvuru yaparsınız. Koltuklar genellikle ağır ve taşınması zaman alan eşyalar olduğu için yerinde temizleme işlemi ile sonuca varılmaktadır.  Eğitimli personelimiz, son teknoloji cihazlarla yerinde yıkama hizmeti vermektedir. Koltuklarınız temizlenmeye başlamadan önce kumaş türü dikkate alınarak deterjan seçimi yapılır. Daha sonra makine ile önce tozu alınır ve çıkması zor lekelere müdahale olabilir. Daha sonra yıkama işlemleri yapılır ve durulama ile kurutma işlemleri ile sonlandırılır. En son kontrollerle leke kalıp kalmadığına bakılarak koltuklarınız size teslim edilir.

Koltuk Lekelerine İlk Müdahaleler

Kuşçağız koltuk yıkama firmamız her türlü koltuk lekesini çıkarmak için sizin en iyi yardımcınız olacaktır. Ancak her lekede koltuk temizleme firmasına başvuru olmayacağından sizin ilk lekelere yaptığınız müdahale son derece önemlidir. Örneğin çamur lekesi hemen silinmemeli önce kuruması beklenmelidir. Sıvı lekeler oluşmuşsa da kuru bezle hemen müdahale edilmeli ve kumaşın derinine gitmesi engellenmelidir.  Ancak hiçbir leke olmasa da koltuklarınızı senede en az 1 -2 kere kapsamlı şekilde temizletmeniz önerilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?